Sol Reklam

MC-TR Yönetimine Tavsiye #1 - Skyblock Sunucuları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hidan

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
187
Puanlar
625
Minecraft
hidan
Geçen sene aynı şeyi MC-TR ekibindeyken ben istedim. Ekleneceğini söylediler ama eklenmedi. Dışarıdan birisi Emek Skyblock oynamak istiyor, MC-TR Skyblock Sunucuları kategorisini görüyor ve giriyor. İlk sayfa full OP Skyblock ise şahsen ben 2.sayfaya bakmadan başka bir siteye geçerim. Hiç değilse reklam verenlerin çoğu OP Skyblock olduğuna göre Emek Skyblock daha aşağıda olduğuna göre ayrı bir kategori açılırsa diğer sunucuların gelişmesine olanak sağlamış oluruz. Ama bu durum reklam verenlerin (şahsen ben) reklamlarından aldığı verimi düşürecektir. Bu sebeple reklam fiyatları düşürülmelidir ki MC-TR'nin böyle bir şeye kalkışacağını sanmam. Kategori oluşturulduğunda şunlar da türeyecek:

Benim %56,647825 OP , %43,352175‬ Emek sunucum var NEREYE KONU AÇACAĞIM?
Açma güzel kardeşim. Açma.​

Sunucu sahiplerinin reklamlardan aldığı verim zaten durum bu şekildeyken daha kötü. Bence ekstradan bir OP Skyblock kategorisi açılmalı ki diğer Skyblock sunucularının reklamlardan aldığı verim artmalı. Yeni bir kategorinin açılması bence bütün sunucu sahiplerinin işine gelecektir. Ayrıca sunucu arayan üyelere de çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Skyblock Sunucuları kategorisi OP Skyblock Sunucuları ve Skyblock Sunucuları olarak ikiye ayrılmalı. Reklam ön ekli sunucu kalabalığına son verilmeli.

Yöneticilerin bu konu hakkında bir yorumu yok mu? @Garp

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Arkadaşlar siz ne kadar tartışırsanız tartışın eklenmesi zor.Büyük ihtimal yönetim bu konuyu dikkate almıyordur.

Hidan

Elmaslar
187
Puanlar
625
Minecraft
hidan
Arkadaşlar siz ne kadar tartışırsanız tartışın eklenmesi zor.Büyük ihtimal yönetim bu konuyu dikkate almıyordur.

Eklenmesi zor mu? 2-3 kere fareye tıklayıp kategori ismini yazacaklar sonra bir daha fareye tıklayıp kategoriyi yaratacaklar. Baya basit gözüküyor :)

Ayrıca yönetim bu konuyu dikkate almıyorsa da yapacak bir şey yok ama ilgisiz olduklarını pek zannetmiyorum.

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim
Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Onun yerine SkyBlock kategorisindeki sunucuların aralıklarla üst konumlarda görünmesi sağlansa nasıl olur ?​

Hidan

Elmaslar
187
Puanlar
625
Minecraft
hidan

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim
Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe

Hidan

Elmaslar
187
Puanlar
625
Minecraft
hidan
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı