Sol Reklam
Sağ Reklam

MC-TR.COM AR-GE Ekibini Kuruyor

• Konuyu başlatan Kullanıcı 66654
  • Başlangıç Tarihi
  • 1.552
K

Kullanıcı 26543

Ziyaretçi
1625327971331.png

Hoop! AR-GE ekibini kuruyoruz, katılmak istemez misin?
Selaaaam, zaman zaman eğleneceğimiz, zaman zaman kafa patlatacağımız, zaman zamansa birbirimize kızacağımız, kafa göz tartışacağımız AR-GE ekibine katılmak istemez misin? Belki istersin belki istemezsin ama AR-GE ekibi hakkında bilgi almak istiyorsan aşağıdaki bilgileri okuyabilirsin.

Her şeyden önemlisi, yazılım bilmene gerek yok!
AR-GE ekibine katılmak isteyen kişilerde aradığımız özellikler... ımm çok fazla özellik yok aslında.
1. Türkçe! Evet her şeyin başı Türkçe, dilimizi iyi konuşması gerektiği gibi konuşulanları hatasız bir şekilde yazıya dökmeli.

2. Yenilikçi, sabırlı, pratik ve ileri görüşlü olmalı. Yani tam bir lider olmalı. :ataturk: <3
3. MC-TR'ye bağlı, kendi çıkarlarından daha çok MC-TR'yi düşünen biri olmalı.

AR-GE ekibi yukarıda gördüğünüz gibi 3 maddelik gereksinimleri sağlayan herkesin katılabileceği bir ekip amaaa, evet bir aması var, AR-GE ekibine alımlar benim tarafımdan yapılacak ve katılmak isteyen kişiler ile soru-cevap şeklinde sohbet edeceğiz. Sorularıma verilecek cevaplara göre ekibe alımlar yapılacaktır.

AR-GE ekibine katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.
Aşağıdaki formu doldurmayı unutmayın!
Adınız:
Soyadınız:
Yaşınız:

Kendinize iyi bakın, seviliyorsunuz. <3

Acarcnr

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

AcarCnr#1392

Elmaslar
1
Puanlar
110
Minecraft
AcarCnr
Tam olarak ne yapılacak onun hakkında bilgi olursa daha iyi anlaşılabilir. Ben makine mühendisiyim Ar-Ge deyince aklıma makine tasarlayıp, geliştirip, üretmek geliyor. Buradaki ekip forum ile ilgili mi, oyun ile mi, sunucular ile ilgili insanlar mı aranıyor?

A

ahmet50042

Ziyaretçi
Tam olarak ne yapılacak onun hakkında bilgi olursa daha iyi anlaşılabilir. Ben makine mühendisiyim Ar-Ge deyince aklıma makine tasarlayıp, geliştirip, üretmek geliyor. Buradaki ekip forum ile ilgili mi, oyun ile mi, sunucular ile ilgili insanlar mı aranıyor?
Ar-Ge'nin görevi fikir üretmektir. Yani forumu ileriye taşıyabilmek için ne gibi yollar izlenmeli ne gibi şeyler yapılmalı bunlar planlanır bu planlamanın ardından gerekli geliştirici ekibine detaylar iletilir ve geliştirici ekibide bunları yapar.

LeNyx

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
132
Puanlar
2.830
Yer
Antalya/Türkiye
Güzel bir ekip olur umarım konu müziği nedir söyler misiniz? :)

Aish

jelibon

Discord:

aish#1905

Elmaslar
299
Puanlar
3.255
herşey tamam güzel yazılmış da bu başvuru formu ne

K

Kullanıcı 26543

Ziyaretçi
@ahmet50042 adlı arkadaşımız güzelce cevap vermiş ama yine de cevaplayayım. AR-GE Ekibi forumun nasıl daha iyi olacağını araştıran ve araştırmaları doğrultusunda fikirler geliştiren kişilerdir. AR-GE Ekibi kendi içerisinde 2'ye ayrılacak, yazılım bilenler ve bilmeyenler. Yazılım bilmeyenler fikirleri ile geliştirirken, yazılım bilenler üretilen fikirleri kod dökecektir.

Güzel bir ekip olur umarım konu müziği nedir söyler misiniz? :)

herşey tamam güzel yazılmış da bu başvuru formu ne
Konuyu okumadığını düşünmeye başladım.

jhjhjhj

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
20
Puanlar
495
Yer
Uzay Üssü

GO Network

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

GizemliOyuncu#1823

Elmaslar
21
Puanlar
145
Minecraft
GIZEMLIOYUNCU
Yine 2 haftaya kalmaz kapanacak bir ekip diye yorumladım.

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
3. MC-TR'ye bağlı, kendi çıkarlarından daha çok MC-TR'yi düşünen biri olmalı.

1625413786875.png

Repriexe

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Repriexe#0310

Elmaslar
6
Puanlar
160
Minecraft
Repriexe
Bedava mı çalışıyoruz?

sinyorelder

Yani wow, adalet kalmamış
Koordinatör
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
679
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
Bedava mı çalışıyoruz?
Çok çok güzel fikirler üretecek kadar düşünebiliyorsan veya zekiysen buralarda dolaşma zaten dostum iki kıçı kırık öneri vereceksin diye kimse sana para vermez

Repriexe

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Repriexe#0310

Elmaslar
6
Puanlar
160
Minecraft
Repriexe
Çok çok güzel fikirler üretecek kadar düşünebiliyorsan veya zekiysen buralarda dolaşma zaten dostum iki kıçı kırık öneri vereceksin diye kimse sana para vermez
Belki vereceğin öneri forumu tamamen değiştirecek ve aktifliği kat ve kat katlayacak. İnsanlar neden zamanını bir forumun gelişmesi için harcasın? Hem de bir karşılığı olmadan.

Vakit, nakittir.

- Benjamin Franklin
“zaman para gibi değerlidir, boşa geçirilmemesi gerekir”

K

Kullanıcı 26543

Ziyaretçi
Belki vereceğin öneri forumu tamamen değiştirecek ve aktifliği kat ve kat katlayacak. İnsanlar neden zamanını bir forumun gelişmesi için harcasın? Hem de bir karşılığı olmadan. Vakit, nakittir. Ha anlamını bilmiyorsan.

- Benjamin Franklin
“zaman para gibi değerlidir, boşa geçirilmemesi gerekir”
Vereceğin öneri o kadar büyük bir etki yaratırsa ve bu önerilerinin devamı gelirse zaten seni direkt MC-TR'nin yönetim ekibine davet ederiz. Bu yıl farklı platformlar kurarak farklı projelere girişeceğiz. Maaşlı bir çalışan olmazsın çünkü tüm yetkililer forumda gönüllü olarak bulunuyor fakat yapacağın tüm projelerde destek sağlanacaktır ve MC-TR'ye bağlı tüm projelerde özel hakların olacaktır.

Repriexe

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Repriexe#0310

Elmaslar
6
Puanlar
160
Minecraft
Repriexe
Vereceğin öneri o kadar büyük bir etki yaratırsa ve bu önerilerinin devamı gelirse zaten seni direkt MC-TR'nin yönetim ekibine davet ederiz. Bu yıl farklı platformlar kurarak farklı projelere girişeceğiz. Maaşlı bir çalışan olmazsın çünkü tüm yetkililer forumda gönüllü olarak bulunuyor fakat yapacağın tüm projelerde destek sağlanacaktır ve MC-TR'ye bağlı tüm projelerde özel hakların olacaktır.
Gönüllü olarak çalışan kişi neden çalışır aklım almıyor. Gönüllü kölelik bildiğiniz. Bu çalışanın üzerinden para kazanmanız ve bunu bilerek çalışması hem acıklı hem de güldürücü. En çok size para getiren yetkililerden birisi yazar. Bir kullanıcıyı site de ne kadar tutabilirseniz o kadar kârlısınız. Bir konu okumak için sitenize girdiğim de onlarca reklam çıktı. Para kazanmayın, reklam koymayın demiyorum tabii ki ne haddime fakat sayfa değiştirdiğim de tonlarca reklam çıkıyor. Reklamlardan mesajlar bile okunmuyor. Her yazılan mesaja reklam koymak nedir? Reklamları bu kadar abartan bir site ilk defa görüyorum.

- Jean de La Bruyere
Zamanlarını en kötü şekilde kullananlar, en çok zamanın kısalığından şikayet ederler.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı