Sol Reklam
Sağ Reklam

Otomatik ininal barkod ödeme sistemi

Sizce bu sistem tutar mı?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Torbacix

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
12
Puanlar
2.020
Minecraft
Torbacix
Merhaba, bugün siz değerli forum üyelerinden bir fikir alışverişi yapmak istedim.
Çoğu sunucu sahibinin -ininal barkod ile ödeme alanlar- yapmak isteyipte yapamadığı bir sistem için bu konuyu açıyorum.
Öncelikle ben bu sistemi yaptım. Birçok kişi bunu deneyip yapamamıştı. Siz değerli forum üyelerine sorum ise bu sistemin tutulup tutulmayacağı ? Lütfen başlattığım ankete katılır mısınız? Şimdiden teşekkür ediyorum. Değerli yorumlarınızı dört gözle bekliyor olacağım.

Ödeme sayfası arayüzü

ininal-1.png

ininal-2.png

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
ininal developer dökümanını okuyan ve bilgili olan kişiler rahatça yapabilir zaten.

Torbacix

Elmaslar
12
Puanlar
2.020
Minecraft
Torbacix

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305

Torbacix

Elmaslar
12
Puanlar
2.020
Minecraft
Torbacix

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Peki dediğin gibi olsun fakat şunu söylemeliyimki; yapılamaz. Sen nasıl yaptın diyeceksin; bende kalsın ;)
sadece sen mi yapabiliyorsun dünyada? omgomgomg

Torbacix

Elmaslar
12
Puanlar
2.020
Minecraft
Torbacix
sadece sen mi yapabiliyorsun dünyada? omgomgomg
Konuyu böyle boş bir muhabbet için açmadım. Fikir ve görüş almak için açtım. Eğer bu kadar güveniyorsanız kendinize -veya yapılabilir diyorsanıza- hodri meydan.

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Konuyu böyle boş bir muhabbet için açmadım. Fikir ve görüş almak için açtım. Eğer bu kadar güveniyorsanız kendinize -veya yapılabilir diyorsanıza- hodri meydan.
ben yapabiliyorum demedim ki? Sadece sen mi yapabiliyorsun dedim. Bana göre çok egolu birisin tabii ki insanda ego olmalı fakat onunda belli bir sınırı var.

Torbacix

Elmaslar
12
Puanlar
2.020
Minecraft
Torbacix
ben yapabiliyorum demedim ki? Sadece sen mi yapabiliyorsun dedim. Bana göre çok egolu birisin tabii ki insanda ego olmalı fakat onunda belli bir sınırı var.
Eğer bu kadar dertli bir insansan direk discorddan ekle ordan konuşalım. Konuyu baltalamaya gerek yok. Bundan sonraki yorumlara da istediğini yapıp, cevap vermeyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Peki dediğin gibi olsun fakat şunu söylemeliyimki; yapılamaz. Sen nasıl yaptın diyeceksin; bende kalsın ;)
Siz yapabiliyorsanız elbet birileri de yapar. Çok saçma bir şey demişsiniz.
Ayrıca diğer arkadaşlarında dediği gibi zaten ininal api kısmı gayet ayrıntılı bir şekilde tüm herkese sunulmuş durumdadır.
bkz: https://developer.ininal.com

Burada siz fikir almak için konu açmışsınız ve arkadaş fikrini belirtiyor. Karşı görüş olarak hemen yapabiliyorsanız siz yapın hodri meydan demenizde çok gülünç bir durum.

Torbacix

Elmaslar
12
Puanlar
2.020
Minecraft
Torbacix
Siz yapabiliyorsanız elbet birileri de yapar. Çok saçma bir şey demişsiniz.
Ayrıca diğer arkadaşlarında dediği gibi zaten ininal api kısmı gayet ayrıntılı bir şekilde tüm herkese sunulmuş durumdadır.
bkz: https://developer.ininal.com

Burada siz fikir almak için konu açmışsınız ve arkadaş fikrini belirtiyor. Karşı görüş olarak hemen yapabiliyorsanız siz yapın hodri meydan demenizde çok gülünç bir durum.
Sanırım durumu anlatabilecek kadar zeki biri gözükmüyorum. Konu buraya kadar geldiyse direk izah edeyim: İninal product ortamını kullanmak için ininalden gerekli izinleri temin etmek gerekiyor fakat ininalin api ekibi 3 yıldır desteklere bile cevap vermiyor. Bu durumda -kurumsal olmayan ve bu yolu zorlamayan biri için- yapılamaz bir hal alıyor. Hiçbir kurumsal firma da bunu yapma zahmetine girişmediğinden böyle bir şey yaptım. Fakat ısrarla yapılabileceğini söylüyorsunuz. Peki yapılabilir. O yüzden -en az- 4 yıldır bu konu araştırılıyor. Neyse daha fazla uzatmanın manası yok açıklamamı yaptım.

IceZack

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

IceZack#9016

Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
iAlperenSad_TV
Merhaba, bugün siz değerli forum üyelerinden bir fikir alışverişi yapmak istedim.
Çoğu sunucu sahibinin -ininal barkod ile ödeme alanlar- yapmak isteyipte yapamadığı bir sistem için bu konuyu açıyorum.
Öncelikle ben bu sistemi yaptım. Birçok kişi bunu deneyip yapamamıştı. Siz değerli forum üyelerine sorum ise bu sistemin tutulup tutulmayacağı ? Lütfen başlattığım ankete katılır mısınız? Şimdiden teşekkür ediyorum. Değerli yorumlarınızı dört gözle bekliyor olacağım.

Ödeme sayfası arayüzü

PHP ilemi Yapıyorsun? Yoksa HTML - CSS - JS Görüntü Olarakmı? (Banada Böle Bişi Lazım) :D

Torbacix

Elmaslar
12
Puanlar
2.020
Minecraft
Torbacix
PHP ilemi Yapıyorsun? Yoksa HTML - CSS - JS Görüntü Olarakmı? (Banada Böle Bişi Lazım) :D
Hepsini barındırıyor. Kontrol için java ve php, görüntü için html ve css.

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Hepsini barındırıyor. Kontrol için java ve php, görüntü için html ve css.
Java ve PHP?
Js ve javayı ayırt edemiyorsan büyük bir ilerleme alman gerekiyor. Eğer java ve php gibi iki backendi bir arada kullanmaya çalışıyorsan, daha büyük bir ilerleme alman gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı