Sol Reklam
Sağ Reklam

M & A - elvio2dev | Tüm web yazılım işleriniz için...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
Başarılar dilerim iyi satışlar.​

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Merhaba, virüstotal ekler misiniz? Kurallara uymalısınız.

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Merhaba, virüstotal ekler misiniz? Kurallara uymalısınız.
Konuda dosyamı var.

Öncelikle webmaster piyasasının uçuk olduğunu biliyorum ancak senin attığın sitelere göre 1200tlye kadar fiyat biçmen fazla uçuk. https://patrick2dev.com/ bu siteyi atmışsın konu yayınlanalı 1 ay olmuş hadi siteyi silmişsindir diyorum konuda o fiyatı biçebileceğin bir proje belirtmemişsin. Javascript php ruby %90 %80 falan yazmışsında bunlar kime göre neye göre yazılım dilleri sınırsızlık barındırır herhangi bir yazılım dilini tamamen öğrenemezsin thtde bulunan 2 warez scriptle hava yapmaya çalışan kişilere benzemişsin o kısımda.
Github hesabın baktım herhangi bir proje bulunmamakta o fiyatı neden biçtiğini hala çözemedim. Eğer güncel projen varsa onu eklemen daha iyi olabilir şuanki wordpress siteyle herhangi bir webcilik özelliği göstermiyorsun. Önceki sayfalarda r10 a gitmeni söylemiş birisi eğer buradaki konuyu r10 a açıp o siteleri koyarsan adamlar seni rakip olarak bile görmez.

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
Konuda dosyamı var.

Öncelikle webmaster piyasasının uçuk olduğunu biliyorum ancak senin attığın sitelere göre 1200tlye kadar fiyat biçmen fazla uçuk. https://patrick2dev.com/ bu siteyi atmışsın konu yayınlanalı 1 ay olmuş hadi siteyi silmişsindir diyorum konuda o fiyatı biçebileceğin bir proje belirtmemişsin. Javascript php ruby %90 %80 falan yazmışsında bunlar kime göre neye göre yazılım dilleri sınırsızlık barındırır herhangi bir yazılım dilini tamamen öğrenemezsin thtde bulunan 2 warez scriptle hava yapmaya çalışan kişilere benzemişsin o kısımda.
Github hesabın baktım herhangi bir proje bulunmamakta o fiyatı neden biçtiğini hala çözemedim. Eğer güncel projen varsa onu eklemen daha iyi olabilir şuanki wordpress siteyle herhangi bir webcilik özelliği göstermiyorsun. Önceki sayfalarda r10 a gitmeni söylemiş birisi eğer buradaki konuyu r10 a açıp o siteleri koyarsan adamlar seni rakip olarak bile görmez.
müşterilere gerekli örnek ve referansları sunuyoruz o konuda şüphen olmasın :) r10 konusunu bırak da kendim düşüneyim.

Reynixan

Le cose belle arrivano quando non le cerchi.

Discord:

Reynixan#8044

Elmaslar
725
Puanlar
8.175
Yer
Istanbul
Başarılar, iyi satışlar elvio2dev. ☺

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Bir şey merak ediyorum bu tasarımda python gibi bazi yazilim dillerini %90 %85 olarak bildiğin yazıyor bu oranları neye göre veriyorsun merak ediyorum açıkçası.

Yanlış anlamazsan sevinirim.

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
Bir şey merak ediyorum bu tasarımda python gibi bazi yazilim dillerini %90 %85 olarak bildiğin yazıyor bu oranları neye göre veriyorsun merak ediyorum açıkçası.

Yanlış anlamazsan sevinirim.
bunları soran çok oldu açıklık getireyim.
tamamen tasarıma ne koyacağımızı bilemediğimizden koyduk.
w/ @Anathory

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı