Minecraft'ın En İyi 3 Türk Hosting Firması!

Spankly

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
22
Zümrüt
0
Minecraft
Keyubudan gayet memnunum ödüllerinide burdan öğrenmem iyi oldu :D

Jefurmenx

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
17
Zümrüt
0
Minecraft
Örneğin HostLab diye bir yerden dedicated almıştık zamanında 32 GB E3 X2 200 oyuncu sorunsuz kaldırmıştı
ne yani bu çok büyük bir başarımı? bizde keyubudan aldık 8 gb i9 300 kişi kaldırdık. gidipte bu köklü veya kalitesini göstermiş firmaları gözünde yerin dibine sokma. git al yeni nesil işlemcileri hayal ettiğini yaşa.
Rabisu'da 6 adet konsol açıp 130 kişiye kadar sorunsuz oynatmıştık fakat 6 konsolu bu firmalarda açsak belki 1 kişi bile göremeden çökecek.
belki belki belki... diye hareket ediyorsun, sen bir şeyi önce dene sonra karar ver. arkadaş ne güzel konu açmış. bana göre listeye tabiki rabisuda eklenebilirdi. sonuçta yıllardır olan ve kalite anlamında kendini göstermiş bir firma. fakat şu zamanda bu listeye eklenmeyen diğer firmalarda elindeki yeni nesil işlemcilerle zaten bu dediğin şeyi basitçe yapar.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

En basitinden, Keyubu adlı hostingin sahibinin adı Yusuf Kemal Türkmenoğlu olarak yazarken örn: Slimmweb için Semih Furkan yazmamışsın, ne bileyim Erkan Babadağı yapmamışsın. Konu açıyorsun, bu ince ve ufacık ayrıntılara bile dikkat ediceksin. Bunlar normal goy goy konuları değil.
bu konuda arkadaşımıza katılıyorum. yani kesinlikle oraya yusuf kemal türkmenoğlu ekleniyorsa, diğer firmalarada kim olursa olsun isimleri eklenmeli. ayrıca size göre 1. firmadan uzun anlatırken, 3. firmadan az anlatmanızda pek olmamış gibi. üstelik bu konu genel bir konu ve konuda gördüğüm firmalar size göre 1,2 ve 3. firmalar. başlığı bana göre yazmanız konu için daha güzel olacaktır.

kesinlikle baltalama vs. yok yorumlarda. günümüz üyeleri artık işine gelmeyen her yorumu baltalama olarak kabul ettiği için, sıkıntı çıkabiliyor. iyi forumlar dilerim...

bihency

Zombi Geldi, Beni Yedi
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
190
Zümrüt
0
Minecraft
Keyubuyu da nasıl ballandıra ballandıra anlatmışsın hosting değiştiresim geldi :D
Güzel konu eline sağlık.

Risee_

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
101
Zümrüt
0
Minecraft
Ağzınıza sağlık, çok güzel anlatmışsınız.

Kreof

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
183
Yer
Ankara
Zümrüt
0
Minecraft
Forumda keyubuyu ballandıra ballandıra öven bir konuş olmuş. Diğer hostinglerden kısaca bahsedip keyubuyu diğerlerine göre uzunca anlatmak. Yani belli oluyor googleye yazınca çıkan firmaları gösterdiğin.
Ne bu keyubu sevdası?

BlackOPS

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
7
Zümrüt
0
Şimdi buraya bir kaç cümle yazacaktım da kavga etmeyelim boşuna. Güzel anlatmışsın başarılar.

NotNull

Koydum Çalışma Masasını
Team Quality
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
51
Zümrüt
0
Minecraft
Bu firmalar diğer dedicated hosting şirketlerinin arasında çok da iyi değiller aslında bu olaya minecraft olarak bakmamak lazım tek yaptıkları şey 25565 portunu açıyorlar alın size minecraft hostingi he birde yaptıkları plugin paketleri vs var onlarıda çoğu kimse kullanmıyor zaten.

Rahmican

Örümcek Hoşt!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
176
Yer
BURSA
Zümrüt
15
Minecraft
"Minecraft" hosting olarak SlimmWeb'i çok önerdiler.
Sanırım ileride açacağım sunucu için SlimmWeb'i tercih edeceğim.
Keyubu'nun destek ekibinden çok memnundum her türlü destekte bulunuyorlar fakat batihost'un desteği pek iyi değil.

nexi

nexi is the best!
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
1.254
Yer
Samsun
Zümrüt
0
Yararlı bir konu olmuş. Sunucu sahibi olacaklar direkt olarak bu konuyu inceleyebilir. Teşekkür ederiz.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı