Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Onaylı Satıcı Dolandırıcılığı!!!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ReinaNetwork

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

kaylia0

Elmaslar
5
Puanlar
2.060
Colerival#9942 Adlı Arkadaş EmekSkyblock Paketi Satmak İstedigini belirtti

Paketi Satın Aldık Ama Paketi İletti Pakette Menüler Eksik
Yetkiler Ayarsız
Bazı Yerler Çalıntı

%100 Kendine Ait Oldugunu Söylemekte Arkadaş Bu Arkadaşa Onaylı Satıcı Veren Yöneticiyi kınıyorum.

Bütün Yerlere Şıkayette Bulunacağım başkaların parasını yedirmesini istemiyorum

Gerekli İşlemleri Yapılmadığı halde ''onaylı satıcı'' tagını veren kişiyi suç bildirimi yapacağım hakkında.

MC-TR Adresine Güvenip Paket Aldık Başımıza Gelmeyen Kalmadı Gerekli İşlemleri Yapılmasını Bekliyoruz
Paramızın Gittigini Anladık Zaten Başkalarının Başına bişey gelsin istemiyoruz sizde anlayış gösteriniz.

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    119,7 KB · Görünt.: 135
  • Screenshot_20220120-142654_Papara.jpg
    Screenshot_20220120-142654_Papara.jpg
    90,3 KB · Görünt.: 136
  • ss1.PNG
    ss1.PNG
    28,7 KB · Görünt.: 126
  • ss2.PNG
    ss2.PNG
    27,7 KB · Görünt.: 125
  • ss3.PNG
    ss3.PNG
    36,7 KB · Görünt.: 124
  • ss7.PNG
    ss7.PNG
    24,4 KB · Görünt.: 124
  • ss6.png
    ss6.png
    35,1 KB · Görünt.: 126
  • ss5.PNG
    ss5.PNG
    49,9 KB · Görünt.: 119
  • ss4.png
    ss4.png
    105 KB · Görünt.: 114
  • ss8.png
    ss8.png
    26,4 KB · Görünt.: 111
  • ss9.png
    ss9.png
    40 KB · Görünt.: 110
  • ss10.png
    ss10.png
    44,6 KB · Görünt.: 111
  • ss11.png
    ss11.png
    61,9 KB · Görünt.: 115
Son düzenleyen: Moderatör:

Colerival

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
132
Puanlar
1.150
Yer
İstanbul
Arkadaşın suçlamalarını kesinlikle kabul etmiyorum ve aynı zamanda bahsettiği paketi kişiye özel olmadığı için en az 15-20 kişiye sattım ve bu tür bir sorun çıkmadı hiçbirinde acaba neden benim düşüncem paketi kendine alacaktı ve parasını da iade alacaktı beni enayi yerine koymasına izin veremem

ReinaNetwork

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

kaylia0

Elmaslar
5
Puanlar
2.060
Arkadaşın suçlamalarını kesinlikle kabul etmiyorum ve aynı zamanda bahsettiği paketi kişiye özel olmadığı için en az 15-20 kişiye sattım ve bu tür bir sorun çıkmadı hiçbirinde acaba neden benim düşüncem paketi kendine alacaktı ve parasını da iade alacaktı beni enayi yerine koymasına izin veremem
Menüleri Eksik Paketin İnternetteki Bir Paketten Alınıp Satılması mı Suç Duyurusunda Bulunacağım Senin Yaptıgın Haddine Kalmayacak Sese Çağırıp Kaçan FARE SENİ!

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Klasik bir dolandırma vakası hocam geçmiş olsun olsun da size sattıgı paketin web de olan hangi paket gerçekten merak ettim size sattıgı paketle web teki paketin karşılaştırma ekran görüntülerini bir atarmısınız.

ReinaNetwork

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

kaylia0

Elmaslar
5
Puanlar
2.060
Klasik bir dolandırma vakası hocam geçmiş olsun olsun da size sattıgı paketin web de olan hangi paket gerçekten merak ettim size sattıgı paketle web teki paketin karşılaştırma ekran görüntülerini bir atarmısınız.
Webteki Board,Tab,Scriptler Falan Hepsi İnternetten Alınma 50TL 'lik pakette olabilir tamam anladımda

menüleri eksik yapıyor hemde geliyor engel atıyor arkadaşı anlayamadım rolü veren arkadaşa allah yardımcısı olsun xd

Discorddan ulaşırsanız konuşmaları atabilirim

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Webteki Board,Tab,Scriptler Falan Hepsi İnternetten Alınma 50TL 'lik pakette olabilir tamam anladımda

menüleri eksik yapıyor hemde geliyor engel atıyor arkadaşı anlayamadım rolü veren arkadaşa allah yardımcısı olsun xd

Discorddan ulaşırsanız konuşmaları atabilirim
istek yollayacağım size merak ettim nasıl bi paketmiş o :D.

MuhammetBeyy

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
70
Puanlar
2.875
dostum senden beklemezdim bir satıcı olarak müşteriyi engellemek sana yakışmadı

MuhammetBeyy

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
70
Puanlar
2.875
attıgım ssde ben bu quest menüsünü başka paketlerde görmüştüm iyi hatırlıyorum

1642692192136.png

Colerival

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
132
Puanlar
1.150
Yer
İstanbul
dostum senden beklemezdim bir satıcı olarak müşteriyi engellemek sana yakışmadı
Hocam bana neler söylediğini discrord ekleyin beni hepsini atayım ben burada show yapmak istemiyorum arkadaş kısaca kurnazlık yapıp bir şeyleri elde etmeye falan çalışıyor :D

Colerival

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
132
Puanlar
1.150
Yer
İstanbul
Sende aşırı komiksin be valla biri sorunsal açsa da çamur atsam bilip bilmeden diye bir sinekten farksızsın dostum kendini geliştirmen lazım biraz boş boş yorum kasmak yerine doğru düzgün bilerek konulara mesaj atsan daha hoş olur :)

Colerival

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
132
Puanlar
1.150
Yer
İstanbul
Ve bu arkadaşların abisi var bir tane bugün benimle adam gibi konuştu neden o adamı bunların tanıdığı olduğunu bile bile engellemedim acaba onların kıytırık 50 ₺ si mi beni zengin edecek günde 2 paket sigara içen bir insanım 2 paket sigaram ancak ediyor :D

furkanzyldrm

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Furkanzyldrm#2018

Elmaslar
37
Puanlar
975
Yer
Türkei
Minecraft
furkanzyldrmTR
Test Sunucusu olmayan satıcılardan ürün almayın bence iki tarafta ne kadar haklı olursa olsun , almadan önce detaylı bir şekilde incelemede bulunulması gerekirdi nedense bu aralar herkes dolandırılıyor üzücü bir durum

ReinaNetwork

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

kaylia0

Elmaslar
5
Puanlar
2.060
Ve bu arkadaşların abisi var bir tane bugün benimle adam gibi konuştu neden o adamı bunların tanıdığı olduğunu bile bile engellemedim acaba onların kıytırık 50 ₺ si mi beni zengin edecek günde 2 paket sigara içen bir insanım 2 paket sigaram ancak ediyor :D
Senle Düzgün Konuşmama Rağmen Menüleri Tamamlamayıp Engel atman Attıgın fotodaki özelliklerin hiçbiri pakette yok bahane üretme sinirimi bozma benim adamlıgını biliyorsan 50tl kıytırık diyorsan paketi düzgün at kardeşim ne boş konuşuyorsun burda dolandırıcılık yapıp haram parayla gezin kardeş bişey demiyorum başka insanlarında hakkına girmeye devam et sana rol veren arkadaşıda tebrik ediyorum 50tl kıytırık dedigin parayı İnsanlar 1 günde onu almak için nekadar çalışıyor tabi adam olmadıgın için bilmezssin haram paradan başka bişey yemiyorsun adam gibi düzgün paket atmak dışında eksik bambaşka paket atman garip oldu düzgünce konuştum abi dedigin kişi normal bi arkadaşım milletede burdan sallama yapma o sigarayı senin ağzında parçalarım benim sinirimi bozma * herif

paket %100 benim dedigin halde yetkiler tamamen ayarlımı diye sormama rağmen hepsine evet diyip
yinede hiçbirinin sana ait olmayıp ve yetkilerin ayarlı olmaması, menülerin eksikliği, fotoda gözüken özelliklerin barınmadığı paketi her türlü parayı ödedigim halde atmaman seni suçundur 5 tl ye bile onları koyuyorsan adam gibi o paketi vericeksin burda kimsenin hakkına girme şeyin yok senin onaylı satıcı olmuşta burda adamlık taslıyor.​

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Sende aşırı komiksin be valla biri sorunsal açsa da çamur atsam bilip bilmeden diye bir sinekten farksızsın dostum kendini geliştirmen lazım biraz boş boş yorum kasmak yerine doğru düzgün bilerek konulara mesaj atsan daha hoş olur :)
ahaha bana komiksin diyene bak ben kimseye çamur attıgım yok çamur atmak ancak senin gibi insanlara yakışır bu yüzden sizinle laf dalaşına giremiyeceğim konuya her yorum yapana bilip bilmeden konuşma demen bir şeyleri saklıyorsun anlamını taşıyor ki bu lafları söylüyorsunuz bu yüzden sizde yaşınıza göre davranın ki başkaları sizi kücük görüp dalga geçmesinler ayrıca konuya tarafsız bi şekilde girdim ve merak ettim merak etmem en doğal hakkım ki hakkımda bu yuzden bir şeyleri sormam için sizden izin alıp hareket edeceğimi sanıyorsanız yanılıyorsunuz cok fazla emret komtanım izlediniz belli :D her neyse size iyi günler daha da rahatsız etmeyin beni.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı