Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Minecraft SkyBlock Paketi Nasıl Yapabilirim nerden başlamalıyım pluginlere

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MondyCraft

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

CesurBaskan

Elmaslar
0
Puanlar
395
Minecraft
BloodyAssasin
Merhaba ben emre uzun zamandır emek skyblock paketi yapmak için ugraşıyrum fakat nerden başlıyacagımı bilmiyorum kime sorsam zor diyo kendileri annesinin karnında ögrenmiş olamaz :D sizden ricam yardımcı olurmusunuz

kerimsargin

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Kerim_#0001

Elmaslar
66
Puanlar
2.435
Yer
Kayseri
Minecraft
kerimsarginnn
Öncelikle, kullanışlı ve kaliteli bir SkyBlock plugini bulabilirsin.

W

Wafe

Ziyaretçi
İlk olarak herşeyi sıfırdan yapacaksan doğru düzgün bir başlat kodu ve düzgün bir spigot benim tavsiyem sürüm 1.8 ise paper kullanman başlat kodunu da özelden yazarsan iletebilirim. Daha sonra temel ve gerekli pluginler örneğin vault essentials vs bunları yükle,Bunları yükledikten sonra skyblock plugini olarak benim tavsiyem ücretsiz olarak superiorskyblock eğer ücretli bir plugin istiyorsan fabledskyblock kullanabilirsin.Çoğu kişinin yaptığı gibi bazı eklentileri crack kullanma örneğin shopguiplus "FABLED" özellikle fabled gibi ağır eklentileri crack kullanma.Bunun dışında oluşan spigot.yml,paper.yml gibi dosyaların optimizesini iyi yap bunun için wikiler mevcut mesela: Tıkla ve Git hatta denk geldiysen bazı hostinglerde timings botu var uzun bir timings alıp timingsini oraya atarsan sana neleri düzeltmen gerektiğini söyleyecektir.Kısacası bunlara dikkat etmen gerek bunların dışında bir sorun olursa bana yazabilirsin yardımcı olmaya çalışırım iyi forumlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı