Sol Reklam

Leak Forumu Hacklendi - 400 Bin Kişinin Bilgileri Sızdırıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Başlıktanda belirttiğim gibi en büyük leak forumlarından biri hacklendi.Sitenin neredeyse tüm veritabanı ve scripti çekilmiş olup 400 bin küsür kişinin email şifre ve ip bilgilerinin internete yayıldığı söyleniyor.Eğer sitede üyeliğiniz varsa ve email adresiniz ile şifreniz aynı ise hiç vakit kaybetmeden şifrenizi değiştiriniz. Ek olarak SpigotMC ipsi tespit edilen tüm hesapların yasaklanacağını belirtti.Ee ne oldu sonuçta,Hak yiyenler Hack yedi.

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Başlıktanda belirttiğim gibi en büyük leak forumlarından biri hacklendi.Sitenin neredeyse tüm veritabanı ve scripti çekilmiş olup 400 bin küsür kişinin email şifre ve ip bilgilerinin internete yayıldığı söyleniyor.Eğer sitede üyeliğiniz varsa ve email adresiniz ile şifreniz aynı ise hiç vakit kaybetmeden şifrenizi değiştiriniz. Ek olarak SpigotMC ipsi tespit edilen tüm hesapların yasaklanacağını belirtti.Ee ne oldu sonuçta,Hak yiyenler Hack yedi.
Sil sil sil :D Kötü olmuş ama cidden hak yiyen hack yemiş.

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
483
Puanlar
7.305
Cidden kötü bir olay yaşanmış. 400 bin kişi umarım bu olayın farkındadır.

Tuvalsiz-Ressam

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

TuvalsizRessam#2861

Elmaslar
74
Puanlar
0
Dostum bahsettiğin şey 24 haziranda yaşanan bir olay ve bunun spigotla bağlantısını pek göremedim. En yakın tarihli cracking forumuna saldırı aşağıdaki haber. Böyle bir söylentiyi dolaştırıyorsun madem neden kaynak vermiyorsun. Eğer ben yanlış hatırlıyorsam ben de bilgilenmiş olurum. Kaynak bekliyorum.

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Dostum bahsettiğin şey 24 haziranda yaşanan bir olay ve bunun spigotla bağlantısını pek göremedim. En yakın tarihli cracking forumuna saldırı aşağıdaki haber. Böyle bir söylentiyi dolaştırıyorsun madem neden kaynak vermiyorsun. Eğer ben yanlış hatırlıyorsam ben de bilgilenmiş olurum. Kaynak bekliyorum.
Bahsettiğim haberin bunla alakası yok.Bugün öğlene doğru SpigotMC ekibinden 2 kişi foruma saldırı yapıp bilgileri ele geçirdi.SpigotMC ise İp adresleri çakışan tüm üyeleri banlayacağını duyurdu.

Not:Şuan internette bu dosyaları bulmaya çalışmamanızı tavsiye ediyorum.Neredeyse hepsi virüslü.Dosyalar şuanlık sadece SpigotMC ekibinde bulunuyor.

Tuvalsiz-Ressam

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

TuvalsizRessam#2861

Elmaslar
74
Puanlar
0
Bahsettiğim haberin bunla alakası yok.Bugün öğlene doğru SpigotMC ekibinden 2 kişi foruma saldırı yapıp bilgileri ele geçirdi.SpigotMC ise İp adresleri çakışan tüm üyeleri banlayacağını duyurdu.

Not:Şuan internette bu dosyaları bulmaya çalışmamanızı tavsiye ediyorum.Neredeyse hepsi virüslü.Dosyalar şuanlık sadece SpigotMC ekibinde bulunuyor.
İşte bende diyorum ki bunu nereden nasıl öğrendin. Hani bir kaynak göster ki bizde bilelim. İstihbaratta çalışmıyorsun ya kardeşim.

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0

goksan

Oyna.RegendNW.Com
Elmaslar
160
Puanlar
6.560
Minecraft
Goksanxx
Ücretsiz ve güvenilmez leak forumu kullanan üyeler için üzücü

PyhX

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
1.990
kaynak vs yok tamamen söylenti

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0

EmreCN

Play.McDeyiz.Com

Discord:

zNightLastTR | EmreCan #2763

Elmaslar
238
Puanlar
11.070
Minecraft
zNightLastTR

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
O kadar dedik leak kullanmayın gidin yerinden alın diye :)

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Olay leak tabanlı bir forum sitesine özel değil herhangi bir forum sitesine de yapılabilirdi ek olarak saldırının anlamı şu şekilde açıklanıyor "lisanslı eklentilerin leak sürümlerini gören lisans sahibi üyeler yasadışı yollarla saldırı yapmaktan başka şansları yokmuş" gibi hissi veriyor ve bu da tuhaf çünkü leak yasa dışı deniliyor.

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı