Sol Reklam
Sağ Reklam

M&A | Minecraft Türkiye'de ilk! Minecraft özgün sunucu tanıtım videoları. FurkanÖzcan farkıyla..

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Verdiğin emekle güzel bir şey çıkaracağını biliyordum ama cidden muazzam olmuş.. Eleştirisel yanları ise şarkı ve bazı yerlerde görüntü kalitesinin düşüklüğü. Başarıların devamını dilerim.

Değerli yorumun için çok teşekkür ederim. Bazı yerlerde sinematik kısmında ufak tefek sorunlar oluşmuş bunlar ise chunkları etkilemiş sanırım. Şarkı konusunda evet, uyumlu değil.

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Bu piyasadaki en iyi video tasarımcısı olma ünvanı kesinlikle senin. Böyle devam edersen ileride iyi yerlere gelebilirsin :)

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Bu piyasadaki en iyi video tasarımcısı olma ünvanı kesinlikle senin. Böyle devam edersen ileride iyi yerlere gelebilirsin :)

Teşekkür ederim. Dediğim gibi kendimi geliştirmeye çalışıyorum fakat daha güzel işler çıkaracağımdan eminim.

ryna

forever

Discord:

ryna#0104

Elmaslar
167
Puanlar
9.070
Minecraft
NRack
Uzun vadede kendini geliştirebilirsen gayet güzel bir proje olabilir sunucular için. Minecraft sunucu reklamı boyutunu başka bir boyuta taşıyabilirsin.

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Uzun vadede kendini geliştirebilirsen gayet güzel bir proje olabilir sunucular için. Minecraft sunucu reklamı boyutunu başka bir boyuta taşıyabilirsin.
Teşekkürler, kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Uzun sürenin ardından Türkiye piyasasında bu kadar kaliteli birisinin çıkmasına sevindim ki gerçekten çok kaliteli işler başarıyorsun, başarılar ;)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Değerli yorumun için çok teşekkür ederim. Başarmaya çalışıyorum.

Başarmak? Bence ilk yapıtına göre birçok şeyi aşıp başarmışsın. Bence, "başarmaya" demek yerine, "profesyonelleşmeye" desek daha doğru olur.

GolDunEll

Clasrium 2021
Hosting Görevlisi

Discord:

Yunus#4150

Elmaslar
127
Puanlar
9.525
Gerçekten profesyonel çalışıyorsun.Bir gün ihtiyacım olursa sana ulaşacağımdan kuşkun olmasın.

over_brave

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Over_Brave#9324

Elmaslar
83
Puanlar
13.625
Yer
Samsun
Minecraft
Over_Brave
Türkiye'de çok fazla hizmeti bulunmayan bir konu üzerinde güzel bir imza atmışsın. Fakat örnek introya göre değerlendirmem gerekirse kendini çok daha fazla geliştirmen gerekecek. Eğer müşteri böyle istedi dersen anlayışla karşılarım :D .

AnkaSurvival

AnkaSurvival • PATRON

Discord:

Merlin#5505

Elmaslar
49
Puanlar
1.275
Yer
Bursa
Minecraft
AnkaSurvival
GG1G9b.jpg

Kim bu FurkanÖzcan?
Merhabalar ben FurkanÖzcan. Yaşım 19 kimya bölümü mezunuyum. Yaklaşık 4-5 senedir forumlarda hep aktif bir şekilde görev yapıyorum. Görev yaparken bir yandan ise tasarım ile uğraşıyorum. Fakat bu tasarımlar bildiğiniz konu tasarımı veya bir imza tasarımı değil. Bu tasarım tamamen farklı bir şekilde "AfterEffects ve Premier Pro 2020" ile yapılan video tasarımları. Tasarım hayatıma tamı tamına 7-8 ay önce başladım. Geçen süre zarfında ingilizce kaynaklardan videolar izleyerek kendimi geliştirmeye ve satış yapacağım kişilere mükemmel şeyler sunmaya çalıştım.

Yabancıların yaptığı tüm Sunucu Tanıtım videoları yaklaşık 10.000-50.000 arası izlenmiş ve çok beğenilmiş. İzledikten sonra bende beğendim ve hemen araştırmaya koyuldum. Türklerden yapan var mı? Satan var mı? Diye. Fakat hiçbir şekilde bu tip tanıtım yapan Türklere rastlamadım. Bende Minecraft Türkiye sektörüne yeni şeyler katmak istedim. Yaklaşık 4-5 deneme yaptım, gerektiğinde sabahladım. Sonucunda ise EtnaMC sunucusunda bir referans videosu çekme kararı aldım ve onlar adına bir tanıtım videosu yapmaya koyuldum. Şuan Minecraft Türkiye sektöründe "Minecraft Sunucu Tanıtım" alanının piyasası benim. Çok fazla bekletmeden hemen örnek ve referans tanıtım videomuza geçiş yapalım.

Yapım aşamasından bir kare;
Eki Görüntüle 108041

NOT : Tanıtım videolarının içeriği tamamen sunucuya özel, özgün ve kişisel olacaktır. Fiyatın içinde kısa intro dahildir.

0r2rGY.jpg

Discord üzerinden cevap alamayan kişiler bana forum üzerinden özel mesaj yolu ile ulaşabilirler.

Videoda sunucudaki sistemleri tanıtma kısmı olursa daha iyi olabilir , mesela menüleri falan efektlerle gösterebilirsiniz. Yani eğer daha güzel şekilde örnekler paylaşırsan zamanla almayı düşünüyorum.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Fiyatıda gayet uygun buldum.

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Türkiye'de çok fazla hizmeti bulunmayan bir konu üzerinde güzel bir imza atmışsın. Fakat örnek introya göre değerlendirmem gerekirse kendini çok daha fazla geliştirmen gerekecek. Eğer müşteri böyle istedi dersen anlayışla karşılarım :D .
Müşteriyede danıştım fakat birlikte daha çok sunucunun mimari yapısını ele aldık. Değerli yorumun için teşekkür ederim.

Videoda sunucudaki sistemleri tanıtma kısmı olursa daha iyi olabilir , mesela menüleri falan efektlerle gösterebilirsiniz. Yani eğer daha güzel şekilde örnekler paylaşırsan zamanla almayı düşünüyorum.

Fiyatıda gayet uygun buldum.
v2 versiyonunda ritmik geçişler ve yazılı olarak ara sahneler koyacağım. Şuan sadece birkaç alıştırma yapıyorum. Yorumun için teşekkür ederim beklerim :)

TH3ND

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

leben#1687

Elmaslar
52
Puanlar
13.495
Gayet güzel , eline sağlık .

Dora

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Dora#6521

Elmaslar
15
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Dora
1582799701965.png
Siz gerçekten şaka yapıyorsunuz değil mi? nE! Türkiye'de ilk mi? Sinematik çekim zaten yapılıyor du eski ekibim de bir sinematik çekim ekip üyesi bulunuyordu, bunlardan katkat güzelini 50₺ ye yapıyordu zaten? Türkiye'de ilk başlığını lütfen kaldırın.

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Eki Görüntüle 108085Siz gerçekten şaka yapıyorsunuz değil mi? nE! Türkiye'de ilk mi? Sinematik çekim zaten yapılıyor du eski ekibim de bir sinematik çekim ekip üyesi bulunuyordu, bunlardan katkat güzelini 50₺ ye yapıyordu zaten? Türkiye'de ilk başlığını lütfen kaldırın.
Satış piyasası Minecraft Türkiye sektöründe yok ben görmedim. Fakat internetten birkaç video gördüm. Büyük türk sunucular yaptırmış birilerine kim olduğunu bilemem. Şuan forumda bunu yapıp satan birini göremedim ve aynı zamanda hiçbir ekipte böyle bir video yapıp satanıda görmedim. Sen diyorsun ki benim eski ekibimdeki arkadaşım çok güzel yapıyordu ve satıyordu fiyatıda gayet uygundu. Olabilir güzel sorun değil fakat bana bir video kanıtı ile gel. Eğer gerçekten böyle bir şey var ise foruma gelip onaylı satıcı alıp satış yapabilir. Kısacası şuan sadece ilk ben varım daha iyisi var ise buyursun gelebilir. Sadece şunu unutma bu benim ilk videom. İyi günler.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı