Sol Reklam
Sağ Reklam

Nightsın Yüzü ve Gerçekler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

ssleri güncelledim bi göz atmanızda fayda var yiğit sunucuda insanlar varken mi spawnı inşa ediyorsunuz anlamadım ?

Dediğiniz gibi oyuncular varken yeni bir dünya açıp kendi ellerimizle bir başlangıç bölgesi yaptık. Tam tamına 1 haftamızı aldı.

Kadir Yalçın

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

ByKadiy#4391

Elmaslar
9
Puanlar
6.235
Yer
Erzurum
Minecraft
ByKadiy
Facebook
yok
Twitter
yok

ahmtcakl

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Ahmet | paX#0450

Elmaslar
41
Puanlar
13.280
Yer
İstanbul
Minecraft
ahmmet
Kardeşim zamanında bizde bu işleri yaparken nights nights diyip adamların arkasında destekçı olan sizdiniz şimdi sert bir tokat yiyincemi burada haksız oluyorsunuz şuan olanların hepsini hak ettinizi ayrıca bunlara prim veripte adam gibi gösterende sizdiniz piyasda satıcı mı yok herkes dolandırıcı olmuş burada resmiyet yapmıycam laf atanlara laflarını önden iade ediyorum ama istersen discord üzerinden ulaş yardımcı olmaya çalışırım veya özel mesaj gel buradan discord veriyim çözelim hakkın boşa gitmesin. GERİSİ BOŞ

merhaba dostum burada ciddi bir iddia var ben bu adamlar hakkına hiçbir şekilde ne satın aldıktan sonra nede almadan önce desteklemediö bunu bilgine sunarım alacağım zaman foruma değil direk arda ile iletişime geçtim

Kadir Yalçın

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

ByKadiy#4391

Elmaslar
9
Puanlar
6.235
Yer
Erzurum
Minecraft
ByKadiy
Facebook
yok
Twitter
yok
Kardeşim zamanında bizde bu işleri yaparken nights nights diyip adamların arkasında destekçı olan sizdiniz şimdi sert bir tokat yiyincemi burada haksız oluyorsunuz şuan olanların hepsini hak ettinizi ayrıca bunlara prim veripte adam gibi gösterende sizdiniz piyasda satıcı mı yok herkes dolandırıcı olmuş burada resmiyet yapmıycam laf atanlara laflarını önden iade ediyorum ama istersen discord üzerinden ulaş yardımcı olmaya çalışırım veya özel mesaj gel buradan discord veriyim çözelim hakkın boşa gitmesin. GERİSİ BOŞ
Haritanın başkaları tarafından sahiplenmesi ve ben yaptım gibi şeylerle karşı karşıya kalması yüzünden haritanın yapımcısı olan ben bizzat haritaları ücretsiz olarak şuandan itibaren paylaşacağım başkalarının emeklerini sahiplenmeyin.

Aeseria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Aeseria#9704

Elmaslar
171
Puanlar
7.130
Kural 1 ihlali.
merhaba dostum burada ciddi bir iddia var ben bu adamlar hakkına hiçbir şekilde ne satın aldıktan sonra nede almadan önce desteklemediö bunu bilgine sunarım alacağım zaman foruma değil direk arda ile iletişime geçtim
Kardeşim ben özel yardımcı olucağım o karektersiz ile alakası yok Aeseria adına gel artık ücretsiz hizmet desteği sunuyorum ekle beni veya profilde bulunana discord bağlantısına gel

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

bu haritalar bana ait atsana bakalım yapım aşamasındaki fotoğraflarını ?

unknown.png

unknown.png

unknown.png

2019-08-31_16.09.54.png

Aeseria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Aeseria#9704

Elmaslar
171
Puanlar
7.130
Clasy de aynı olayı bana yaptı 70₺ yandı gg
Hıhıh kesin dolandırılmadığın halde beni dolandırıldırdılar diye ortalarda herkesi düşman etmeye çalışan kesin dolarıldı eğer dolandırıldyısan yapan kimse helal olsun.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Hıhıh kesin dolandırılmadığın halde beni dolandırıldırdılar diye ortalarda herkesi düşman etmeye çalışan kesin dolarıldı eğer dolandırıldyısan yapan kimse helal olsun.

Haritalar tarafım ve eski ekibime aittir. Daha çok tartışma konusuna girmeyelim lütfen aksi takdirde konu arşivlenebilir.

bycakr

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
180
Puanlar
13.420
Her ne kadar haklı olsanda **gerçekten** dolandırılmış şüphesi de olmasa helal olsun demek bence saçma hocam.

ahmtcakl

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Ahmet | paX#0450

Elmaslar
41
Puanlar
13.280
Yer
İstanbul
Minecraft
ahmmet
kadir mapleri birazdan bedavaya paylaşıyor

Kadir Yalçın

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

ByKadiy#4391

Elmaslar
9
Puanlar
6.235
Yer
Erzurum
Minecraft
ByKadiy
Facebook
yok
Twitter
yok
*'un dediği gibi map ona aitdir doğrudur. Kendi ile hazırladığını kendim bilirim. Kolay gelsin.
Abicim sizi bana sayıylamı gönderiyor kanıtınız varsa konuşun haritada kullanınlan ağaclar evler kuleler hepsi parça parça benım elimde hazırdan adam haritayı sahiplenıyor

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Abicim sizi bana sayıylamı gönderiyor kanıtınız varsa konuşun haritada kullanınlan ağaclar evler kuleler hepsi parça parça benım elimde hazırdan adam haritayı sahiplenıyor

Yukarıda kapı gibi kanıtlar var. Dediğim gibi ekipçe yapmıştık :)

Kadir Yalçın

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

ByKadiy#4391

Elmaslar
9
Puanlar
6.235
Yer
Erzurum
Minecraft
ByKadiy
Facebook
yok
Twitter
yok
kadir.png

Buyrun bakalım haritada kullanılan evler harita bana ait ve şimdi ücretsiz olarak tüm forumlarda paylaşacağım

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı