Sol Reklam
Sağ Reklam

Selimakoguz

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

seliminyo

Elmaslar
41
Puanlar
9.320
Minecraft
SelimSpeedy
Bugün Sizlere Kendim Yazmış Olduğum Basit Bir Skripti Tanıtacağım.
Skript Adı: Kim Yazcak?
Sahip: RoleCraft
Şimdi hemen skriptimizin ne işe yaradığını anlatıyım.
Skript benim ayarladığıma göre tabii sizde değiştirebilirsiniz benim belirlediğim yazıları 25 dakikada bir çalışıyor. ve aynı kelime oyunu gibi şu yazıyı yazınız diye bir yazı çıkartıyor ve o yazıyı ilk yazana ödül veriyor. umarım anlatabilmişimdir
Görüntüler:

2019-08-31_22.37.26.png
2019-08-31_22.37.34.png

Skriptimiz Böyle.

Skript İndirme ve VirüsTotal Linki:

mehmet1414tr

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
3.700
Minecraft
TR_MehmetReis
Facebook
TC Mehmet Kahraman
Süper Skript :) İla Swimde Kulancam

SalihGüdücü

Discord:

'Réi#0232

Elmaslar
29
Puanlar
6.480
Yer
Manisa
Minecraft
Launa
Twitter
SyTaxes
Güzel bir skript olmuş tebrik ederim basit ama başarılı :) Fakat hep aynı kelimeleri tekrar etmesi biraz kötü olmuş onun yerine rasgele bir kod oluşumu olsa daha iyi gibi olabilir. Bizim çılgın oyuncular bunu kopyalayıp yapıştırabiliyor :'D

Selimakoguz

Discord:

seliminyo

Elmaslar
41
Puanlar
9.320
Minecraft
SelimSpeedy
Güzel bir skript olmuş tebrik ederim basit ama başarılı :) Fakat hep aynı kelimeleri tekrar etmesi biraz kötü olmuş onun yerine rasgele bir kod oluşumu olsa daha iyi gibi olabilir. Bizim çılgın oyuncular bunu kopyalayıp yapıştırabiliyor :'D
Yorumunuz için teşekkür ama birşeyi kaçırmışsınız aynı kelimeler tekrar etmiyor "Emek Skyblock'un Adresi" or "Bu Sunucu Harika" or "RoleCraft En İyisi"
Ben böyle birkaç tane yazdım siz isterseniz devam ettirebilirsiniz
or="Yada"

ben oradaki ss leri ard arda çektim ondan dolayı aynı şeyler :D

SalihGüdücü

Discord:

'Réi#0232

Elmaslar
29
Puanlar
6.480
Yer
Manisa
Minecraft
Launa
Twitter
SyTaxes
ben oradaki ss leri ard arda çektim ondan dolayı aynı şeyler :D
Yorumunuz için teşekkür ama birşeyi kaçırmışsınız aynı kelimeler tekrar etmiyor "Emek Skyblock'un Adresi" or "Bu Sunucu Harika" or "RoleCraft En İyisi"
Ben böyle birkaç tane yazdım siz isterseniz devam ettirebilirsiniz
or="Yada"
Sanırım anlatamadım :( Dediğim şey şu ne kadar kelime yazarsak yazalım o kelimeler sıfırlanıp tekrar başa dönecek yani örneği Emek Skyblock'un Adresi kelimesini kaç kere geçerse geçsin veya ondna sonra kaçtane kelime eklerseniz ekleyin o tekrar başa dönücek bu sayede aynı kelimeyi tekrar etmiş olucak.

Selimakoguz

Discord:

seliminyo

Elmaslar
41
Puanlar
9.320
Minecraft
SelimSpeedy
Sanırım anlatamadım :( Dediğim şey şu ne kadar kelime yazarsak yazalım o kelimeler sıfırlanıp tekrar başa dönecek yani örneği Emek Skyblock'un Adresi kelimesini kaç kere geçerse geçsin veya ondna sonra kaçtane kelime eklerseniz ekleyin o tekrar başa dönücek bu sayede aynı kelimeyi tekrar etmiş olucak.
skript kafasına göre bir kelime uyduramazya :D
onlar sıra ile gitmiyor rastgele içlerinden random çıkıyor

SalihGüdücü

Discord:

'Réi#0232

Elmaslar
29
Puanlar
6.480
Yer
Manisa
Minecraft
Launa
Twitter
SyTaxes
skript kafasına göre bir kelime uyduramazya :D
onlar sıra ile gitmiyor rastgele içlerinden random çıkıyor
Kod ile rasgele kelime oluşturabilirsin bunu öğrenip skriptini upgradelersen daha iyi olucağını tahmin ediyorum iyi akşamlar :)

Selimakoguz

Discord:

seliminyo

Elmaslar
41
Puanlar
9.320
Minecraft
SelimSpeedy
Kod ile rasgele kelime oluşturabilirsin bunu öğrenip skriptini upgradelersen daha iyi olucağını tahmin ediyorum iyi akşamlar :)
Sanada iyi akşamlar. Benim bildiğim o randomlar tek sayılarda oluyor normal olaran yazılardada olduğunu düşünüyorum ama öyle olursa büyük olasılıkla jsajadqjmsadaj diye yazılar oluşur ben bu skripti yaparkenki amacım oyuncuların hem sunucu ile ilgili iyi şeyler yazsınlar hemde ödül alsınlar :D

EfeByc21

skript falan

Discord:

Efe#0754

Elmaslar
159
Puanlar
9.270
Yer
İzmir
Minecraft
EfeByc
skrayfall ya da skdragon gerekmektedir.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Kelime Oyunu dediğimiz Skripti andırıyor. Aslında geliştirilmeye açık ve hoş olmuş.

Selimakoguz

Discord:

seliminyo

Elmaslar
41
Puanlar
9.320
Minecraft
SelimSpeedy

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
Öncelikle her döngünün ardından stop koymana gerek yok zaten döngü bitince kendini durdurur. Sonra skript basit olmuş ama fena sayılmaz. Birde eğer oyuncu kelimeyi yazarsa {yazı} veriablesi null(Not Set) değerine sahip oluyor oyunculardan biri null yazarsa ödülü alabilir. Bu yüzden oyunbasladi diye bir veriable açıp kontrol ettirmen lazım. Başarılar!

Selimakoguz

Discord:

seliminyo

Elmaslar
41
Puanlar
9.320
Minecraft
SelimSpeedy
Öncelikle her döngünün ardından stop koymana gerek yok zaten döngü bitince kendini durdurur. Sonra skript basit olmuş ama fena sayılmaz. Birde eğer oyuncu kelimeyi yazarsa {yazı} veriablesi null(Not Set) değerine sahip oluyor oyunculardan biri null yazarsa ödülü alabilir. Bu yüzden oyunbasladi diye bir veriable açıp kontrol ettirmen lazım. Başarılar!
sağolun daha yeni skript kodlamaya başladım sayılır o yüzden çoğu birşeyi bilmiyorum

X For xCruwzy

Youtube : xCruwzy

Discord:

X for xCruwzy#7568

Elmaslar
963
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
xCruwzyYT
Basit bir skript ama daha ileride daha iyi şeyler yapıcağını düşünüyorum. Başarılar dilerim.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı