Sol Reklam
Sağ Reklam

LeBlach Dolandırıcılığı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iFoucTYs

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
iFoucTY
Kardeşim benim hizmetimi bilen bilir öyle bir şey yapmayacağımı da bilir sana özel bir ayar çektim bir daha milleti dolandırma diye:DD
Hala bunları yazarak haklı çıkmaya çalışıyorsun ya düşürme bence kendini daha çok.

YunusB3Y

Sevgiler, Saygılar Blaze Bey

Discord:

@๖̶̶̶ۣۣۜۜ͜ζ͜͡ GamingPro#5857

Elmaslar
316
Puanlar
0
Minecraft
YunsBEY
Ben Yahya ile birçok alışveriş yaptım ve sorun çıkmadı.

Senin attığın resimlere bakımda adama milyon tane yazı yazmışsın, az bi sal da yapsın ne acelesi var.

PucketNetwork

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Uygar#8406

Elmaslar
14
Puanlar
910
Minecraft
Uyqar
Bence kendine bir sor neden engel attı diye...

iFoucTYs

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
iFoucTY
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Eğer gerçekten de böyle üzücü ve bir yandan da trajikomik bir olay yaşandıysa senin adına çok üzüldüm. Geçmiş olsun :(

iiOmq_G0KHAN

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
HzGokhanVEVO
Senin gibi dolandırıcıya az bile yapılmış birşey bunlar hasan. insanların hakkına girmek parasını çalmak vesayre bu konuda @LeBlach çok güzel bir iş çıkarmış ben olsam daha da beter ederdim insanları dolandırdığınız parayla şahin alınırdı.
ve çok güvenilir birkişi leblachkun ondan az da alışveriş yapmadım yani geç veriyor ama kaliteli veriyor

iFoucTYs

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
iFoucTY
Senin gibi dolandırıcıya az bile yapılmış birşey bunlar hasan. insanların hakkına girmek parasını çalmak vesayre bu konuda @LeBlach çok güzel bir iş çıkarmış ben olsam daha da beter ederdim insanları dolandırdığınız parayla şahin alınırdı.
ve çok güvenilir birkişi leblachkun ondan az da alışveriş yapmadım yani geç veriyor ama kaliteli veriyor
Sen benden alışveriş yaptın mı daha önce dolandırıcı diyorsun ?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Lütfen bana dolandırıcı diyen şahıslar benden bişey satın alırken dolandırıldı ise lütfen buraya ss atabilir mi kanıtı olmayanlarda etraftan duydukları ile gelip boş boş konuşmasın lütfen.

Son düzenleme:

iiOmq_G0KHAN

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
HzGokhanVEVO
Sen benden alışveriş yaptın mı daha önce dolandırıcı diyorsun ?

Lütfen bana dolandırıcı diyen şahıslar benden bişey satın alırken dolandırıldı ise lütfen buraya ss atabilir mi kanıtı olmayanlarda etraftan duydukları ile gelip boş boş konuşmasın lütfen.
Nede olsa ortak açtınız benden alışveriş yapanlar özele falan deniniz dolandırıcılığınızı %100 açık ettiniz :)

iFoucTYs

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
iFoucTY
Nede olsa ortak açtınız benden alışveriş yapanlar özele falan deniniz dolandırıcılığınızı %100 açık ettiniz :)
Hmm, sen bir ekibe girsen orda senin ile aynı şeyi satan kişi ve ücreti o alıyor kendi sattığı ürünün sonra satın alan kişi sorun yaşıyor aldığı üründe sende aynı ürünü sattığın için hiçbir ücret almadan o kişiye yeni bir ürün verirmiydin ?

O duyuruyu atmamın sebebi ise benden ürün satın alanların mağdur olmaması için onlara o ürün karşılığında başka birşey vermek için attım aynı değerde bir ürün veya daha fazla değeri olan ürünü fiyatı farketmeksizin mağdur olmasın diye verdim sırf.

iiOmq_G0KHAN

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
HzGokhanVEVO
Hmm, sen bir ekibe girsen orda senin ile aynı şeyi satan kişi ve ücreti o alıyor kendi sattığı ürünün sonra satın alan kişi sorun yaşıyor aldığı üründe sende aynı ürünü sattığın için hiçbir ücret almadan o kişiye yeni bir ürün verirmiydin ?
Bu cevabında haklısın. Yalnız bir hosting olarak düşünelim sizi adamlar paraları ayrı ayrımı alıyor bir kullanıcıya birimi ilgileniyor? tabii ki hayır. adamlar paraları ortak kullanıyor ortak ilgileniyor sizin ise burada yanlış yaptığınızı düşünüyorum zaten isminizi kime sorsak dolandırıcı der pluginmarketimden makine alalnların ve kapanınca verilmeyen herkese soralım adamların dilinde kara birşeysiniz yani "dolandırıcı".

iFoucTYs

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
iFoucTY
Bu cevabında haklısın. Yalnız bir hosting olarak düşünelim sizi adamlar paraları ayrı ayrımı alıyor bir kullanıcıya birimi ilgileniyor? tabii ki hayır. adamlar paraları ortak kullanıyor ortak ilgileniyor sizin ise burada yanlış yaptığınızı düşünüyorum zaten isminizi kime sorsak dolandırıcı der pluginmarketimden makine alalnların ve kapanınca verilmeyen herkese soralım adamların dilinde kara birşeysiniz yani "dolandırıcı".
Benden satın alanlara git sor bakalım.

Bu arada biz ortak platform kullanıyorduk ortak satış yapmıyorduk.

OzanMTR

Elmaslar
1
Puanlar
1.960

LeBlach

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835
FoucTY'den hiç alışveriş yapmamış kişiler etraftan duydukları ile dolandırıcı demesinler.

Paketi kendisi bile yapmıyor ? ne boş yapıyorsun milletin paketini alıp satıyor? hiçbir bilgin yok boş boş konuşuyorsun burda. KARDEŞİM FOUCTY nin HİÇBİR MALI KENDİSİNE AİT DEĞİL BU KADAR.0 EMEK %100 KAR %100 DOLANDIRICILIK.

iFoucTYs

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
iFoucTY
Paketi kendisi bile yapmıyor ? ne boş yapıyorsun milletin paketini alıp satıyor? hiçbir bilgin yok boş boş konuşuyorsun burda. KARDEŞİM FOUCTY nin HİÇBİR MALI KENDİSİNE AİT DEĞİL BU KADAR.0 EMEK %100 KAR %100 DOLANDIRICILIK.
He he canım hadi yürü yeni müşterilerini dolandır sen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı