Sol Reklam
Sağ Reklam

Onaylı Satıcı Hakkında --[ Bakar Mısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SAYANORA

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
39
Puanlar
3.835
Onaylı satıcı olmadan forum içi birine satış yaptığını söylüyorsun. Yasak bir kuralı çiğnediğin için normalde ceza alırsın fakat bu seferlik birşey yapmıyorum. Forum kurallarını dikkate alın

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520
C
Onaylı satıcı olmadan forum içi birine satış yaptığını söylüyorsun. Yasak bir kuralı çiğnediğin için normalde ceza alırsın fakat bu seferlik birşey yapmıyorum. Forum kurallarını dikkate alın
Cezasının verilmesini talep ediyorum dolandırıldım

SAYANORA

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
39
Puanlar
3.835
C

Cezasının verilmesini talep ediyorum dolandırıldım
50 kere uyarıyoruz bir kere de dinleyin bizi. Onaylı satıcıyı süs diye getirmedik siz güvenli alış-veriş yapın diye onaylı satıcı alan kişilerin herşeyini araştırıyoruz. Hala bizim güvencemiz yerine hiçbir güvence vermeyen insanlardan alırsanız dolandırılmaya mahkumsunuz.

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520
50 kere uyarıyoruz bir kere de dinleyin bizi. Onaylı satıcıyı süs diye getirmedik siz güvenli alış-veriş yapın diye onaylı satıcı alan kişilerin herşeyini araştırıyoruz. Hala bizim güvencemiz yerine hiçbir güvence vermeyen insanlardan alırsanız dolandırılmaya mahkumsunuz.
reis :D

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
Skype gelsene takıntılı oyuncu[DOUBLEPOST=1520511402,1520510269][/DOUBLEPOST]Bu Arkadaş yalancıdır bana map felan satmadı bi tane şematik verdi konuyu açıyom dedi zornan açtı şematiğini kullanamadım alıntı şematik vermiş bu arkadaşa inanmayın dolandırıcıdır
Belli olmuyormu hiç D:
Tanımadığınız kişilerden alışveriş yapmayın artık N'olursun...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı