Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Minecraft Discord Bot

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
A

A_ARDA

Ziyaretçi
Minecraft serverimde sohbeti veya kullanılan komutları discordda bir kanala atmasını istiyorum. Bide siteden alınaan ürünleri discord da göndermesi messela a kişisi 10 kred yatırdı . Discordda A Kisi 10 kredi yatırdı yazcak (belli kanala). Lütfen yardımcı olun saygılarımla ......Arda

HzOtaku

ArcherBySpirit

Discord:

hzotaku

Elmaslar
34
Puanlar
9.145
Yer
Ankara
Minecraft
HzOtaku

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Minecraft serverimde sohbeti veya kullanılan komutları discordda bir kanala atmasını istiyorum. Bide siteden alınaan ürünleri discord da göndermesi messela a kişisi 10 kred yatırdı . Discordda A Kisi 10 kredi yatırdı yazcak (belli kanala). Lütfen yardımcı olun saygılarımla ......Arda
Sanırım aradığın özellik @LeaderOS 'ta mevcut anca emin değilim. Bir ara discord sunucuların eklentisi ile beraber paylaşmışlardı yanlış hatırlamıyorsam. Minecraft ve discord sunucusunu birleştirmek içinde çeşitli eklentiler mevcut onlara göz atabilirsin.

Beawen

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Beawen#6452

Elmaslar
322
Puanlar
4.775
Yer
İzmir
Minecraft
UmutEren
sohbeti yansıtması vb. discordsrv eklentisi ile yansıtabilirsin dediğin gibi kredi yükleyenleri vb. göstermek için webhook destekli bir webscript'e ihtiyacın var günümüzde çoğu webscript bu sistemi destekliyor fakat tercihim @LeaderOS'tur

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
batihosttan bir domain alıp webhook olarak bağlayabilirsiniz.

M

MakeRKereM

Ziyaretçi
Ben şahsen bunun için discordsrv kullanıyorum ve kullanımı da çok kolay plugini kuruyosun sonra discorddan bot açıp tokenini config dosyasına yaz oluğunu dosyasının. Botu sunucuna ekle sunucuna iki kanal açıp idlerini kopyalayıp config dosyasına yapıştır. Analatamadıysam konu açabilirim:-)

syrthez

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Onur#9264

Elmaslar
3
Puanlar
135
Minecraft
XenoRoss
batihost kullanıyorsan admin panelinden discord webhookunu bağlayabilirsin siteden satın alım olduğunda dcye mesaj gönderiyor

Zolqid

Do it today, or regret it tomorrow.
Emektar

Discord:

Zolqid#0573

Elmaslar
118
Puanlar
2.800
Discord İzni
Dediğin şeyi webhook destekli webskript. Birden fazla var MineWeb, LeaderOS, OASIS gibi. Benim tercihim kesinlikle LeaderOS olacaktır. Yönetim panellerinde discord webhook kısmından yapabilirsin. Bilgisayar başına geçtiğimde daha detaylı gösterebilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı