Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft Üye Kayıt Sistemi | Beta v0.1 ÜCRETSİZ

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

quard1453

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
10
Puanlar
3.720
Yer
Sivas | Merkez
Herkese merhaba arkadaşlar bugün sizlere ücretsiz olarak yapmış olduğum minecraft üye kayıt sistemini tanıtacağım bu üye kayıt sistemini tüm sunucu sahipleri kullanabilir.Tamamen ücretsizdir.Aşağıda nasıl kurulum yapacağınızı kurulum aşamaları ile birlikte gösterdim ve bu sistemde indirme kısmında bu üye kayıt sistemi için hazırlamış olduğum authme config dosyasını ayarlayıp kullanınız.Ayarlayaman olursa discord adresimden bana ulaşabilirler.

KURULUM

Hostinginizde mysql database'nizi oluşturun ardından indirmiş olduğunuz klasörün içinde minecraft.sql dosyasını dışa aktar diyerek mysql databasenize entegre ediniz.Ardından ayar klasörüne gelerek baglan.php dosyasını açınız oradan mysql bilgilerinizi giriniz.Sonradan FTP Yoluyla dosyalarınızı hostinginize aktarınız.
Ardından gelen ekran'dan şu adımları izleyin

Kurulum yapılmadığından dolayı böyle bir uyarı alacaksınız sonra ekranda gelen butona tıklayın kuruluma başlayacaksınız.

Buradanda bilgilerinizi giriniz ve sonra kurulumu tamamla butonuna basınız.

Sonrasında yapmamız gereken 3 küçük işlem kaldı

1. install.php dosyasını siliniz
2. index.php ye gelerek 37. Satırdaki kodu tamamen siliniz.

3. index.php dosyasında bulunan 30.Satırda sunucu adresinizi yazmanız için bir alan mevcut oraya sunucu adresinizi yazınız.

4. Kurulum sona erdi. Hayırlı olsun :D

NOT: Şifreleme yöntemi md5 olarak ayarlanmıştır.Değiştirmek isteyenler iletişime geçebilirler.

Dosyayı İndirmek için Tıkla
VirusTotal Tıkla
DİSCORD: Enes#8409

DİKKAT! Herhangi oluşacak ve oluşmuş tüm hataları discord yoluyla veya bu konunun altına yorum atarak bildiriniz.Düzelterek linki güncelleyelim

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Son düzenleme:

KRT_EK

Kaliteli insan işiyle boş insan kişiyle uğraşır.
Elmaslar
153
Puanlar
7.270
Yer
Türkiye
Mantıklı gibi ama craftweb, mineweb gibi site script leri kullanılıyor artık. Bunun yerine BuyCraft sistemi gibi bir sistem kodlayabilirsiniz. Yani demek istediğim siteye giriş yapmadan istediğimiz şeyi satın almak. Adımlar şöyle olabilir, almak istediğimiz eşyayı seçiyoruz, sonra oyuncu adımızı giriyoruz ve ödemeyi yapıyoruz. Girdiğimiz oyuncu adı hesabına satın aldığım eşya geliyor. Tam anlatamamış olabilirim ama zihninde biraz canlandırırsan belki anlayabilirsin. İyi günler

quard1453

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
10
Puanlar
3.720
Yer
Sivas | Merkez
Mantıklı gibi ama craftweb, mineweb gibi site script leri kullanılıyor artık. Bunun yerine BuyCraft sistemi gibi bir sistem kodlayabilirsiniz. Yani demek istediğim siteye giriş yapmadan istediğimiz şeyi satın almak. Adımlar şöyle olabilir, almak istediğimiz eşyayı seçiyoruz, sonra oyuncu adımızı giriyoruz ve ödemeyi yapıyoruz. Girdiğimiz oyuncu adı hesabına satın aldığım eşya geliyor. Tam anlatamamış olabilirim ama zihninde biraz canlandırırsan belki anlayabilirsin. İyi günler

Evet anladım demek istediğinizi bu sadece küçük bir örnek olarak tasarlandı dediğiniz gibi bir sistem yapılabilir neden yapılmasın Teşekkürler

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Virustotal ekleyiniz.

quard1453

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
10
Puanlar
3.720
Yer
Sivas | Merkez
Hemen ekliyorum unutmuşum pardon

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Tasarım olarak geliştirilebilir ama @KRT_EK inde dediği gibi webscriptleri genelde tercih ediliyor. Sende ücretsiz ama işlevli bir webscript çıkartabilirsin. İyi günler.

quard1453

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
10
Puanlar
3.720
Yer
Sivas | Merkez
Tasarım olarak geliştirilebilir ama @KRT_EK inde dediği gibi webscriptleri genelde tercih ediliyor. Sende ücretsiz ama işlevli bir webscript çıkartabilirsin. İyi günler.

Teşekkürler önerilerinizi değerlendireceğiz

ryna

forever

Discord:

ryna#0104

Elmaslar
167
Puanlar
9.070
Minecraft
NRack
Herkese merhaba arkadaşlar bugün sizlere ücretsiz olarak yapmış olduğum minecraft üye kayıt sistemini tanıtacağım bu üye kayıt sistemini tüm sunucu sahipleri kullanabilir.Tamamen ücretsizdir.Aşağıda nasıl kurulum yapacağınızı kurulum aşamaları ile birlikte gösterdim ve bu sistemde indirme kısmında bu üye kayıt sistemi için hazırlamış olduğum authme config dosyasını ayarlayıp kullanınız.Ayarlayaman olursa discord adresimden bana ulaşabilirler.

KURULUM

Hostinginizde mysql database'nizi oluşturun ardından indirmiş olduğunuz klasörün içinde minecraft.sql dosyasını dışa aktar diyerek mysql databasenize entegre ediniz.Ardından ayar klasörüne gelerek baglan.php dosyasını açınız oradan mysql bilgilerinizi giriniz.Sonradan FTP Yoluyla dosyalarınızı hostinginize aktarınız.
Ardından gelen ekran'dan şu adımları izleyin

Kurulum yapılmadığından dolayı böyle bir uyarı alacaksınız sonra ekranda gelen butona tıklayın kuruluma başlayacaksınız.

Buradanda bilgilerinizi giriniz ve sonra kurulumu tamamla butonuna basınız.

Sonrasında yapmamız gereken 3 küçük işlem kaldı

1. install.php dosyasını siliniz
2. index.php ye gelerek 37. Satırdaki kodu tamamen siliniz.

3. index.php dosyasında bulunan 30.Satırda sunucu adresinizi yazmanız için bir alan mevcut oraya sunucu adresinizi yazınız.

4. Kurulum sona erdi. Hayırlı olsun :D

NOT: Şifreleme yöntemi md5 olarak ayarlanmıştır.Değiştirmek isteyenler iletişime geçebilirler.

Dosyayı İndirmek için Tıkla
VirusTotal Tıkla
DİSCORD: Enes#8409

DİKKAT! Herhangi oluşacak ve oluşmuş tüm hataları discord yoluyla veya bu konunun altına yorum atarak bildiriniz.Düzelterek linki güncelleyelim

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:
Pek anlamam site işlerinden :;p
Ama güzel bir paylaşım.

quard1453

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
10
Puanlar
3.720
Yer
Sivas | Merkez

Troy

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
366
Puanlar
0
Yer
${ ...:....:...}$
Minecraft
Troy
Başarılı

KRT_EK

Kaliteli insan işiyle boş insan kişiyle uğraşır.
Elmaslar
153
Puanlar
7.270
Yer
Türkiye
Evet anladım demek istediğinizi bu sadece küçük bir örnek olarak tasarlandı dediğiniz gibi bir sistem yapılabilir neden yapılmasın Teşekkürler
Anlamanıza sevindim, çünkü artık craftweb ve mineweb gibi script kullanılıyor. Sende böyle kendini geliştirip sana öneride bulunduğum sistemden yapıp piyasada yerini alabilirsin. Benim düşüncem böyle bir sistem yaparsan en çok kullananlar arasında yer alabilirsin. Çünkü siteden sadece kayıt ve satışlar gerçekleştiriliyor bide duyurular falan ekleniyor ama siteden kayıt bence gereksiz bir şey. Neden mi ? Zaten HUB sunucusu olan biri çakmalobi sayesinde hem ddos hemde hack korumasına karşı engel oluyor birdaha siteye gerek yok bence. HUB olmayan sunucularda ise zaten authme ve hack koruma pluginleri mevcut yine siteden kayıt sistemi biraz gereksiz oluyor. Yani anlıcağın craftweb ve mineweb deki gibi değilde buycraft sistemi gibi bir şey yaparsan çok güzel olur.

noyZ'

X-X
Elmaslar
254
Puanlar
7.110
Niye şifrelediğini anlayamadım ve kullandığın şifreleme sitesi çok kolay bir şekilde decode edilebiliyor.

quard1453

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
10
Puanlar
3.720
Yer
Sivas | Merkez
Niye şifrelediğini anlayamadım ve kullandığın şifreleme sitesi çok kolay bir şekilde decode edilebiliyor.
Doğrudur edilebilir.Hem deneyeyim dedim geri direk paylaştım

DarKShoTR

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
8.760
Ben Çok beğendim ama tasarım gelişe bilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı