• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ölünce Spawnda Doğmuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CemilReis37

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
0
Merhaba
Serverimde spawnı Ayarladım /spawn yazınca gidiyor fakat oyuncu ölünce yeniden doğ deyince başka bir dünyada doğuyor bu sorunu nasıl çözebilirim ?
Daha Öncedende olmuştu /essentials setspawn çekmiştim galiba ama şimdi denediğimde sadece plugine reload atıyor.

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
204
Puanlar
7.310
Minecraft
/mvm set (Doğulacak Dünya) (Ölünen Dünya)

beratskra

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
55
Puanlar
6.420
Yer
Ankara
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!
Buyrun bunu skript olarak sunucunuza kaydedın sorun çözülecektir.[DOUBLEPOST=1521489919,1521489665][/DOUBLEPOST]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Sorun çözülmezse bildirin.

CemilReis37

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
3
Puanlar
0
Bir tane skript varmış spawn'a gitmek ve spawn kaydetmek için o plugin kapatıp /setspawn çektim sonra tekrar açtım sorun düzeldi konu kilit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı