Sol Reklam

Tanıtım Minecraft Eklenti Tanıtımı | BlockRegen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Q

Quenya

Ziyaretçi
Merhaba, bu konuda sizlere gerçekten işe yarayan bir eklenti olan BlockRegen eklentisini tanıtacağım, eklentinin amacı seçtiğiniz alandaki kırılan blokların belirlediğiniz süre sonra tekrardan yerine koyulmasıdır. Eklenti genellikle Prison, RPG türlerindeki sunucularda kullanılır.
xt3ytu.png

Komutlar ve Yetkiler:
  • /blockregen - Kısaltılmışı [br]
  • /blockregen reload - Gerekli yetki: blockregen.admin
  • /blockregen bypass - Gerekli yetki: blockregen.bypass
  • /blockregen check - Gerekli yetki: blockregen.datacheck
  • /blockregen region - Gerekli yetki: blockregen.admin
  • /blockregen events - Gerekli yetki: blockregen.admin

Eğer blockregen.admin yetkisini verirseniz bütün komutları kullanma yetkisine sahip olur.

.yml dosyaları:
Anlamak ve yapılandırmak o kadar da zor değil. Temel Settings.yml ve Blocklist.yml dosyalarının açıklamaları vardır.
Hala sorun mu yaşıyorsunuz? Konu açın veya discord adresim üzerinden bana ulaşın! Discord adresim: Mars#5959

Ayrıca Vault & WorldEdit desteği, dünya başına destek ve diğer bazı özellikler içerir!
Materyallere göz atmak istersen: https://hub.spigotmc.org/javadocs/spigot/org/bukkit/Material.html /br check komutu ile de kontrol edebilirsin.
Eğer Blocklist.yml dosyanız bozulduysa korkmanıza gerek yok! Sıfırdan Blocklist.yml: https://github.com/Aurorion/BlockRegen/blob/master/Blocklist.yml
(Her zaman en son sürümü gösterir)

Alanlar:

Güncelleme 1.6'da Dünya Düzenleme desteği eklendi. Daha sonra bu kaldırıldı, ancak tekrar eklendi. Bu, rejenerasyonun yapılacağı bölgeleri ayarlayabileceğiniz anlamına gelir. Bölge nasıl ayarlanır:
World-Edit ile bir CUBOID (2 pozisyon) seçin
/blockregen region set <isim> komutunu kullanarak bir alan oluşturun!
Settings.yml'de Enable-WorldEdit seçeneğini true olarak ayarladığınızdan emin olun.

Komutu kullanacak kişinin op olması veyahut blockregen.admin yetkisine sahip olması gerekir.

Hata mı var? (BUG):

Eğer eklentide bir hata (bug) ile bulduysanız eklentinin sitesinden yardım alabilirsiniz.

Konuda anlatacaklarım bunlardı eğer beğendiyseniz elmas (beğeni) vermeyi unutmayın!
Eklentiyi indirmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

NOT: Tasarımda Hayırlı Ramazanlar yazmasının sebebi Ramazanda başka bir forumda paylaşmış olmam.​

Shozem

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Shozem#5639

Elmaslar
78
Puanlar
6.770
Yer
Felsefeci
Minecraft
Shozem
bunu bi yerde görmüştüm gerçekten güzel bir plugin

Crewdex

Clique | 2022
Emektar

Discord:

Crewdex#1868

Elmaslar
574
Puanlar
8.990
Minecraft
Crewdex
Güzel ve uğraştırıcı bir tanıtım olmuş, ellerine sağlık.

Q

Quenya

Ziyaretçi

selcukwashere

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
201
Puanlar
6.985
Yer
Türkiye
Hoş bir eklenti. Tanıtım da güzel.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Günümüzün rol yapma sunucuları için gerçekten güzel bir eklentiye benziyor. Ayrıca anlatım tarzını da çok beğendim, kaleminize sağlık ;)

Q

Quenya

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı