Sol Reklam
Sağ Reklam

Logo Tasarımları | Kurumsal

Riqude

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
98
Puanlar
0
Merhabalar merhabalar yine ben samurai miğferinden geliyorum .dd Gerçekten çok güzel olmuş ellerine sağlık 2. ve 4.'ye bayıldım diyebilirim. Ama şekiller neyi ima ediyor çözemedim. .3
ahaha, logolar S&C isimli şirketi anlatıyor. Beğendiğine sevindim

Riqude

Elmaslar
98
Puanlar
0
Değerli @Anathory seni ne zaman bir tasarım beğendiğini göreceğim merak ediyorum.
Yorum yapmıyor yalnızca "daha kötüsü olamazdı" emojisini kullanıyorsun.
Yiğidi öldür hakkını yeme diye bir atasözü vardır bilirsin belki, koskoca tasarımda hiçbir şeyi mi beğenmedin bunca insan ve yurt dışından benden daha iyi tasarımcılar tasarımlarıma güzel yorum yaparken senin muhteşem göz zevkin neyi ters gördü merak ediyorum?

Benim saatlerce uğraştığım projemi es geçerken ben senin "Sunucu Tasarımı" konuna zaman ayırıp mesaj atıyorum, ne yazık ki karşıdan aynı sonucu alamıyorum. Tasarımlarında sayısızca kullandığın yarı farklı yarı düz yazı stilini sen beğenip yaparken ben her seferinde yeni projeler çıkarıyorum ve sen bunu beğenmiyorsun bu çok ilginç.

Belli bana karşı var bir garezin, sağlık olsun.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Değerli @Anathory seni ne zaman bir tasarım beğendiğini göreceğim merak ediyorum.
Yorum yapmıyor yalnızca "daha kötüsü olamazdı" emojisini kullanıyorsun.
Yiğidi öldür hakkını yeme diye bir atasözü vardır bilirsin belki, koskoca tasarımda hiçbir şeyi mi beğenmedin bunca insan ve yurt dışından benden daha iyi tasarımcılar tasarımlarıma güzel yorum yaparken senin muhteşem göz zevkin neyi ters gördü merak ediyorum?

Benim saatlerce uğraştığım projemi es geçerken ben senin "Sunucu Tasarımı" konuna zaman ayırıp mesaj atıyorum, ne yazık ki karşıdan aynı sonucu alamıyorum. Tasarımlarında sayısızca kullandığın yarı farklı yarı düz yazı stilini sen beğenip yaparken ben her seferinde yeni projeler çıkarıyorum ve sen bunu beğenmiyorsun bu çok ilginç.

Belli bana karşı var bir garezin, sağlık olsun.
Hay Allah'ım ya. Yorum yapıyoruz herkes çenesi çürüyene kadar konuşuyor, yorum yapmıyorum sadece eleştirmeye zahmet etmektense eleştirimin sonucunu emoji olarak bırakıyorum hala laf laf laf. Benden yorum almak için mi yorum yapıyorsun tasarımlarıma. Ne zaman beğendiğimi çok iyi biliyorsun, piyasadaki çoğu tasarımcı gözlerimi kirletmekten başka işe yaramıyor. Ayrıca hangi farklı tarz? Sadece birkaç kere kullandım. Ona bakılırsa şekil de kullanma, renk de kullanma. Boş boş boş.

iAliOsman_TR

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
242
Puanlar
9.320
Yer
Türkiye
PNG alanlar güzel diğerlerini pek hoş bulmadım.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Neden bu kadar fazla eleştiri geldi ki? Şayet güzel olduğunu düşünüyorum.

Riqude

Elmaslar
98
Puanlar
0
S

sooply

Ziyaretçi
Şahsen ben logoları sevmedim. Bir kurum için hiçbir anlam ifade etmiyor.

Riqude

Elmaslar
98
Puanlar
0
Şahsen ben logoları sevmedim. Bir kurum için hiçbir anlam ifade etmiyor.
Teşekkür ederim, daha iyi çizimler yapmaya çalışacağım.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı