• Merhaba Ziyaretçi, Kurban bayramın kutlu olsun! Kurban bayramında hediye almak ister misin? Eğer ki hediye almak istiyorsan buraya tıklayarak bilgileri oku. Bu etkinliği sakın kaçırma!
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

MasterMC OPSKYBLOCK,OPFACTİON,12GB RAM GİRİŞTE HERKESE VİP 1 GÜNLÜK

Konu Başarılı mı

• Oy Verenler
    28

Murat1618

Lapis Kazıcısı
2 Şubat 2016
614
285
1.190

İyi Forumlar SkyBlock tablosunu deiştirmen rica olunur daha iyi gözükür

xDespee

~ Gelişmiş Skripter ~
10 Ağustos 2017
234
125
640
xDespee
despee

Açıkça söylemek gerekirse , İsa'nında dediği gibi. Bilinmedik bir sunucu için 12 GB Ram fazla.

Plugin paketi alıntı veya karma şeklinde toplanmış. Sizin yaptığınız haritalar ile alıntı olan haritaların arasında dağlar kadar fark var. Size önerim başarılı bir build ekibi toplayın. Sohbet renkli. Onu birazcık daha azaltırsanız daha iyi olur. Geliştirilecek çok şey var çok. Başarılar Kolay Gelsin. İyi forumlar

Murat1618

Lapis Kazıcısı
2 Şubat 2016
614
285
1.190

Açıkça söylemek gerekirse , İsa'nında dediği gibi. Bilinmedik bir sunucu için 12 GB Ram fazla.

Plugin paketi alıntı veya karma şeklinde toplanmış. Sizin yaptığınız haritalar ile alıntı olan haritaların arasında dağlar kadar fark var. Size önerim başarılı bir build ekibi toplayın. Sohbet renkli. Onu birazcık daha azaltırsanız daha iyi olur. Geliştirilecek çok şey var çok. Başarılar Kolay Gelsin. İyi forumlar
hangi swnin pl paketi skyblockmu factionmu

Mandaalina

İnsanlara Yardım Eden Bir Mandalina
25 Ağustos 2017
45
12
180

Faction Kingmc Plugin Paketi
Kardeşim emek Verseniz Güzel OLabilir?

xDespee

~ Gelişmiş Skripter ~
10 Ağustos 2017
234
125
640
xDespee
despee

SkyBlock paketini bizzat kendim yapıp onlara verdim daha doğrusu sattım faction paketlerine gelecek olursak faction paketleri tamamen alıntı
İşiniz çok zor kolay gelsin. Başarılar

nmm_0510

Agaç Yumruklayıcı
26 Ocak 2018
13
1
70

Opskyblockta Spawnerlar Değişmesi Lazım Bunun Dışında Güzel Bir Server

ufukmrj

Agaç Yumruklayıcı
9 Ocak 2017
14
5
310

faction plugin paketi benim 2 sene önceki plugin paketim biraz güncel olsanız sunucu gelişir + giriş yapamıyorum sunucuya kapanmış galiba