Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü NTE (NameTagEdit) Buglu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Burak Çakır

Java Developer
Elmaslar
87
Puanlar
1.025
Kod:
  Kurucu:
    default: false
    permissions:
    - perm.1
    - perm.2
    inheritance:
    - VIP

GroupManager>world>group.yml içerisine gir ve Kurucu içerisindeki İnheritance bölümünü aşağıdaki gibi yaparsan sorun düzelecektir.

Kod:
    inheritance: []

Neex14

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
1
Puanlar
0
Selam Arkadaşlar !

Sizlerden Bir Konuda Yardım İstiyorum. Hemen Yardıma İhtiyacım Olan Şeyi Yazıyım.

Arkadaşlar Aşağıdaki Resim'den de anlayacagınız üzre vip group'unun Tab Prefx'i Buda Kalmış
NameTagEdit'i Son Sürüm Kullanıyorum. Grupları İnceledim Bir Hata Göremedim
Sorununu Bilen Varsa Söylerseniz Sevinirm.

Zamanında bende çok uğraştım Tablist puligini ile alakalı bir şey olmassa essential ın config ayarlarına de bakman gerekir.
GroupManager kullanıyorsun sanırım, nte deki permleri grupların - olarak vericeksin mesela kurucu gurubuna -nte.vip vericeksin kurucuda tabta vip gözükmücek ama nte.kurucu vericeksin bunu - siz olarak vericeksin. biraz karışık anlatmış olabilirim dc den bana ulaş yaparız.
Dediği gibi yapmalısın ama herhangi bir puliginini permi ile çakışmayacak şekilde ayarlamalısın.

Bunlar permleri ayarlı burada sen sadece groupmanager den ilgili yerlere permleri eklersin ama dikkat et daha önce varsa bu permler onları bütün gruplardan sil bu permleri yaz.(Nasıl görüneceğini değiştirebilirsin.)

Ekler

• groups.yml
    2 KB · Görünt.: 3
Son düzenleme:

EmreCN

Play.McDeyiz.Com

Discord:

zNightLastTR | EmreCan #2763

Elmaslar
238
Puanlar
11.070
Minecraft
zNightLastTR
-/mangdelp kurucu nte.vip
-/mangaddp kurucu nte.kurucu

Bunun gibi deneyin

Yunus YAMAN

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

HypelX`VN#1423

Elmaslar
4
Puanlar
0
Selam Arkadaşlar !

Sizlerden Bir Konuda Yardım İstiyorum. Hemen Yardıma İhtiyacım Olan Şeyi Yazıyım.

Arkadaşlar Aşağıdaki Resim'den de anlayacagınız üzre vip group'unun Tab Prefx'i Buda Kalmış
NameTagEdit'i Son Sürüm Kullanıyorum. Grupları İnceledim Bir Hata Göremedim
Sorununu Bilen Varsa Söylerseniz Sevinirm.

kurucu veya herhangi bit rütbe'ye tabda gösterilen mvip gösterme permi eklenmiş olabilir ondan hata alabilirsinizçünkü bendede öyle olmuştu permlerini yeniledim düzeldi sende dene

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı