Sol Reklam

Nedir Ne Değildir - Logitech G910 Orion

Senpai

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

rubidium#0325

Elmaslar
227
Puanlar
14.345
Yer
user.getLocation();
Minecraft
NaN2
asdad.jpg

Logitech
Logitech, 1981 yılında Daniel Borel tarafından kurulan teknoloji odaklı donanımlar üreten Dünya'nın en yaygın markalarından biri.
Sadece klavye, mouse ile sınırlı değil; neredeyse oyun ve ofis teknolojisi ile alakalı tüm sektörlerde ürün üretiyorlar.

Nedir bu G910?
G910, Logitech markasının yaptığı bir klavye modelidir. Bu modeli ele almamdaki sebep gerçekten beni etkilemiş olması.
16.8 milyon renk desteği sunan bu klavye, ayrıca bize yazılım desteği sunuyor. Kendine has Romer-G anahtarlarıyla gerçek mekanik deneyimini kullanıcıya sunuyor.
G910 üzerinde bir çok multimedya tuş ve 9 adet programlanabilir tuş bulunduruyor.
Avuç içi desteği, anti-ghosting özelliği ve telefon bölmesi bulunan bu klavyenin fiyatı 800-1000TL fiyat aralığında.

Teşekkürler
Zamanınızı ayırıp buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim, iyi forumlar.

Edis Sarıoğlu

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Edis Sarıoğlu#8032

Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
EdooBeyy
Bu klavyeyi kullanan bir birey olarak şunu diyebilirim ki, Razer vs. hikaye bence.
Logitech deneyimi bambaşka..

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Havalı klavyeler almak yerine bu klavyeyi alın. Ciddi anlamda oyun sırasında çok iyi işler çıkardığını söyleyebilirim. Bütçeniz var ise mutlaka alın.

Senpai

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

rubidium#0325

Elmaslar
227
Puanlar
14.345
Yer
user.getLocation();
Minecraft
NaN2
Bu klavyeyi kullanan bir birey olarak şunu diyebilirim ki, Razer vs. hikaye bence.
Logitech deneyimi bambaşka..
HyperX Alloy FPS'ten Razer Blackwidow Mercury'e geçtim ikisinden de memnun kalmadım bu klavyeyi almayı düşünüyorum bende.

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Bende Klavye Düşünüyordum Bunuda Listeme Eklicem İncelerim

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.660
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Sırf RGB özelliği ele alınmamalı hem tuş ömrü hem de dayanıklılığıyla bu klavye rakiplerine dudak uçuklatır. Sadece gösterişe bakarak Razer alan insanların fikrini belki değiştiremez ama; kaliteden ve sağlamlıktan anlayan bir oyuncu veya pc kullanıcısının klavyede tercih edeceği başlıca markalar belli: Corsair, Logitech.

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
Klavye çok ucuzmuş kardeş sadece asgari ücretin yarısı.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı