Sol Reklam

Anı Lisedeki ilk günüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Merhaba MC-TR hemen mevzuya geçeyim. Şimdi arkadaşla beraber aynı okula geldik en iyi kankamla beraber başta biraz bi korku vardı çünkü 9.sınıftık ve 12ler aşırı büyüktüler neyse okulda sıraya geçtik İstiklal Marşı okuduk daha sonrasında sınıflarımız belli oldu sınıflarımıza girdik kitapları felan alma işleri derken aradan 1 hafta bi şekilde kaynadı sonra derslere başladık. İlk dersimiz matematik dersiydi ve hocanın tahtaya yazdıklarını defterime geçiriyordum. Sonra çok az bir şey kalmıştı ve tenefüs çaldı sonra bi çocuk geldi beni rahatsız etmeye çalıştı yazı yazdığım kalemi felan aldı. 10 kere güzelce lütfen kalemimi verir misin? dedim 11. kere söylerken bak son kez söylüyorum lütfen ver dedim. Baktım çocuk vermiyor eh iyi dedim yapcak bir şey yok tuttum yakasından sonra geri geri yürütüttüm sonra kafasını akıllı tahtaya bir çaktım. Sonra kalemimi alıp sırama oturdum. Bunlara rağmen bide çok çok çok haklıymış gibi gidip sınıf öğretmenine şikayet etti. Öğretmen beni haklı buldu bir anlık sırıttım. İlk kavgam da bu şekilde olmuştu. Sınıfta güreşler felan yapıyorduk. Tenefüslerde de uzun eşşek oynuyorduk. Kantinden döner alıp(sadece döner) Okuldaki köpekleri kedileri vs. besliyorduk ve seviyorduk. Çok güzel anılardı okulun açılmasını çok mutlu bir şekilde bekliyorum ama bi yandan da açılacağı için mutsuzum. İyi forumlar!

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007

EfehanB

404 not found

Discord:

efehandev#2120

Elmaslar
163
Puanlar
3.310
Minecraft
efehanarslan
Bu ne sabırsızlık arkadaş ya en az 25 kere söylemen gerekiyordu.​

• Crake •

• Ağlamak ruhun kanama şeklidir •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •
İlk günüm kısaca şu şekildeydi;
Okula gittiğim de herkesi olgun bekliyordum fakat sınıfa girdiğim anda ortaokulda yaşananların birebir aynısını gördüm.
Spor Lisesine gittiğim için ve özel bir lise olduğu için sadece erkeklerden oluşuyordu.
Testesteron kokusundan bıktım kurtarın beni :D

Kuzey&Hacking

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

drezyˢᵉⁿˢᵉⁱ#1221

Elmaslar
2
Puanlar
3.760
Minecraft
KatliamStrafee
ilk günde bi çocuk vardı poyraz diye. geldi kafama su döktü. bende yeter falan dedim tuttum yakasından ayağımla yere düşürdüm.sonra alıp suyu onun kafasına dökmüştüm D: çok bilmişraz öğretmene söledi ( kolej olmasa üfff )

EnesAktas

Çıktığın yerden, ben iniyordum.
Elmaslar
722
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax
Liseye başlayalı 1 hafta filan olmuştu. Sessiz sakin bir çocuktum. Bir şey yapmıyordum kimseye karışanlara vb. Bir gün baya sinirliydim bana her gün karışan, dalga geçen bir çocuk vardı. İçimden dedim ki bugün de dalga geçte ne oluyor görelim dedim. Sonraki ders bitti sonra çocuk tahmin ettiğim şeyi yapmaya başladı. ''Bak kardeşim git yoksa kötü olacak'' dedim fakat dinlemedi. Sonra kalktım kafayı kodum çocuğu yerde buldum sonra çocuğa ''Bir daha karışma bu sefer affetmem!'' dedim sonra özür diledi gitti. O zamandan bu zaman dalga geçen, karışan yok :)

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Liseye başlayalı 1 hafta filan olmuştu. Sessiz sakin bir çocuktum. Bir şey yapmıyordum kimseye karışanlara vb. Bir gün baya sinirliydim bana her gün karışan, dalga geçen bir çocuk vardı. İçimden dedim ki bugün de dalga geçte ne oluyor görelim dedim. Sonraki ders bitti sonra çocuk tahmin ettiğim şeyi yapmaya başladı. ''Bak kardeşim git yoksa kötü olacak'' dedim fakat dinlemedi. Sonra kalktım kafayı kodum çocuğu yerde buldum sonra çocuğa ''Bir daha karışma bu sefer affetmem!'' dedim sonra özür diledi gitti. O zamandan bu zaman dalga geçen, karışan yok :)
Reis yargı dağıtmış hll

VoltiPlays

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

VoltiPlay#1737

Elmaslar
22
Puanlar
2.055
çocuk haketmiş zaten de hayvanları beslemeniz çok güzel bir detay ❤

minatodr1

"minatodr1.design"
Elmaslar
238
Puanlar
6.885
Yer
Japan

Arda

Konuşmak bedava, bana kodu göster! -Linus Torvalds

Discord:

ArdaK#6888

Elmaslar
656
Puanlar
7.075
Minecraft
JoneX
Tutup tahtaya yapıştırmaya kavgamı diyorsun sen 1 ayda 8 kere kavga ettim 8 kere dudagim patladı 1 kere burnum kirildi 1 kere ağzımdadaki teller ağzımı parçaladi kirildilar ağzımda çok sert geldi yumruk bide kolejde okuyom endüstri flnda değil

SalihGüdücü

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

'Réi#0232

Elmaslar
29
Puanlar
6.480
Yer
Manisa
Minecraft
Launa
Twitter
SyTaxes
Daha liseye gitmedim gidince neler olur bende merak ediyorum :D

BilgisizOyuncuTR

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Ahmet Bey#0960

Elmaslar
67
Puanlar
0
Minecraft
AhmetBey07
hayvanları önemsemen iyi olmuş gerçekten. bende olsam aynısını yapardım.

TheRadiance

SacredCraft.keyubu.com
Premium

Discord:

TheRadiance#5723

Elmaslar
14
Puanlar
885
Minecraft
TheRadiance
Neyse ki orta okul arkadaşımla aynı sınıftaydım.Beni en çok şoka uğratan şey tüm sınıf arkadaşlarımın daha lisede ki ilk güne rağmen aşırı dozda ki öz güvenleri idi

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.634
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
İlk günümde biz hemen kaynaşmıştık :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı