• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.

Çözüldü Klavyeye Az Su Kaçtı :(

Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
MC-TR Donator
Emekli
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
3.051
Puanlar
7.190
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20
Selamlar ben Yiğit klavyeme su kaçtı ama öyle çok değil klavye sapıttı ters çevirdim 5 dakika düzelmişti sonra yine gitti çevirdim 25 dakika sonra bazı tuşlar düzelmişti yani sapıtmıyordu Caps Lock Numlock B N Space ve silme tuşu çalışmıyor ne yapmam gerek hayla pc ters çevirili bu arada fön makinesi ile kuruttum biraz klavye 3-4 kere değişti 200 tl ödedik ailesel sorunlardan dolayı düzelmezse uzun zaman yaptıramam sizce düzelirmi tuşlar önerilerinizi bekliyorum PC Lenovo G50-70 bu konuyu telden açıyorum.​

IrfanDmn

İyilik cezasız kalmaz
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
4.367
Puanlar
8.090
Oha, benim de lenovo laptop vardı aynı gün dopdolu bardakda çay + kahve döktüm hiçbir şey olmadı

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
MC-TR Donator
Emekli
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
3.051
Puanlar
7.190
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Sooply

blup blup blup
Altın Kalem
Onaylı Satıcı
Editör Şefi
En iyi cevaplar
28
Elmaslar
1.346
Puanlar
2.940
Discord
Sooply#9062
Minecraft
Sooplys
Ters çevir klavyeyi sonra hemen bir süpürge al çek bir güzel. Sonra aralarını bir havlu ile kurula ama hemen!

goksan

Oyna.RegendNW.Com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
156
Puanlar
2.390
Minecraft
Goksanxx
Sakın süpürge kullanayım deme yukardaki arkadaş yanlış söylemiş eğer süpürge kullanırsan tuşları yutar.
Fön makinesini çok tutarsan bilgisayarın çiplerine zarar verirsin ters çevir bekle öyle kalsın.

austin

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
23
Puanlar
460
İnşallah öyle bir gün gelir ki klavyeyi bırak, monitör değeri kadar cüzdanın olur da bu talihsizlikten kurtulursun. (biraz saçmalamış olabilirim ama benim dediğim her şey çıkıyor merak etme. :alkis: )

Joka

Our life is gradient.
Uykusuz
Premium
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
628
Puanlar
4.540
Steam
SmoJka
Discord
Joka#0326
Selamlar ben Yiğit klavyeme su kaçtı ama öyle çok değil klavye sapıttı ters çevirdim 5 dakika düzelmişti sonra yine gitti çevirdim 25 dakika sonra bazı tuşlar düzelmişti yani sapıtmıyordu Caps Lock Numlock B N Space ve silme tuşu çalışmıyor ne yapmam gerek hayla pc ters çevirili bu arada fön makinesi ile kuruttum biraz klavye 3-4 kere değişti 200 tl ödedik ailesel sorunlardan dolayı düzelmezse uzun zaman yaptıramam sizce düzelirmi tuşlar önerilerinizi bekliyorum PC Lenovo G50-70 bu konuyu telden açıyorum.​
Klavyende su tahliye kanalları varsa dert etmene gerek yok, ancak varsa ve sen 2-3 kez ters çevirip tekrar düzelttiysen araya su girebilir. En iyisi dikey bir şekilde suyun akmasını bekle. Babaannem bana şaka yapam diye kafama cs:go oynarken su dökmüştü, sinirden klavyeye vurup klavyeyi kaldırmaya yarayan parçıyı kırmıştım, onun dışında bir kaybım yok. Su tahliye kanalı <3

Lara

the Black Never Lie
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
484
Puanlar
1.890
Discord
Lara #4089
Minecraft
Lara
Dolar oldu 5 lira, yeni laptop alman çok zor.. fdkhlkfd
Ters çevir bekle, aman süpürge falan deneme. Baktın hiç olmuyor, klavyeyi yaptırmak yerine 20-30 liraya bir tane usb tipi klavye al, onu bilgisayara bağlayıp kullan. Hatta hazır klavye almışken bir de monitör alırsın 2 ekran ohh jdfhkljfd

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
MC-TR Donator
Emekli
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
3.051
Puanlar
7.190
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20
Bazı tuşlar çalışmıyor Numlock Caps Lock Silme yerine nokta m N çalışmıyor ama pc açılırken Numlock Caps Lock tuşları yanıyor? Dökülen suda çok az su.​

Lara

the Black Never Lie
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
484
Puanlar
1.890
Discord
Lara #4089
Minecraft
Lara
Bazı tuşlar çalışmıyor Numlock Caps Lock Silme yerine nokta m N çalışmıyor ama pc açılırken Numlock Caps Lock tuşları yanıyor? Dökülen suda çok az su.​
Bence laptopın garantisi bittiyse aç içini temizle peçete ve kulak çubuğu ile..

Aprox

Tartışmadan önce bana IQ'nu belirt.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
82
Puanlar
1.390
Discord
aproxthethat#1693
Fön makinesi ile kurutmak saçmadır, tuşların çalışmasını bozar.
1-2 Gün bilgisayarı hiç elleme bekle!

Lara

the Black Never Lie
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
484
Puanlar
1.890
Discord
Lara #4089
Minecraft
Lara
Bence bilgisayarı çamaşır askısına mandalla.

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
MC-TR Donator
Emekli
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
3.051
Puanlar
7.190
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20
Hala yardımınıza ihtiyacım var suyla alakası olduğunu sanmıyorum 1 gün çevirdim fönledim ellemedim düzelmedi belirttiğim 8-10 tuş dışında hepsi çalışıyor sabah kalktığımda klavye gitmişti dün gece film izliyordum bişey yoktu şimdi pcyi 4 gün geriye sarıyorum sizin önerilerinizi çözümlerinizi bekliyorum not çalışmayan tuşlardan Caps Lock ve Numlock pc açılırken ışıkları yanıyor.​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı