Sol Reklam
Sağ Reklam

MC-TR.COM AR-GE Ekibini Kuruyor

• Konuyu başlatan Kullanıcı 66654
  • Başlangıç Tarihi
  • 1.555
S

sooply

Ziyaretçi
Gönüllü olarak çalışan kişi neden çalışır aklım almıyor. Gönüllü kölelik bildiğiniz. Bu çalışanın üzerinden para kazanmanız ve bunu bilerek çalışması hem acıklı hem de güldürücü. En çok size para getiren yetkililerden birisi yazar. Bir kullanıcıyı site de ne kadar tutabilirseniz o kadar kârlısınız. Bir konu okumak için sitenize girdiğim de onlarca reklam çıktı. Para kazanmayın, reklam koymayın demiyorum tabii ki ne haddime fakat sayfa değiştirdiğim de tonlarca reklam çıkıyor. Reklamlardan mesajlar bile okunmuyor. Her yazılan mesaja reklam koymak nedir? Reklamları bu kadar abartan bir site ilk defa görüyorum.

- Jean de La Bruyere
Zamanlarını en kötü şekilde kullananlar, en çok zamanın kısalığından şikayet ederler.
Şimdi gönüllü çalışıyor herkes ama şöyle bir durum da var bu insanlar isterse yönetici mevkisine kadar gelebilirler. Bazı yerlerde san hak veriyorum orası ayrı. Belki de ekipte şu an teşvik edici sistemler vardır @GrimTheDev öyle bir şey diyordu. Her neyse.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Şimdi gönüllü çalışıyor herkes ama şöyle bir durum da var bu insanlar isterse yönetici mevkisine kadar gelebilirler. Bazı yerlerde san hak veriyorum orası ayrı. Belki de ekipte şu an teşvik edici sistemler vardır @GrimTheDev öyle bir şey diyordu. Her neyse.
Yönetici mevkisine gelen kaç kişi kazanca ortak olmuş?

S

sooply

Ziyaretçi

hyperhort

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

HyperCemal#4758

Elmaslar
0
Puanlar
105
İnsan ayıptır söylemesi lavabo da bile fikir üretebiliyor ayrı bir ekip saçma geldi bana biraz yinede katılan arkadaşlara başarılar

A

ahmet50042

Ziyaretçi
İnsan ayıptır söylemesi lavabo da bile fikir üretebiliyor ayrı bir ekip saçma geldi bana biraz yinede katılan arkadaşlara başarılar
Doğru fakat adamlar forumla ilgilenmekten dolayı fikir üretemiyor olabilirler. Ve fikrin verimli olması da önem taşıyor.

K

Kullanıcı 26543

Ziyaretçi
Buradaki asıl amaç aslında fikir üretmek değil, o fikri yönetmek. Vakit ayırıp yorum yaptığın için teşekkürler.

KombatShin

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

KombatShin

Elmaslar
0
Puanlar
120
Minecraft
ADANACITY6178
Eki Görüntüle 180266

Hoop! AR-GE ekibini kuruyoruz, katılmak istemez misin?
Selaaaam, zaman zaman eğleneceğimiz, zaman zaman kafa patlatacağımız, zaman zamansa birbirimize kızacağımız, kafa göz tartışacağımız AR-GE ekibine katılmak istemez misin? Belki istersin belki istemezsin ama AR-GE ekibi hakkında bilgi almak istiyorsan aşağıdaki bilgileri okuyabilirsin.

Her şeyden önemlisi, yazılım bilmene gerek yok!
AR-GE ekibine katılmak isteyen kişilerde aradığımız özellikler... ımm çok fazla özellik yok aslında.
1. Türkçe! Evet her şeyin başı Türkçe, dilimizi iyi konuşması gerektiği gibi konuşulanları hatasız bir şekilde yazıya dökmeli.

2. Yenilikçi, sabırlı, pratik ve ileri görüşlü olmalı. Yani tam bir lider olmalı. :ataturk: <3
3. MC-TR'ye bağlı, kendi çıkarlarından daha çok MC-TR'yi düşünen biri olmalı.

AR-GE ekibi yukarıda gördüğünüz gibi 3 maddelik gereksinimleri sağlayan herkesin katılabileceği bir ekip amaaa, evet bir aması var, AR-GE ekibine alımlar benim tarafımdan yapılacak ve katılmak isteyen kişiler ile soru-cevap şeklinde sohbet edeceğiz. Sorularıma verilecek cevaplara göre ekibe alımlar yapılacaktır.

AR-GE ekibine katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.
Aşağıdaki formu doldurmayı unutmayın!

Kendinize iyi bakın, seviliyorsunuz. <3
Form kısmına basıyorum ancak başvuru formu açılmıyor. Link te bir sıkıntımı var acaba

Ponçik Panda

Herkesin bir korkusu vardır.

Discord:

Ponçik Panda#6328

Elmaslar
43
Puanlar
6.320
Yer
Kahramanmaraş
Minecraft
UmutTKMN

KombatShin

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

KombatShin

Elmaslar
0
Puanlar
120
Minecraft
ADANACITY6178

Ponçik Panda

Discord:

Ponçik Panda#6328

Elmaslar
43
Puanlar
6.320
Yer
Kahramanmaraş
Minecraft
UmutTKMN

KombatShin

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

KombatShin

Elmaslar
0
Puanlar
120
Minecraft
ADANACITY6178

Ponçik Panda

Discord:

Ponçik Panda#6328

Elmaslar
43
Puanlar
6.320
Yer
Kahramanmaraş
Minecraft
UmutTKMN

KombatShin

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

KombatShin

Elmaslar
0
Puanlar
120
Minecraft
ADANACITY6178
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı