Sol Reklam

OVH HAKKINDA

daywe1

Sahiplenmek değil vazgeçebilmek seni yüceltir

Discord:

daywe#0001

Elmaslar
40
Puanlar
4.055
Yer
Antalya
Minecraft
daywe
Arkadaşlar merhaba sunucum gün içerisinde 120 ile 160 arasında bir oyuncu kitlesine sahip. Sunucum şu an da VDS'de barınıyor ve artık dedicated sunucuya geçme vaktinin geldiğini düşünüyorum bunun üzerine dedicated alma kararı verdim. Sunucum için en iyisinin OVH olacağını düşünürken birkaç arkadaşım bana OVH'nin DDOS saldırısında hemen düştüğünü söyledi bende bunun üzerine OVH kullanan bir sunucu sahibiyle iletişime geçtim ve bana OVH nin hemen düştüğünü almamam gerektiğini söyledi. Daha önce OVH kullanmadığım için bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi? Gerçekten de OVH hemen düşüyor mu? Sizce almalı mıyım? NOT: Fiyat Performans konusunda iyi olduğu için OVH düşündüm.

hakancoskun

Ahlak şube

Discord:

onatic48

Elmaslar
67
Puanlar
4.155
Yer
Yakında!
Minecraft
hakancoskun4891
Oyuncularının çoğunluğu hangi ülke/bölgeden bağlanıyor?

Deleted User 1294124

Fırında Isıttığım İlk Taş
Yasaklandı

Discord:

yo soy beautyblood#0001

Elmaslar
47
Puanlar
1.320
Yer
Kardeş Payı
Minecraft
BeautyBloodTR
bir çılgınlık yap türkiye dedicated kirala vox ip al kendine ya da diğer bir seçenek hetzner server kirala en fazla setup-fee verirsin bungeeyi kuracağın bridge server ayarla kendine ddos korumalı ya da cloudflare spectrum, tcp shield gibi alternatifleri denersin

BuckSho

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
17
Puanlar
2.020
Yer
Kocaeli
Serverscity

zBlob_HD

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
98
Puanlar
14.025
Minecraft
_BatuhanDEV_
Arkadaşlar merhaba sunucum gün içerisinde 120 ile 160 arasında bir oyuncu kitlesine sahip. Sunucum şu an da VDS'de barınıyor ve artık dedicated sunucuya geçme vaktinin geldiğini düşünüyorum bunun üzerine dedicated alma kararı verdim. Sunucum için en iyisinin OVH olacağını düşünürken birkaç arkadaşım bana OVH'nin DDOS saldırısında hemen düştüğünü söyledi bende bunun üzerine OVH kullanan bir sunucu sahibiyle iletişime geçtim ve bana OVH nin hemen düştüğünü almamam gerektiğini söyledi. Daha önce OVH kullanmadığım için bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi? Gerçekten de OVH hemen düşüyor mu? Sizce almalı mıyım? NOT: Fiyat Performans konusunda iyi olduğu için OVH düşündüm.
bazı kafası olamyan arkadaşlar ovh'da düzgün ayar yapmadığı için düştüğünü söyleyebilir bilgisiniz birey olmatan başka birşey değiller ovh baya sağlam bir ddos koruması sağlıyor sadece ayarlamayı bilmeyen cahillerde sorun...
ve ek not: bungeecord forku olarak xCord kullan çok işine yarar ddos filter olarakta TCP yönünden

KubaR

repl.it
Elmaslar
67
Puanlar
13.785
Yer
İstanbul
Minecraft
sevgilimeasigim_
Rina Roleplay, Türkiye'nin en büyük SA:MP sunucusu OVH kullanıyor tüm servisleri OVH taraflı, sunucuya her gün binlerce ddos atılıyordur ayda yılda bir kez anca ddos saldırısına yenik düşer ben sadece bu örneğe bakarak OVH'nin sağlam olduğu kanısına varmıştım ddos koruma ayarları var mıdır ekstra şeyler var mıdır bilmem ama sağlam bir ddos korumasına sahip olduğunu düşünüyorum

daywe1

Sahiplenmek değil vazgeçebilmek seni yüceltir

Discord:

daywe#0001

Elmaslar
40
Puanlar
4.055
Yer
Antalya
Minecraft
daywe
Yanıtlayan herkese teşekkür ederim.

Jarveus

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Jarveus#2768

Elmaslar
19
Puanlar
920
Yer
Edirne
Minecraft
Jarveus
gel kardeşim gel OVH sorumlusu burada gel :D

zBlob_HD

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
98
Puanlar
14.025
Minecraft
_BatuhanDEV_
discord adresini bırakırsan öneride bulunucam.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı