Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft Üye Kayıt Sistemi | Beta v0.1 ÜCRETSİZ

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

quard1453

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
10
Puanlar
3.720
Yer
Sivas | Merkez
Ben Çok beğendim ama tasarım gelişe bilir.

Teşekkürler - Tasarım değişecek yeni güncellemeleri hazırlıyoruz.Bu sadece küçük ücretsiz bir üye kayıt çalışması belki lazım olan kullanabilir düşüncesiyle bir paylaşım hazırladık önerileriniz için çok ama çok teşekkürler
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu yapılan küçük çalışmada son güncelleme çok yakında gelecek aşağıda yapılacak güncelleme listesi verilmiştir.Anlayışınız ve önerileriniz için hepinize teşekkür ediyorum.Vermiş olduğunuz önerileri en kısa süre içinde başlayıp bitireceğiz hatta başlandı ama biraz uzun sürebilir :D

GÜNCELLEME LİSTESİ

- Admin paneli eklenecek admin panelde kayıt olan üyelerin listesini görebilecek ve site ayarlarını istediği gibi değiştirebilecekler
- Üyelere login alanı yapılacak profile yönlendirme vs. normalde sadece kayıt olunabilecekti ama düşündükki üyeler şifrelerini değiştirmeyi düşünebilirler o yüzdende hem profil hemde şifremi unuttum kısmı gelecek
- Kayan duyuru alanı kısmı gelecek
- Tasarım yenilenecek

Bu güncellemeler geldikten sonra bunun ardından herhangi bir güncelleme gelmiyecektir.Teknik destek kurulum vb. gibi kısımalrda gerekli yardımları yapacağız elbetteki bu güğncellemeden sonra yeni projenin adımlarını atarak en kısa sürede bitirmeye çalışacağız

Güncellemenin çıkış tarihi tahmini olarak = 20 Temmuz 2018 - Bu süre tahmini olarak verilmiştir.Daha erken veya daha uzun sürebilir.

Mantıklı gibi ama craftweb, mineweb gibi site script leri kullanılıyor artık. Bunun yerine BuyCraft sistemi gibi bir sistem kodlayabilirsiniz. Yani demek istediğim siteye giriş yapmadan istediğimiz şeyi satın almak. Adımlar şöyle olabilir, almak istediğimiz eşyayı seçiyoruz, sonra oyuncu adımızı giriyoruz ve ödemeyi yapıyoruz. Girdiğimiz oyuncu adı hesabına satın aldığım eşya geliyor. Tam anlatamamış olabilirim ama zihninde biraz canlandırırsan belki anlayabilirsin. İyi günler

Ben Çok beğendim ama tasarım gelişe bilir.

VosTick - Gelişmiş Minecraft Web Site Yazılımı

Detaylar,

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı