Sol Reklam

Ölünce Spawnda Doğmuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CemilReis37

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
0
Merhaba
Serverimde spawnı Ayarladım /spawn yazınca gidiyor fakat oyuncu ölünce yeniden doğ deyince başka bir dünyada doğuyor bu sorunu nasıl çözebilirim ?
Daha Öncedende olmuştu /essentials setspawn çekmiştim galiba ama şimdi denediğimde sadece plugine reload atıyor.

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
/mvm set (Doğulacak Dünya) (Ölünen Dünya)

beratskra

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
55
Puanlar
6.420
Yer
Ankara
Merhaba
Serverimde spawnı Ayarladım /spawn yazınca gidiyor fakat oyuncu ölünce yeniden doğ deyince başka bir dünyada doğuyor bu sorunu nasıl çözebilirim ?
Daha Öncedende olmuştu /essentials setspawn çekmiştim galiba ama şimdi denediğimde sadece plugine reload atıyor.
hastebin Buyrun bunu skript olarak sunucunuza kaydedın sorun çözülecektir.[DOUBLEPOST=1521489919,1521489665][/DOUBLEPOST]
Merhaba
Sorun çözülmezse bildirin.

CemilReis37

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
0
Bir tane skript varmış spawn'a gitmek ve spawn kaydetmek için o plugin kapatıp /setspawn çektim sonra tekrar açtım sorun düzeldi konu kilit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı