Sol Reklam
Sağ Reklam

Otomatik ininal barkod ödeme sistemi

Sizce bu sistem tutar mı?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Torbacix

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
12
Puanlar
2.020
Minecraft
Torbacix

Berk

Sr. FrontEnd Developer
Elmaslar
223
Puanlar
13.520
Eğer Inınal API ile yaptıysanız son kullanıcının bunu kullanabilmesi için şirket olması ve ininal ile sözleşme yapmış olması gerekiyor. Sandbox ortamında sadece test yürütebilirsiniz

Torbacix

Elmaslar
12
Puanlar
2.020
Minecraft
Torbacix
Eğer Inınal API ile yaptıysanız son kullanıcının bunu kullanabilmesi için şirket olması ve ininal ile sözleşme yapmış olması gerekiyor. Sandbox ortamında sadece test yürütebilirsiniz
Product ortamını kullandım olayda tam burada. Fakat bu arkadaşlar yapılabileceğini savunuyor hala daha. Herhangi bir sözleşme vb. hiçbirşey yapmadım.

mainmup4

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
25
Puanlar
6.260
Merhaba, hayatta yapılamaz diye bir şey yoktur. Yapılamaz diye bir şey olsa sende yapamazdın. Bazı işler zordur, fakat yapılamaz değildir. Sen kendini "en iyisi benim, en iyi yazılımcı" benim yerine koymuşsun. Fakat senden daha gelişmiş olan yazılımcılar var, onları da düşünmeni öneririm. Örneğin, Google çok gelişmiş bir projeyken bu tarz arama motorları bile varsa, senin bu yaptığın oldukça basit kalacağını unutma. Bu konuda biraz egolu davranmasaydın, konuda çok iyi yorumlar seni bekliyor olacağını söyleyebilirdim. Neyse, iş işten geçmiş ve verdiğin emek için umarım karşılığını alırsın.

Torbacix

Elmaslar
12
Puanlar
2.020
Minecraft
Torbacix
Merhaba, hayatta yapılamaz diye bir şey yoktur. Yapılamaz diye bir şey olsa sende yapamazdın. Bazı işler zordur, fakat yapılamaz değildir. Sen kendini "en iyisi benim, en iyi yazılımcı" benim yerine koymuşsun. Fakat senden daha gelişmiş olan yazılımcılar var, onları da düşünmeni öneririm. Örneğin, Google çok gelişmiş bir projeyken bu tarz arama motorları bile varsa, senin bu yaptığın oldukça basit kalacağını unutma. Bu konuda biraz egolu davranmasaydın, konuda çok iyi yorumlar seni bekliyor olacağını söyleyebilirdim. Neyse, iş işten geçmiş ve verdiğin emek için umarım karşılığını alırsın.
Öncelikle yorumun ve değerlendirmen için teşekkür ederim. Sen bir tık yanlış anlamışsın olayı. Olay egoyla ilgili değil. Bu forumda dolaşıp bu tarz işler yapan yazılımcı zaten şirket değildir. Şirketler bu tür küçük işlerlede ilgilenmez. Adam gider kendi Sanal POS apisini yazar. Şirket olmayan bir kişi ininal product ortamını kullanamaz. Ben şirkete sahip olmadan şahsi olarak bu apileri kullanabiliyorsam birşey başarmışım veya şanslıyım demektir. Benim iddiam bu yönde. İyi günler dilerim.

Propenthia

Rap mi? Al askıya

Discord:

Propenthia#0046

Elmaslar
183
Puanlar
1.815
Minecraft
Propenthia
Yapmış olduğun sistem güzel ve emek harcanmışa benziyor ilk defa gördüm doğru söylemek gerekirse. Gelecek planlarına başarılar dilerim

Torbacix

Elmaslar
12
Puanlar
2.020
Minecraft
Torbacix

Enes KELEŞ

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

rapido03

Elmaslar
38
Puanlar
4.045
Yer
play.minerhex.com
Minecraft
rapido03
Güzel sistem elinize sağlık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı