Sol Reklam

Minecraft Sunucusu Kurmalı mıyım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
K

Kayra1903

Ziyaretçi
Merhaba , ben Keyubu üzerinden bir Minecraft Sunucusu kurmayı planlıyorum . Aylık 40TL 4GB Ramli bir paket almayı düşünüyorum. Sizce 1 ay Sonunda bu işten karlı çıkar mıyım ?

selcukwashere

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
201
Puanlar
6.985
Yer
Türkiye
Sunucunun güzelliği/yenilikçiliğine ve reklama bağlı. 1 ay kesin diyemem ama bu şartları sağlarsan bir süre sonra karlı çıkarsın bence.

K

Kayra1903

Ziyaretçi
Sunucunun güzelliği/yenilikçiliğine ve reklama bağlı. 1 ay kesin diyemem ama bu şartları sağlarsan bir süre sonra karlı çıkarsın bence.
1 Ay içinde karlı çıkabilirsem benim için güzel olur. Çünkü 1 ay içinde tekrar 40tl çıkartabilirim.

Hidan

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
187
Puanlar
625
Minecraft
hidan
kurmamalısın

K

Kayra1903

Ziyaretçi

Hidan

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
187
Puanlar
625
Minecraft
hidan

Java veya skript bilmiyorsan piyasadaki satıcılara para yedirip kendi özgün sistemlerini yaratman gerekiyor üstüne bu sistemleri başkalarına satmasınlar diye daha da fazla para yedirmen gerekiyor. Tasarım yeteneklerin yoksa logo, konu tasarımı, banner gibi şeyler için yine piyasadaki satıcılara para yedirmen gerekiyor. Büyük bir topluluğa sahip değilsen büyük topluluk sahiplerine reklam için yine para yedirmen gerekiyor. Hepsini yaptın diyelim 30-40 online oyuncun oldu. 4gb ram o kadar oyuncuya yetmeyeceği için hosting sahiplerine daha da fazla para yedirmen gerekiyor. Anlayacağın eğer çok çok paran yoksa bu işe girme. Vaktini ve paranı boşa harcama.

K

Kayra1903

Ziyaretçi
Java veya skript bilmiyorsan piyasadaki satıcılara para yedirip kendi özgün sistemlerini yaratman gerekiyor üstüne bu sistemleri başkalarına satmasınlar diye daha da fazla para yedirmen gerekiyor. Tasarım yeteneklerin yoksa logo, konu tasarımı, banner gibi şeyler için yine piyasadaki satıcılara para yedirmen gerekiyor. Büyük bir topluluğa sahip değilsen büyük topluluk sahiplerine reklam için yine para yedirmen gerekiyor. Hepsini yaptın diyelim 30-40 online oyuncun oldu. 4gb ram o kadar oyuncuya yetmeyeceği için hosting sahiplerine daha da fazla para yedirmen gerekiyor. Anlayacağın eğer çok çok paran yoksa bu işe girme. Vaktini ve paranı boşa harcama.
java ve skript kodlama biliyorum. ayrıca bence optimisazyonlu sağlam bir plugin paketi ve 4gb +50 oyuncuya yetecektir.

Cheeisy

Cheeisy#2837

Discord:

Cheeisy#2837

Elmaslar
265
Puanlar
4.760
Minecraft
Cheeisy
1 ay sadece hevesinizi almış olursunuz.

K

Kayra1903

Ziyaretçi

Cheeisy

Cheeisy#2837

Discord:

Cheeisy#2837

Elmaslar
265
Puanlar
4.760
Minecraft
Cheeisy
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Aylık sunucu bütçesinin yanı sıra reklam bütçesine de ihtiyacın var. Bence açmamalısın :(

linelex

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

-?-#5193

Elmaslar
36
Puanlar
3.815
Ben de Tekblok açmayı düşünüyorum ama arkadaşların dediği gibi reklam olayı biraz sıkıntı.

Beawen

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Beawen#6452

Elmaslar
322
Puanlar
4.775
Yer
İzmir
Minecraft
UmutEren
Maalesef günümüzde reklam olayı cidden önemli. Reklama ayırılacak bütçe yoksa bence açılmamalı.

linelex

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

-?-#5193

Elmaslar
36
Puanlar
3.815
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı