Sol Reklam

Anı Lisedeki ilk günüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SuperjDog01

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

xFaciaqx

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
SuperjDog01

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim
Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Sanırsam bu lisedeki ilk günün olmuyor ama genede iyi bir anıymış :D​

B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Bizim Sınıf 35 Kişi 6 Erkek 29 Kız Var. Kızların Çoğu İle Çok İyi Anlaşmıştım Şahsen Benim İşime Gelmişti :D

D

Duygulandım

Ziyaretçi
Sosyal biri olduğum için hemen kaynaşmıştım. Sınıf arkadaşlarım tatlı insanlar ?

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bence çocuk fazlasıyla hak etmiş. Maşallah :D

R

Rönesans Network

Ziyaretçi
Fen Lisesine ailem ile kayıt yaptırmaya gittiğimde bizi Müdür yardımcısı karşılamış ve orada bulunan bir çocuktan çay istemişti ve çocuğu kantinde çalışan bir arkadaş olduğunu sanarak kayıt işlemlerimin sonunda yurda yerleştim. Odama geçtikten sonra çay getiren arkadaş ile oda arkadaşı olduğumuz anlaşılınca çok gülmüştük. Aradan 7 yıl geçti bu anı ne kadar güldürsede bizi arkadaşlığımız maalesef bitti.

0

0Halley

Ziyaretçi
Eeeeee Google Meet'ten tanıştık bütün arkadaşlarımla :D

EyeStant

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
6
Puanlar
410
Minecraft
EyeStant
ilk günden hemen kaynaşmıstı bizim sınıf

Claures

Amirim?

Discord:

AliEmirBoztas#8203

Elmaslar
417
Puanlar
9.575
Minecraft
allyemir_0
Merhaba MC-TR hemen mevzuya geçeyim. Şimdi arkadaşla beraber aynı okula geldik en iyi kankamla beraber başta biraz bi korku vardı çünkü 9.sınıftık ve 12ler aşırı büyüktüler neyse okulda sıraya geçtik İstiklal Marşı okuduk daha sonrasında sınıflarımız belli oldu sınıflarımıza girdik kitapları felan alma işleri derken aradan 1 hafta bi şekilde kaynadı sonra derslere başladık. İlk dersimiz matematik dersiydi ve hocanın tahtaya yazdıklarını defterime geçiriyordum. Sonra çok az bir şey kalmıştı ve tenefüs çaldı sonra bi çocuk geldi beni rahatsız etmeye çalıştı yazı yazdığım kalemi felan aldı. 10 kere güzelce lütfen kalemimi verir misin? dedim 11. kere söylerken bak son kez söylüyorum lütfen ver dedim. Baktım çocuk vermiyor eh iyi dedim yapcak bir şey yok tuttum yakasından sonra geri geri yürütüttüm sonra kafasını akıllı tahtaya bir çaktım. Sonra kalemimi alıp sırama oturdum. Bunlara rağmen bide çok çok çok haklıymış gibi gidip sınıf öğretmenine şikayet etti. Öğretmen beni haklı buldu bir anlık sırıttım. İlk kavgam da bu şekilde olmuştu. Sınıfta güreşler felan yapıyorduk. Tenefüslerde de uzun eşşek oynuyorduk. Kantinden döner alıp(sadece döner) Okuldaki köpekleri kedileri vs. besliyorduk ve seviyorduk. Çok güzel anılardı okulun açılmasını çok mutlu bir şekilde bekliyorum ama bi yandan da açılacağı için mutsuzum. İyi forumlar!
Peki lise türün ne? Fen, Anadolu, Sosyal Bilimler, Meslek?

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
bizde meslek lisesinde arkadaşımızı deodorantla yakıyoduk iste oyle @Claures

Claures

Amirim?

Discord:

AliEmirBoztas#8203

Elmaslar
417
Puanlar
9.575
Minecraft
allyemir_0

aarex

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

aarex

Elmaslar
6
Puanlar
345
Minecraft
asfasf
Konu bana lise yıllarımı hatırlattı. Duygulandım...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı