Sol Reklam

Rehber packetbookfixer | Kitap açığı ile oyuncuları oyundan atma (Minecraft PacketBookFixer)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BlondeCowQQ

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

BlondeCow#5145

Elmaslar
34
Puanlar
2.060
Minecraft
BlondeCow
PacketBookFixer plugini bana ait bu forumda ve diğer bir forumda konusunu açmıştım zaten fakat konuyu kaldırıp(sebep belirtilmeden) kendiniz bir konu açmışsınız. Bunu yapmadan önce haber verilebilirdi bir izin istenilebilirdi fakat siz böyle yapmayı tercih etmişsiniz bir daha bu forumda yararlı bir içerik paylaşırken birçok kez düşünmeliyim.
Açık kaynak kodlu olduğu halde içerisine hiç göz atmayı düşünmediniz sanırım.
Screenshot - c38b308632b177213e9eb2d08eb9e9c1 - Gyazo

Son düzenleme:

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
PacketBookFixer plugini bana ait bu forumda ve diğer bir forumda konusunu açmıştım zaten fakat konuyu kaldırıp(sebep belirtilmeden) kendiniz bir konu açmışsınız. Bunu yapmadan önce haber verilebilirdi bir izin istenilebilirdi fakat siz böyle yapmayı tercih etmişsiniz bir daha bu forumda yararlı bir içerik paylaşırken birçok kez düşünmeliyim.
Açık kaynak kodlu olduğu halde içerisine hiç göz atmayı düşünmediniz sanırım.
Screenshot - c38b308632b177213e9eb2d08eb9e9c1 - Gyazo
Sizin konunuzu görmedim ne yazık ki. Görseydim bu konuyu açmazdım. Eklentiyi de bir arkadaşımın önerisiyle bu eklentiyle değiştirdim. İsterseniz konuyu kaldırayım siz açın.

BlondeCowQQ

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

BlondeCow#5145

Elmaslar
34
Puanlar
2.060
Minecraft
BlondeCow
Sizin konunuzu görmedim ne yazık ki. Görseydim bu konuyu açmazdım. Eklentiyi de bir arkadaşımın önerisiyle bu eklentiyle değiştirdim. İsterseniz konuyu kaldırayım siz açın.
Bununla ilgili bir konu açmıştım fakat nedensiz bir şekilde kaldırılmış, konuda bahsedilen eklenti ile ilgili bilgi almak, soru sormak isteyen kişiler için discord adresimi paylaşırsanız konuyu tekrardan açmanın bir önemi kalmaz.
Spigot : PacketBookFixer

Son düzenleme:

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Bununla ilgili bir konu açmıştım fakat nedensiz bir şekilde kaldırılmış, konuda bahsedilen eklenti ile ilgili bilgi almak, soru sormak isteyen kişiler için discord adresimi paylaşırsanız konuyu tekrardan açmanın bir önemi kalmaz.
Spigot : PacketBookFixer
İndirme bağlantısı eklentinin Spigot adresiyle değiştirilip, Discord ID'niz konuya eklenmiştir.

Jorji Costova

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
25
Puanlar
0
Yer
The Sun
Vay yeni kategori açılmış, güzel güzel.

GreyderVEVO

NirvanaTR yakında

Discord:

NirvanaHost.net - Greyder#0902

Elmaslar
13
Puanlar
0
Minecraft
Greyder
Teşekkürler @BlondeCowQQ kardeşim, YSK olarak seninle gurur duyuyoruz. Hak eden sunuculara gereken zararı veriyorsun, hak edenler içinde korumasını da sağlıyorsun. Sana da teşekkürler @admiraldus, paylaşımın için!

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California
Yararlı, emeğinize sağlık.

Cherry

insan ayırmak değil, insan olmak ülküm

Discord:

Cherry#1165

Elmaslar
546
Puanlar
7.530
Minecraft
Cherry
yeni_logo.png

packetbookfixer | Kitap açığı ile oyuncuları oyundan atma (Minecraft PacketBookFixer)
Bu açık ile sunucunuzda gecikme yaşanıyor ve oyuncular oyundan atılıyor. Hadi gelin şu sorunu çözelim!

Selam millet! Gün geçtikçe Minecraft'ta yeni açıklar bulunuyor ve bu açıklar kullanılarak saldırı yöntemleri geliştiriliyor. Bu saldırılardan biri de, birazdan çözümünü vereceğimiz, zararlı olarak tabir edebileceğimiz kitap ve blok paketlerini sunucuya göndererek gecikme oluşturmak ve oyuncuların oyundan atılmasını sağlamak. Bu saldırı yöntemiyle çok büyük sunucular bile başa çıkamadı. O yüzden hemen önlem almakta fayda var.

Bu saldırıyı PacketBookFixer eklentisi (plugin) ile çözmek mümkün. Tek yapmanız gereken eklentiyi sunucunuza yüklemek. Bu eklenti zararlı olarak tabir edebileceğimiz kitap ve blok paketlerinin sunucunuza gönderilmesini engelliyor. Hatırlatalım: Bu açık, Minecraft 1.7, 1.8, 1.9, 1.10, 1.11 sürümlerinde bulunmaktadır ama önlem olarak sunucunuz bu sürümde olmasa dahi gene de sunucunuza bu eklentiyi yüklemenizi tavsiye etmekteyiz. Önlem almakta her zaman fayda var.

İndirmek için: PacketBookFixer
Yapımcı: BlondeCow - BlondeCow#5145
aga be mazi...
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkürler @BlondeCowQQ kardeşim, YSK olarak seninle gurur duyuyoruz. Hak eden sunuculara gereken zararı veriyorsun, hak edenler içinde korumasını da sağlıyorsun. Sana da teşekkürler @admiraldus, paylaşımın için!
tribün yan tarafta

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı