Sol Reklam
Sağ Reklam

Skript Paylaşımı Mainmup => Spawner Koyma Sınırı [ Lagsız bir oyun için ] Ücretsiz

Sizce işe yarar olmuşmu?

• Güzel olmuş!

Oylar: 10 55,6%
  • Kolay skript forumlarda var zaten!

Oylar: 10 55,6%

• Oy Verenler
    18
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cloneix

Örümcek Hoşt!
Yasaklandı
Elmaslar
148
Puanlar
0
eet
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

örnek mesela asd diye bi spawner yapdım diyuelim ben itemspawner skriptiyle onun bloğuda 57 diyelim 57 bloğundaki asd isimli blokdan birtane koyulsun
İstek üzerine konuyu düzenledim.
Alabilirsin en baştan attım kodu konuya.

Emre060702

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
EmreKral
JavaScript:
Java:
variables:
    {koydun.%player%} = 1 #Max kaç spawner koyabilcekler?

on break mob spawner:
    if {spawner::%location of targeted block%} is set:
        clear {spawner::%location of targeted block%}
        add 1 to {koydun.%player%}
        send "&7[ &fMainmup &7] &d- &6Spawnerini kırdığın için spawner koyma hakkın 1 arttırıldı!" to player

on place mob spawner:
    if name of tool of player is "asd":   
        if {koydun.%player%} is greater than or equal to 1:
            set {_loc} to location of targeted block
            set {spawner::%{_loc}%} to {_loc}       
            add -1 to {koydun.%player%}
            send "&7[ &fMainmup &7] &d- &aSpawnerin başarıyla koyuldu!" to player
        else:
            cancel event
            send "&7[ &fMainmup &7] &d- &cSadece 1 spawner koyabilirsin!" to player
Hocam on break mobspawner kısmınada isim koymanız gerekiyordu gibime geliyor.

Cloneix

Örümcek Hoşt!
Yasaklandı
Elmaslar
148
Puanlar
0
JavaScript:
Java:
variables:
    {koydun.%player%} = 1 #Max kaç spawner koyabilcekler?

on break mob spawner:
    if {spawner::%location of targeted block%} is set:
        clear {spawner::%location of targeted block%}
        add 1 to {koydun.%player%}
        send "&7[ &fMainmup &7] &d- &6Spawnerini kırdığın için spawner koyma hakkın 1 arttırıldı!" to player

on place mob spawner:
    if name of tool of player is "asd":  
        if {koydun.%player%} is greater than or equal to 1:
            set {_loc} to location of targeted block
            set {spawner::%{_loc}%} to {_loc}      
            add -1 to {koydun.%player%}
            send "&7[ &fMainmup &7] &d- &aSpawnerin başarıyla koyuldu!" to player
        else:
            cancel event
            send "&7[ &fMainmup &7] &d- &cSadece 1 spawner koyabilirsin!" to player
Hocam on break mobspawner kısmınada isim koymanız gerekiyordu gibime geliyor.
Hayır koyulmaz oraya dedim ki burda bu isimle sp yi koyunca lokasyonu belirle.
kırarken o lokasyon var mı bak lokasyon varsa 1 adet hak ver.

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
başarılı. ama hocam soyle bişi yapmaya calıstım olmadı onu yapamazmıyız. askyblock configden spawner sınırı var mesela bunu 80 yaptık. Spawneri koydugumuzda bi uyarı mesajı verse.Sınıra ulaştınız.Max 80 adet sp koyabilirsiniz.Dİye aslında sk ıle yapılır ama bunu dırekt confıgden yapamazmıyız.??

Mrtol

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Mrtol#8057

Elmaslar
104
Puanlar
6.560
Minecraft
Mrtol
başarılı. ama hocam soyle bişi yapmaya calıstım olmadı onu yapamazmıyız. askyblock configden spawner sınırı var mesela bunu 80 yaptık. Spawneri koydugumuzda bi uyarı mesajı verse.Sınıra ulaştınız.Max 80 adet sp koyabilirsiniz.Dİye aslında sk ıle yapılır ama bunu dırekt confıgden yapamazmıyız.??
çöp sistem birinin adasına spawnerleri koyduğunda kırmadan çıkarsan haklarını bir daha geri alamayacaksın işe yaramaz yan hesap açıp adaya yine spawner konulabilir

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
çöp sistem birinin adasına spawnerleri koyduğunda kırmadan çıkarsan haklarını bir daha geri alamayacaksın işe yaramaz yan hesap açıp adaya yine spawner konulabilir
koyulamaz hocam. bu essentilas la değil dedigim askyblock dosyasının configi. bi başkasıda koyamaz sınıra gelen eşyayı.

Mrtol

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Mrtol#8057

Elmaslar
104
Puanlar
6.560
Minecraft
Mrtol
koyulamaz hocam. bu essentilas la değil dedigim askyblock dosyasının configi. bi başkasıda koyamaz sınıra gelen eşyayı.
okusaydınız anlardınız 10 tane yan hesap adayı yine spawner ile doldurabilirim kodda bunun için bir engel yok ayrıca tekrar diyorum mesela bir adaya 5 tane spawner koydum çıktım benim 5 hakkım gitti bir daha geri alamaz hakkını bu kodda

yavuzkel

Koruma 1, Keskinlik 3
Elmaslar
202
Puanlar
7.310
Minecraft
Strom_Breaker
okusaydınız anlardınız 10 tane yan hesap adayı yine spawner ile doldurabilirim kodda bunun için bir engel yok ayrıca tekrar diyorum mesela bir adaya 5 tane spawner koydum çıktım benim 5 hakkım gitti bir daha geri alamaz hakkını bu kodda
skriptte diyorsanız dogru diyorsunuz. ama ben benım config yorumum ıcın dediğinizi sandık. zira config direkt askyblockun ve sadece kendi sınırlandırdıgı seyı bir op yetkılı kısı gecebilir. Haklısınız.

RigerCrows

Play.RookiCraft.Net

Discord:

RigerCrows#7509

Elmaslar
63
Puanlar
13.675
Minecraft
RigerCrows
Böyle bir şey yapmanız güzel yalnız ASkyBlock Config te Spawner limiti ayarlama şansımız zaten var.

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Çoğu kişi bilmiyor!
Hayla arıyanlar var skriptini yaptım kolay bir şekilde!
Lag yapmaz!
Aşırı güldürdün :D

" Lag yapmaz! "
Sen git her spawner koydurduğunda bunu değişkene bağla ve sonra her block spawner koydurduğunda bu değişkeni kontrol ettirt. Sunucunda 4 kişi oynayacaksa dediğin doğru. Ancak ileriyi düşünerek yapılmış bir şey değil. Zaten olamaz da :D

Öncelikle, var olan Türkçeyi düzgün konuşmalısın, yok ben böyle alışığım diyorsan en azından biraz da olsa kelimeleri düzgün yazmayı ve güzel kullanmaya çalış, sana tavsiyemdir. Ayrıca yazmış olduğun skripte gelecek olursak, var olan herşeyi skripte döküp sunucuya basit, basit nereye kadar sunucuyu skript ile boğmayalım, daha doğrusu yavaşlatmayalım. Aksine forumda hiç söz konusu edilmemiş, sunucuların faydasına olabilecek ve foruma katkı sağlayabilecek bir skript daha doğrusu fikir bulup yazmalısın, evet belki hatta ülkemizde herkes iki kodu bir araya getirmeye üşendiği için sürekli olarak kısa ve daha önce paylaşılmış skriptlerin üstüne düzenleme yapıp (renk,kod değiştirmek) farklı şeylere yönelmektense aynı şeyi paylaşmak ya da var olan bir şeyin aynısını skripte döküyor. Umarım ne anlatmak istediğimi, anlatabilmişimdir. Umarım bu mesaj uyarı almama sebep olmaz, gerçi uyarı almam için bir sebep yok. Bir göz atın skript paylaşımları ve skript istek kategorilerine daha iyi anlarsınız.
Yeni doğmuş birine göre forumu detaylıca tanıyor gibisin. Ya da tanıdığını düşünüyorsundur.

Adasına 1 spawnerden başka koyamaz böyle bir skriptde engelledim hepsini[DOUBLEPOST=1517848448,1517848286][/DOUBLEPOST]
Peki o zaman neden insanlara yardım etmiyorsun bu kadar biliyorsan yazmayı ?
İnsanlar bunu arıyor bende yaptım!
Bunu bi kafana koymalısın!
Bilip bilmeden forumu araştırmadanda gelip bu kdr cümle yazmamalısın
Ben araştırıyorum en önemli lazım olanları yapıyorum

Aksine insanların isteyebileceğini düşündüğü şeyleri yapıyorsun. Bu yaptığın önemli bir şey değil.

skriptte ada ile ilgili birşey yok sallama sadece kişiye özel spawner sınırı var yan hesap aça aça adayı spawner doldurabilirim emin ol sistemi geliştirmeden sunman pek doğru değil iyi düşün
Eğer spawner koyma limiti 1 deyse ister adada olsun ister olmasın. Yan hesap mı :D Kapatması çokta zor değil :D

Lapetos

Play.LuxuryNetworkTR.Com
Elmaslar
32
Puanlar
13.330
Yer
İstanbul
Minecraft
ErenMeister
Sunucusu SkyBlock olanlar ASkyBlock configden ayarlayabilir ne biliyim OpFaction gibi sunucunuz varsa ve spawner kullanıyorsanız kullanabilirsiniz bu skriptti

Emre060702

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
16
Puanlar
0
Minecraft
EmreKral
zaten spawnerlar bugda kalıyor bu şekilde itemspawner olarak ayarlayınca

Harun553

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

HarunBulbull#8233

Elmaslar
94
Puanlar
13.950
Yer
Ankara
Minecraft
HarunBulbull
Mantıklı düşünülmüş ama büyük bir bug var. Örneğin bir skyblock sunucusunda oynadığımızı varsayarsak ve adamıza birini aldık. Adam gelip spawner koydu bizde o spawneri kırdık, bu durumda +1 hakkımız olacaktır.

Cloneix

Örümcek Hoşt!
Yasaklandı
Elmaslar
148
Puanlar
0
Mantıklı düşünülmüş ama büyük bir bug var. Örneğin bir skyblock sunucusunda oynadığımızı varsayarsak ve adamıza birini aldık. Adam gelip spawner koydu bizde o spawneri kırdık, bu durumda +1 hakkımız olacaktır.
onun icin de kapatilabilir bug.
Tesekkurler yorumun icin.
Yeni skriprler yapiyorum bunlari guncellemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı