Sol Reklam
Sağ Reklam

LeBlach Dolandırıcılığı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iFoucTYs

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
iFoucTY
Öncelikle merhaba şimdi size LeBlach yani Yahya'nın dolandırıcılığı göstereceğim sizlerde mağdur olmayın diye.
Öncelikle ben LeBlach yani Yahya'dan paketimi düzenlemesini istedim ve belirli bir fiyat verdim (30₺) beğenmedi sonra yanında bir sitenin bugunu daha gösterme karşılığında yapacağını söyledi bende tamam dedim ve 30₺ + Bug'a yaptırdım parayı verdikleri barkoda gönderdim ve bugu da kendisine anlatım ve belirli bir süre işim var felan diye beni oyaladı 2 gün felan sonra dediki üstüne biraz daha para koy sana senna network'ün 1 ay önceki halini satayım dedi bende kabul etmedim bu paketi yapmasını belirttim oda cevap vermedi belirli bir süre sürekli yazdım fakat hiçbir şekilde cevap vermedi paketi satmaya çalışırken hemen cevap veren kişi benim dediğimi yapmasını belirttiğimde cevap dahi vermez oldu ve binevi dolandırılmış oldum bu konuyu açmamın sebebi sizlerinde mağdur olmanızı istemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Cathrny

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Cathrny#2784

Elmaslar
88
Puanlar
13.575
Yer
İzmir
Minecraft
Cathrny
Keşke bu arkadaşın sadece böyle dolandırıcılığı olsa. :)

MuratcanBrothers

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

rocyas#0001

Elmaslar
43
Puanlar
8.855
Minecraft
rocyas

EditeY

Karanlık taraftan merhaba!

Discord:

tengri#7983

Elmaslar
293
Puanlar
11.100
Yer
Türkiye,İstanbul
Minecraft
god-tengri
kardeşim arşiv mi yaptın o ne ssler öyle bakmaya üşendim

BlazeNetwork

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
147
Puanlar
9.320
Yer
Bende bilmiyorum nerdeyim?
Plugin paketi yapamıyorsanız ve mapleri değiştiremiyorsanız sunucu açmayın bu kadar basit.

asmake

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

! Furkan#2407

Elmaslar
0
Puanlar
3.680
Minecraft
RitimsizFurkan
saçma sapan olaylar güvenmiceksiniz kardeşim herkes kendi emeğini değerlendirir başkasının değil.

BlazeNetwork

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
147
Puanlar
9.320
Yer
Bende bilmiyorum nerdeyim?
Şunları hızlı resim yerine direk yükleseydin konuya, herkes okurdu ben bile üşendim chrome'da senin yüzünden çerezlerin sayısı çoğaldı.

LeBlach

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835
Kardeşim daha nerde varsam onlarıda yaz senna network lügat team ondan sonra tatolka unkownloce anka satış platformu sonra ne bileyim işte ne varsa hepsini yaz :D Bu arkadaşa dedim ki işim var yapıcam en sonunda yok forumda konu açıcam falan at barkodunu paranı geri vericem başlarım senin işine dedim bug parası falan diyor milleti dolandırıp azure makine satıyor onun bugunun parasını istiyor benden bende dedim paranı istiyormusun istemiyormusun hala yok bug parası falan dedi bende atmıyorum deidm engelledim çıktım sen milleti dolandır binlerce lira para kazan benim senden aldığım 30 tlye çıldır :D
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Keşke bu arkadaşın sadece böyle dolandırıcılığı olsa. :)
Başka ne dolandırıcılığım varmış söylesene :D

iFoucTYs

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
iFoucTY
Kardeşim daha nerde varsam onlarıda yaz senna network lügat team ondan sonra tatolka unkownloce anka satış platformu sonra ne bileyim işte ne varsa hepsini yaz :D Bu arkadaşa dedim ki işim var yapıcam en sonunda yok forumda konu açıcam falan at barkodunu paranı geri vericem başlarım senin işine dedim bug parası falan diyor milleti dolandırıp azure makine satıyor onun bugunun parasını istiyor benden bende dedim paranı istiyormusun istemiyormusun hala yok bug parası falan dedi bende atmıyorum deidm engelledim çıktım sen milleti dolandır binlerce lira para kazan benim senden aldığım 30 tlye çıldır :D

He he kesin işin vardır.

Bu konuyu açmamın sebebi başkası dolandırılmasın diye benden de bişey almayın dolandırıcı isem sıkıntı yok benlik.

LeBlach

Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835
He he kesin işin vardır.

Bu konuyu açmamın sebebi başkası dolandırılmasın diye benden de bişey almayın dolandırıcı isem sıkıntı yok benlik.
ben kimseyi dolandırmamda bişeyde yapmam her zaman hizmetimi tam şekilde veririm :D şuana kadar 30 dan fazla kişiye paket satmışımdır kimse gelipte bana dolandırıcı diyemez herkes sattığım paketten yaptığım optimize ve işlerden memnun.

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Dolandırıcı felan diyorsunuz fakat arkadaş benden 5,6 paket aldı ve hiç sorun çıkmadı. Ne eksik attı nede fazla burda azure makine satıyor diye konuyu başka yöne çevirmeye gerek yok. Dahada yazmayacağım iyi forumlar.

LeBlach

Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835
Dolandırıcı felan diyorsunuz fakat arkadaş benden 5,6 paket aldı ve hiç sorun çıkmadı. Ne eksik attı nede fazla burda azure makine satıyor diye konuyu başka yöne çevirmeye gerek yok. Dahada yazmayacağım iyi forumlar.
Sende boş yapma gelip milleti savunmaya çalışıyorsun :D şimdi gelip bana laf yapmaya çalışmayın sana a bir şey dendimi senle konuşmadım bile ne bu cevaplar :D

Son düzenleyen: Moderatör:

iFoucTYs

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
iFoucTY
ben kimseyi dolandırmamda bişeyde yapmam her zaman hizmetimi tam şekilde veririm :D şuana kadar 30 dan fazla kişiye paket satmışımdır kimse gelipte bana dolandırıcı diyemez herkes sattığım paketten yaptığım optimize ve işlerden memnun.
Kanıtlar ortada daha fazla konuşma bence.

LeBlach

Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı