Sol Reklam
Sağ Reklam

M&A | Minecraft Türkiye'de ilk! Minecraft özgün sunucu tanıtım videoları. FurkanÖzcan farkıyla..

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
GG1G9b.jpg

Kim bu FurkanÖzcan?
Merhabalar ben FurkanÖzcan. Yaşım 19 kimya bölümü mezunuyum. Yaklaşık 4-5 senedir forumlarda hep aktif bir şekilde görev yapıyorum. Görev yaparken bir yandan ise tasarım ile uğraşıyorum. Fakat bu tasarımlar bildiğiniz konu tasarımı veya bir imza tasarımı değil. Bu tasarım tamamen farklı bir şekilde "AfterEffects ve Premier Pro 2020" ile yapılan video tasarımları. Tasarım hayatıma tamı tamına 7-8 ay önce başladım. Geçen süre zarfında ingilizce kaynaklardan videolar izleyerek kendimi geliştirmeye ve satış yapacağım kişilere mükemmel şeyler sunmaya çalıştım.

Yabancıların yaptığı tüm Sunucu Tanıtım videoları yaklaşık 10.000-50.000 arası izlenmiş ve çok beğenilmiş. İzledikten sonra bende beğendim ve hemen araştırmaya koyuldum. Türklerden yapan var mı? Satan var mı? Diye. Fakat hiçbir şekilde bu tip tanıtım yapan Türklere rastlamadım. Bende Minecraft Türkiye sektörüne yeni şeyler katmak istedim. Yaklaşık 4-5 deneme yaptım, gerektiğinde sabahladım. Sonucunda ise EtnaMC sunucusunda bir referans videosu çekme kararı aldım ve onlar adına bir tanıtım videosu yapmaya koyuldum. Şuan Minecraft Türkiye sektöründe "Minecraft Sunucu Tanıtım" alanının piyasası benim. Çok fazla bekletmeden hemen örnek ve referans tanıtım videomuza geçiş yapalım.

Yapım aşamasından bir kare;
ETNAGİFKNK.gif

V1

V2

NOT : Tanıtım videolarının içeriği tamamen sunucuya özel, özgün ve kişisel olacaktır. Fiyatın içinde kısa intro dahildir.

Ek paket gif + banner paketi;

RavenCraft gif v0.1.gif

HypeTurk server gif by FurkanÖzcan.gif

bitiş 2_2.gif
Banner+gif fiyatı: 35TL
Banner + video edit fiyatı: 65TL

0r2rGY.jpg

Discord üzerinden cevap alamayan kişiler bana forum üzerinden özel mesaj yolu ile ulaşabilirler.
NOT: İndirim 1 hafta sürecektir. Elinizi çabuk tutun.

Son düzenleme:

Rona

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
82
Puanlar
0
Yer
Azerbeycan,Baku
Geçekten çok güzel başarılarının devamını dilerim. <3

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Türkiye'de belki devrim yaratabilir. İroni falan değil bu arada. Böyle büyük bütçeli sunucular için kendilerine kişisel, özgün video tanıtımları yaparlar.

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Geçekten çok güzel başarılarının devamını dilerim. <3
Değerli yorumun için teşekkür ederim.

Türkiye'de belki devrim yaratabilir. İroni falan değil bu arada. Böyle büyük bütçeli sunucular için kendilerine kişisel, özgün video tanıtımları yaparlar.

Evet benimde düşüncem bu yönde. Türkiyede hiç yapılmamış veya denenmemiş bir şey çok fazla etkili olabilir. Piyasası olmadığından dolayı insanların dikkatini direkt çekeceğinden eminim.

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Bütçesi olan ve gelişmek isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Düşük bütçeli de olabilir aslında. MineIMATOR yolu ile FMX türünde olan renderlamalar yapılabilir.

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Ayrıca TR'de yapanlar var fakat üst düzeyde profesyonel çalışan kişiler, satış yaptıklarını sanmıyorum.

lazarus

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

lazarusgod

Elmaslar
149
Puanlar
4.285
Minecraft
lazarusgod
Geçişler, yazı ve arkadaki şarkı dışında güzel.

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul

Düşük bütçeli de olabilir aslında. MineIMATOR yolu ile FMX türünde olan renderlamalar yapılabilir.
Zaten fiyatlar üzerinde ufak çaplı değişiklikler yapılabilir fakat içerik olarak uygun diye düşünüyorum. Paket içeriği olarak İntro + Klip çekimleride dahil.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Zaten fiyatlar üzerinde ufak çaplı değişiklikler yapılabilir fakat içerik olarak uygun diye düşünüyorum. Paket içeriği olarak İntro + Klip çekimleride dahil.
Ya zaten ülkede ya da diğer ülkelerde pek bir fiyat bütçe falan istemiyor. Mine Imator ve FMX yapım malzemeleri ile pek çok isteğimizi gerçekleştirebiliriz. Bu ancak başka bir seviye. Bunu yapmak için biraz bütçe ayırmak lazım. Montaj programı için falan.

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Geçişler, yazı ve arkadaki şarkı dışında güzel.
Geçişler üzerinde çalışıyorum (Ritmik geçişler yapmaya çalışıyorum.) Şarkı konusunda zevkler tartışılmaz. Ayrıca yazıyı yapacağım güncellemede başka bir yere taşıyacağım. Birde not düşmek isterim, kendime profesyonel demiyorum.

Son düzenleme:
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Geçişler üzerinde çalışıyorum (Ritmik geçişler yapmaya çalışıyorum.) . Şarkı konusunda zevkler tartışılmaz. Ayrıca yazıyı yapacağım güncellemede başka bir yere taşıyacağım. Birde not düşmek isterim, kendime profesyonel demiyorum.
Şarkı uyumu için mesela Youtuber olanların bir taktiği bulunmakta. Bu taktik Panzoid gibi sitelerde yarıyor. Panzoid'in Müzik yapay zekası ritmin başlangıcı ve bitişine göre ayarlıyor. O yüzden Panzoid montajlarda; leziz bir ziyafet.

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Şarkı uyumu için mesela Youtuber olanların bir taktiği bulunmakta. Bu taktik Panzoid gibi sitelerde yarıyor. Panzoid'in Müzik yapay zekası ritmin başlangıcı ve bitişine göre ayarlıyor. O yüzden Panzoid montajlarda; leziz bir ziyafet.
Dediğin gibi çok pratik fakat çok çabuk yanılabiliyor. yapay zeka olduğu için pek fazla güvenmemek lazım. Elle yapmak en iyisidir. Uğraştırır ama en sonunda en güzelini çıkartırsın.

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
Verdiğin emekle güzel bir şey çıkaracağını biliyordum ama cidden muazzam olmuş.. Eleştirisel yanları ise şarkı ve bazı yerlerde görüntü kalitesinin düşüklüğü. Başarıların devamını dilerim.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı