Sol Reklam

MC-TR MC-TR 21.05.2019 Bilgilendirme - Son Durum Güncellemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.660
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
69772

Bildiğiniz üzere yaklaşık 1 günlük bir süreçtir kullanıma kapalıydık arkadaşlar. Bunun hakkında sizlere birkaç açıklama yapacağız:
Türkiye'nin en çok aktif kullanıcıya sahip ve en büyük Minecraft platformu olarak sizlerden bu uzak kalma sürecimiz güncelleme doğrultusunda olacaktı. Ancak çıkan birtakım tersliklerden dolayı foruma giriş yaptığınızda anlayacağınız üzere: Yaklaşık 27 günlük bir veri geri dönüşü oldu.

Bu süreçte biz MC-TR yetkilileri olarak yaşadığınız problemleri çözecek, işimize süreç bitimine kadar daha sıkı sarılacağız. Bizlere herhangi bir sorununuzu iletmeyi unutmayın. Açtığınız konularda bazı fotoğraf kayıpları da mevcut olabilir. Bunları tekrardan güncellemeniz gerekmektedir.

Söylediğimiz gibi sevgili dostlarım, bizler bu süreçte siz değerli ''Türk Minecraft platformunun gelişmesinde rol oynayacak'' arkadaşlara gereken tüm desteği sağlayacağız.

Çok uzatıp güncelleme bilgilendirmemizi bulandırmak istemiyorum, sizleri seviyoruz, bu platformu seviyoruz, Türkiye'yi seviyoruz. Mutlu günler dostlar.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Açıkcası 3-4 saat uğraşarak yazdığım bir konu vardı. Bu 27 günlük veri dönüşü zarfında çok şey kaybettiğimi düşünüyorum. Çözülmesi dileğiyle..

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.660
Puanlar
16.545
Yer
Ankara

Açıkcası 3-4 saat uğraşarak yazdığım bir konu vardı. Bu 27 günlük veri dönüşü zarfında çok şey kaybettiğimi düşünüyorum. Çözülmesi dileğiyle..
Konularınızı kaydetmediyseniz bunun bir geri dönüşü sağlanamaz ancak konularınızı tekrar açmanız doğrultusunda gerekli yardımlar sağlanacaktır.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Odegılde benım 10larca konu vardı ozel olarak cevırı yaptıgım dosyaları atıuodum yedegı durmuyo bende gittimi onlar baya da elmas yok elmaslarım gitmiş kıymetlilerim

_PH3NIX

Play.ColeraNW.Com

Discord:

Anka#8596

Elmaslar
47
Puanlar
3.955
Minecraft
Hazreti_Anka
Ben Forumda Her Hangi Bir Farklılık Göremedim bir güncelleme notu veya yazısı gelicekmi neler değiştğini felan

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.660
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Ben Forumda Her Hangi Bir Farklılık Göremedim bir güncelleme notu veya yazısı gelicekmi neler değiştğini felan
Xenforo sürümü 2.1.2 ye güncellendi. Bu güncellemede bazı veri kayıpları yaşadık. Bunun dışında bir gelişme yok efendim.

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.660
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Odegılde benım 10larca konu vardı ozel olarak cevırı yaptıgım dosyaları atıuodum yedegı durmuyo bende gittimi onlar baya da elmas yok elmaslarım gitmiş kıymetlilerim
Özür dileriz. Elimizden gelen desteği ulaşmanız doğrultusunda sağlarız.

_PH3NIX

Play.ColeraNW.Com

Discord:

Anka#8596

Elmaslar
47
Puanlar
3.955
Minecraft
Hazreti_Anka

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.660
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Tekrardan Özür Diliyorum Ve Rahatsız Ediyorum
1. Sorum Forumdaki k.adımı Değiştirmek İstiyorum
2.si Keyubu.Com Ne Zamn Açılacak

1. Sorunun Cevabı: Forum Desteğe konu açarsanız hemen yardımcı oluruz.

2. Sorunun Cevabı: Keyubu hakkında MC-TR yönetimi olarak bir bilgilendirme yapamayız. Kendilerine ilgili adreslerden ulaşırsanız daha sağlıklı cevaplar alırsınız.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Benim için sorun yok sağolsun @Batuhan Yenidogan yeterince yardımcı oluyor siz de bu durumu sorun etmeyin herşey elbet bir gün gitmeye mahkumdur.

erkutalpaslan

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
27
Puanlar
13.220
Hocam o kadar mesaj almış görüntülenme almış üzerinde bildirim reklamı yaptıgımız bi konumuz vardı kaldırılmış çözülmesini talep ediyorum.

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.660
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Hocam o kadar mesaj almış görüntülenme almış üzerinde bildirim reklamı yaptıgımız bi konumuz vardı kaldırılmış çözülmesini talep ediyorum.
Üzülerek söylemeliyim ki konu tarzı şeylerde bir geri dönüş sağlayamıyorum, yani bunun sizde bir docs veya word yedeği yoksa geri dönüşünü yapamayız. Ancak yeni konu açarsanız bildiriminizi yenileriz.

erkutalpaslan

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
27
Puanlar
13.220
Üzülerek söylemeliyim ki konu tarzı şeylerde bir geri dönüş sağlayamıyorum, yani bunun sizde bir docs veya word yedeği yoksa geri dönüşünü yapamayız. Ancak yeni konu açarsanız bildiriminizi yenileriz.
Yeniden konu açarız hocam da o kadar görüntülenme ve mesaj boşa gitti desenize :/ teşekkür ediyorum geri dönüşünüzden dolayı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı