Sol Reklam
Sağ Reklam

OP SKYBLOCK/EMEK SKYBLOCK SUNUCULARINDA OLMASI GEREKEN SİSTEMLER

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
L

Lendry

Ziyaretçi
Evet dostlar bugün sunucu açmaya hazırlanan arkadaşlar için yardım da bulunacağını düşündüğüm bir konu açmak istedim.

Bu konuda sizlerden istediğim op skyblock yada emek skyblock sunucularında olması gereken sistemler. Veya önerdiğiniz sistemler.

Şimdiden yorum yapan herkese teşekkürler. Sunucu açmayı planlayan arkadaşlara da başarılar dilerim.

Alaries

BlokDelisi Market | S: 2017

Discord:

Tugra#6666

Elmaslar
128
Puanlar
920
Yer
Kahramanmaraş
Minecraft
Alaries

Bazı sunucular ultraopskyblock açıyorlar bu baya yanlış bir durum ilk hoş olabilir hatta online görebilir ama bir süre sonra sıkar ve oyuncu kaybı yaşamaya başlar benim tavsiyem emek veya normal skyblock sunucusu açmanız sistemler olarakda ilk sizin sunucunuzda olan bu bize özel bir sistem diyebileceğiniz bir sistem ekleyin mesela EmekSkyblock sunucusu açan birisi Gelişmiş Farm sistemiyle öne çıkabilir ve hep aynı oyuna odaklanmayın mesela BlokDünyası network Paladium skyblock ile baya bir kitle erişimine sağlandı sizde aklınızda yeni bir tarz oyun varsa yapabilirsiniz çünkü hep aynı şeylerden sıkılmadınız mı?​

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.491
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
OpskyBlock da ne sistem yapılabilir amaç level kasmak opskyblockda da gayet kolay yapılabiliniyor.
EmekSkyblockda edit tarzı bir şey güzel olur.​

K

kahta123

Ziyaretçi
Evet dostlar bugün sunucu açmaya hazırlanan arkadaşlar için yardım da bulunacağını düşündüğüm bir konu açmak istedim.

Bu konuda sizlerden istediğim op skyblock yada emek skyblock sunucularında olması gereken sistemler. Veya önerdiğiniz sistemler.

Şimdiden yorum yapan herkese teşekkürler. Sunucu açmayı planlayan arkadaşlara da başarılar dilerim.
Eventler yapın

Racfourd

Nerelerdesin Be Zümrüt?

Discord:

Racfourd#9717

Elmaslar
278
Puanlar
7.775
Minecraft
Racfourd
Facebook
Racfourd#9717
Twitter
Racfourd#9717
Oyunculara girişte 100 spawner verin gerisini onlar halleder.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı