Sol Reklam
Sağ Reklam

öğrencileri sevindirecek kampanya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

halilov

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
6
Puanlar
3.760
Yer
Ankara
Arkadaşlar merhaba bu sitedenin nimetlerinden geçmişte çokça kez faydalandım bende arkadaşlarıma yardımcı olabilmek adına size casper markasının indirimini aktarayım web sitesinde denk geldim sömestir kampanyası yapmışlar çoğu ürünlerinde kampanyaya gittiklerini gördüm bende Üniversite öğrencisiyim hem öğrenci kardeşlerime hemde çocuklarına hediye alacak olan ailelere umarım faydam olmuştur . Web sitesinin linkini aşağı atıyorum. Herkese mutlu günler.

MeGunes

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Hosting Görevlisi

Discord:

MeGunes#0809

Elmaslar
5
Puanlar
6.280
Minecraft
MeGunes_
Arkadaşlar merhaba bu sitedenin nimetlerinden geçmişte çokça kez faydalandım bende arkadaşlarıma yardımcı olabilmek adına size casper markasının indirimini aktarayım web sitesinde denk geldim sömestir kampanyası yapmışlar çoğu ürünlerinde kampanyaya gittiklerini gördüm bende Üniversite öğrencisiyim hem öğrenci kardeşlerime hemde çocuklarına hediye alacak olan ailelere umarım faydam olmuştur . Web sitesinin linkini aşağı atıyorum. Herkese mutlu günler.

Fiyatlar uygun değil. Bu fiyatlara daha iyi MSI, Asus, Monster laptoplar var. Casper'a bu para verilmez.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
gereksiz çok pahalı adamlar neredeyse ceplerine 10k'yı indiricek

S

Silinen üye 36023

Ziyaretçi

Böyle bir bilgisayara 10.000 vereceğime Monster gibi markalara vermeyi tercih ederim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı