Sol Reklam

Klavyeye Az Su Kaçtı :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Selamlar ben Yiğit klavyeme su kaçtı ama öyle çok değil klavye sapıttı ters çevirdim 5 dakika düzelmişti sonra yine gitti çevirdim 25 dakika sonra bazı tuşlar düzelmişti yani sapıtmıyordu Caps Lock Numlock B N Space ve silme tuşu çalışmıyor ne yapmam gerek hayla pc ters çevirili bu arada fön makinesi ile kuruttum biraz klavye 3-4 kere değişti 200 tl ödedik ailesel sorunlardan dolayı düzelmezse uzun zaman yaptıramam sizce düzelirmi tuşlar önerilerinizi bekliyorum PC Lenovo G50-70 bu konuyu telden açıyorum.​

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Oha, benim de lenovo laptop vardı aynı gün dopdolu bardakda çay + kahve döktüm hiçbir şey olmadı

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
S

sooply

Ziyaretçi
Ters çevir klavyeyi sonra hemen bir süpürge al çek bir güzel. Sonra aralarını bir havlu ile kurula ama hemen!

goksan

Oyna.RegendNW.Com
Elmaslar
160
Puanlar
6.560
Minecraft
Goksanxx
Sakın süpürge kullanayım deme yukardaki arkadaş yanlış söylemiş eğer süpürge kullanırsan tuşları yutar.
Fön makinesini çok tutarsan bilgisayarın çiplerine zarar verirsin ters çevir bekle öyle kalsın.

austin

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
21
Puanlar
0
İnşallah öyle bir gün gelir ki klavyeyi bırak, monitör değeri kadar cüzdanın olur da bu talihsizlikten kurtulursun. (biraz saçmalamış olabilirim ama benim dediğim her şey çıkıyor merak etme. :alkis: )

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Selamlar ben Yiğit klavyeme su kaçtı ama öyle çok değil klavye sapıttı ters çevirdim 5 dakika düzelmişti sonra yine gitti çevirdim 25 dakika sonra bazı tuşlar düzelmişti yani sapıtmıyordu Caps Lock Numlock B N Space ve silme tuşu çalışmıyor ne yapmam gerek hayla pc ters çevirili bu arada fön makinesi ile kuruttum biraz klavye 3-4 kere değişti 200 tl ödedik ailesel sorunlardan dolayı düzelmezse uzun zaman yaptıramam sizce düzelirmi tuşlar önerilerinizi bekliyorum PC Lenovo G50-70 bu konuyu telden açıyorum.​
Klavyende su tahliye kanalları varsa dert etmene gerek yok, ancak varsa ve sen 2-3 kez ters çevirip tekrar düzelttiysen araya su girebilir. En iyisi dikey bir şekilde suyun akmasını bekle. Babaannem bana şaka yapam diye kafama cs:go oynarken su dökmüştü, sinirden klavyeye vurup klavyeyi kaldırmaya yarayan parçıyı kırmıştım, onun dışında bir kaybım yok. Su tahliye kanalı <3

Lara

the Black Never Lie

Discord:

larayasar

Elmaslar
524
Puanlar
11.270
Yer
İstanbul
Minecraft
Lara
Dolar oldu 5 lira, yeni laptop alman çok zor.. fdkhlkfd
Ters çevir bekle, aman süpürge falan deneme. Baktın hiç olmuyor, klavyeyi yaptırmak yerine 20-30 liraya bir tane usb tipi klavye al, onu bilgisayara bağlayıp kullan. Hatta hazır klavye almışken bir de monitör alırsın 2 ekran ohh jdfhkljfd

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Bazı tuşlar çalışmıyor Numlock Caps Lock Silme yerine nokta m N çalışmıyor ama pc açılırken Numlock Caps Lock tuşları yanıyor? Dökülen suda çok az su.​

Lara

the Black Never Lie

Discord:

larayasar

Elmaslar
524
Puanlar
11.270
Yer
İstanbul
Minecraft
Lara
Bazı tuşlar çalışmıyor Numlock Caps Lock Silme yerine nokta m N çalışmıyor ama pc açılırken Numlock Caps Lock tuşları yanıyor? Dökülen suda çok az su.​
Bence laptopın garantisi bittiyse aç içini temizle peçete ve kulak çubuğu ile..

Aprox

Tartışmadan önce bana IQ'nu belirt.

Discord:

aproxthethat#1693

Elmaslar
86
Puanlar
9.220
Fön makinesi ile kurutmak saçmadır, tuşların çalışmasını bozar.
1-2 Gün bilgisayarı hiç elleme bekle!

Lara

the Black Never Lie

Discord:

larayasar

Elmaslar
524
Puanlar
11.270
Yer
İstanbul
Minecraft
Lara
Bence bilgisayarı çamaşır askısına mandalla.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Hala yardımınıza ihtiyacım var suyla alakası olduğunu sanmıyorum 1 gün çevirdim fönledim ellemedim düzelmedi belirttiğim 8-10 tuş dışında hepsi çalışıyor sabah kalktığımda klavye gitmişti dün gece film izliyordum bişey yoktu şimdi pcyi 4 gün geriye sarıyorum sizin önerilerinizi çözümlerinizi bekliyorum not çalışmayan tuşlardan Caps Lock ve Numlock pc açılırken ışıkları yanıyor.​

§ErQy571§

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
176
Puanlar
4.310
Yeni klavye al, aynı sorun bendede var suanda brn farkli klavye kullaniyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı