• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Çözüldü Komutlardaki Svİsimleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

wanduke368

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
1 Eylül 2018
20
0
0

Merhaba dün bir server açmaya karar verdim.Arkadaşımdan aldığım plugin paketini editleyip kendi satın aldığım sunucuya koydum.Plugin paketini defalarca kez okusam bile /gamemode /rain gibi klasik komutlarda reklam bulunmakta bu komutlardaki reklamları nasıl düzenleyebilirim.hiçbir pluginde veya skriptte bu yazıları göremedim.
yardim.png

ek olarak plugins dosyası haricinde diğer tüm dosyalara da baktım.Lütfen yol gösterin nasıl kaldırabilirim

wanduke368

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
1 Eylül 2018
20
0
0

Acaba ben yanlış spigotymlye mi bakıyorum :D.Şu ilk sayfadaki olan değil mi dünyaların ve plugins dosyasının bulunduğu sayfa ? oraya bakıyorum ancak birkaç rakam ve whitelist açıkken yazılanlar gibi şeyler haricinde başka birşey bulunmamakta

HypeL

HypeL
Emekli
21
4 Haziran 2016
822
327
740
ZiyaBRN
HypeL#8832
ZiyaBRN

plugins klasöründe Essentials.jar veya EssentialsX.jar olacak sağ tıkla winrar ile birlikte aç ardından messages_en.properties adlı bir dosya olacak winrarın içinde oradan editleyebilirsin.

1535794364813.png

2. resim internetimden dolayı yüklenmedi.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.