Sol Reklam
Sağ Reklam

OPSkyBlock Veya UltraOpSkyBlock Sunucularında Olmasını Tavsiye Ettiğiniz Efsane Sistemler Nedir?

• Konuyu başlatan huseyinkonak
  • Başlangıç Tarihi
  • 1.582
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Rpg tarzına kaçabilirsin op değilde biraz daha takas sistemli gerçek hayata yakın ekonomi tercihimdir.

L

Lendry

Ziyaretçi
Kesinlikle geliştirilmiş wand sistemi ve çiftlik/fabrika sistemi

H

huseyinkonak

Ziyaretçi

benibilenbilir

Java / Skripter

Discord:

! metemoii#9257

Elmaslar
414
Puanlar
5.825
Yer
İstanbul
Minecraft
Mete
Bençe özgün olmak iyi değil çünkü özgün olduğun zaman fikirlerin çalınıyor ve sunucu tutmayabiliyor bu yüzden sıradan sistemlere devam edilmeli Herkes UltraOPSKyblock, Faction seviyor aynı sistemler olmalı ve daha farklı sistemler olursa buda oyuncuyu etkiler :=)

L

LeFearless

Ziyaretçi
Benim size önerim; bu sistemleri forumlar yerine beyninizde aramanızdır.

H

huseyinkonak

Ziyaretçi
Bençe özgün olmak iyi değil çünkü özgün olduğun zaman fikirlerin çalınıyor ve sunucu tutmayabiliyor bu yüzden sıradan sistemlere devam edilmeli Herkes UltraOPSKyblock, Faction seviyor aynı sistemler olmalı ve daha farklı sistemler olursa buda oyuncuyu etkiler :=)
Evet haklı olabilirsiniz. Hem Birbiri İle Aynı Hemde Farklı Sistemler Olmalı Ama Zor Yani Biraz Dediğiniz Gibi Çalınıyor. Güzel Yorum İçin Teşekkürler. Fikirleriniz Benim İçin Önemli
Benim size önerim; bu sistemleri forumlar yerine beyninizde aramanızdır.
Burayı Açma Sebebim Öyle Yorum Yapanların Kafasındaki Sistemleri Öğrenmekti. Ama Yorum İçin Teşekkürler. Aklımda Aramayı Deniyeceğim

HyperionDev

demon mode inside of an angel
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
SkyBlock açmamak alabileceğiniz en özgünce karar olacaktır.

H

huseyinkonak

Ziyaretçi
SkyBlock açmamak alabileceğiniz en özgünce karar olacaktır.
Günümüzde çok gelişmiş ve eğlenceli skyblocklar var. siz neden skyblock sevmiyorsunuz sebebini öğrenebilir miyim

HyperionDev

demon mode inside of an angel
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
Günümüzde çok gelişmiş ve eğlenceli skyblocklar var. siz neden skyblock sevmiyorsunuz sebebini öğrenebilir miyim
hypixel'in skyblock'unu yapabilecek potansiyeli olsa neden burada konu açsın? Hypixel skyblocku hariç tüm skyblocklar gereksiz ve çöptür *bana göre*

H

huseyinkonak

Ziyaretçi
hypixel'in skyblock'unu yapabilecek potansiyeli olsa neden burada konu açsın? Hypixel skyblocku hariç tüm skyblocklar gereksiz ve çöptür *bana göre*
Anlıyorum. Yorumların İçin Teşekkürler

K

Kamelon

Ziyaretçi
Gece yatarken, düşünebilirsin mesela ben sunucuma koyduğum çoğu sistemi gece yatarken düşünüyorum. :)

H

huseyinkonak

Ziyaretçi
Gece yatarken, düşünebilirsin mesela ben sunucuma koyduğum çoğu sistemi gece yatarken düşünüyorum. :)
Katılıyorum gece yatarken güzel şeyler düşünebiliriz

benibilenbilir

Java / Skripter

Discord:

! metemoii#9257

Elmaslar
414
Puanlar
5.825
Yer
İstanbul
Minecraft
Mete
Fastplace sistemi, mesale elinde kürek var odun kırarken baltaya geçme gibi balta varsa maden kırarken kazma gibi , afk kalarak para kazanma sistemi 10 dakikda, balıkçı sistemleri, coin

zFluzz_

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

sadsa

Elmaslar
3
Puanlar
870
Minecraft
asdsad
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı