Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ErenAslN

play.knightnw.com

Discord:

erenaslan

Elmaslar
106
Puanlar
13.800
Minecraft
oreraslan
Hocam biraz araştırdığımızda bunların tamamen manipüle olduğunu görüyoruz.

Attığınız bungeecord saldırıyı engellememiş durumda. Hatta bunla ilgili olarak çöktüğünü video ile kanıtlamışlar.

diğeri.png

- Videoyu merak edenler üstüme tıklayıp gidebilir.

Ayrıca zaten kendi çektiğin videoda da bungeecord panelinden akan hatalar ile kendin kanıtlamışsın :)

Bu resimde dikkat edilmesi gereken bir detay daha var. Ovh sunucularınızda esnek ram olduğunu sitenizde belirtiyorsunuz fakat ss den de görüldüğü üzere bungeecorda 1300 MB ram verilmiş :)
laskd.png

Ha birde betacrafta yapılan saldırıda seninde o anda sunucuda olman akıllarda soru işareti çıkarıyor.

erh.png

Saldıran kişi creative geçiyor ve bir bakıyoruz ;

şk.png

Bu videoyu merak edenlerde üstüme tıklayarak gidebilir.

Ayrıca konuya attığınız etiketler ve yorumlar saygısızlık ve kışkırtmadan öteye değildir.

Son düzenleme:

ErenAslN

play.knightnw.com

Discord:

erenaslan

Elmaslar
106
Puanlar
13.800
Minecraft
oreraslan
Fixin işe yaramadığını gösteren bir video daha. 1 saat önce atılmış.

Zergi

Network Dev ()
MinePass

Discord:

Zergi#9302

Elmaslar
416
Puanlar
14.320
Yer
America , United States
Minecraft
ZergiYT
Şimdi sana bir bir açıklayacağım öncelikli bu yorumu yazdığın için teşekkür ederim. İnsanlarında öğrenmesi gerek.

1-) 1. Fotoğrafta kullanılan jar bana ait değil Aegis.jar ındaki patch'ı waterfalla akatarılmış hali yani algı yaratmak için waterfall versionu kullanmışlar benim paylaştığım sürüm ise bungeecord ve waterfall arasında dağlar kadar fark var waterfall herşeyi kısıtlayarak optimize ediyor bungeecordda böyle birşey yok. Tamamen saf bungeecord'a patch edilmiş jar paylaşıldı.. Buyrun buda kanıtı
Tke7XI.png

2-) Paneldeki hatalara gelirsek bu saldırının türkçe meali crash atan bot diye geçiyor aynı zamanda HTTP.1/1 istek gönderiyor yani HEAD değilde POST verisi olarak göndermekte. Paylaştığım .jar da ise bu saldırı esnasında istekleri response etmiyor ve konsola bu yazıyı çıkarıyor. Botun gönderdiği paketi göstermesi gerekirken empty package hatası veriyor videonun ilerleyen kısımlarında ise empty package kısmınıda görebilirsiniz. İçinde casualprotecterin ücretsiz patch versionu gömülü.
hCQOxk.png

3-) BetaCraft mevzusuna gelirsek videoyu çeken MCSpam'ın gerçek sahibidir video ile alakam bile yoktur saldırı methodunu tüm türk serverlerinde denedi sadece BetaCraft değil videosunda keyubuya ait sunucularıda görebilirsiniz.

4-) Ram mevzusuna da gelirsek kişisel OVH sunucum ve 2GB ram verdim 1300MB bungeecord kullanmakta 700MB çakma lobi kullanmakta tüm methodları bu sunucu üzerinde deneyip fixliyorum ama siz çok isterseniz o rami 64 gb'ye de çıkarmasını bilirim.

5-) Eğer methodun fix olmadığını hala inanmadıysanız discord adresimden bana ulaşabilirsiniz sizlere hertürlü ispatını yapmaya çalışırım ayrıca bu aegis.jarının yapımcısı değil video başlığından da anlıyacağın kadarıyla edit olduğu söyleniyor. Sadece üzerinde oynamalar yaptım herhangi bir bypass olayında ücretsiz patch üzerinden geliştirmeye devam edeceğim.

Ben tüm insanlık için iyi birşey yaptığımı düşünüyorum çünkü videoyu atalı 1 gün oldu ve yaklaşık olarak 100 indirmeye ulaştı normalde bu patch kimsede yokdu ve şimdi herkes indirme linkiyle ulaşabilir.

İyi forumlar,

Zergi

Network Dev ()
MinePass

Discord:

Zergi#9302

Elmaslar
416
Puanlar
14.320
Yer
America , United States
Minecraft
ZergiYT
Buda taze taze olsun
88bmbV.png

Aloniks

If you're good at something, never do it for free.

Discord:

AloneX#1832

Elmaslar
600
Puanlar
5.570
Yer
İstanbul, Türkiye
Zergi farkı işte, iki şamar bir tokat. Hadi iyi forumlar...

ErenAslN

play.knightnw.com

Discord:

erenaslan

Elmaslar
106
Puanlar
13.800
Minecraft
oreraslan
Ne yani videoyla bir alakan yok ama videoda şansen sunucuya girdin ve saldıran kişiyi takip ediyorsun. Hocam bu kadar kanıt attım ve hala çöktüğünü inkar ediyorsun. İlerleyen günlerde bakacaz artık çöküp çökmediğine.

Ayrıca yandaşlar pusuda bekliyor. 2 dk da hemen görüp yorum atıp beğenmişler. Bu da şans ?

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Ne yani videoyla bir alakan yok ama videoda şansen sunucuya girdin ve saldıran kişiyi takip ediyorsun. Hocam bu kadar kanıt attım ve hala çöktüğünü inkar ediyorsun. İlerleyen günlerde bakacaz artık çöküp çökmediğine.

Ayrıca yandaşlar pusuda bekliyor. 2 dk da hemen görüp yorum atıp beğenmişler. Bu da şans ?
Yandaş olmak kötü bir şey mi püü :mc_e_56:

RealTaxiDriver

Eskilerden kim kaldı?
Elmaslar
78
Puanlar
0
Yer
im bile yok :(
Batihostun b si geçmemişken konuyu batihostla bağdaştıran arkadaşım senin içinde empati kurmak gerekiyor. Kendi içinde ne gibi psikolojik sorunlar yaşıyorsun kim bilir.

Birbirimizi kandırmayalım. Şu piyasada ki sunucuların hangi firmalardan açıldığı belli. Bir zamanlar knightnw'yede uğramış biri olarak senin batıhost kullandığını da biliyorum. Bu eklentiyi Zergi değilde firma sahibin yada firma sahibinin yandaşları paylaşsaydı aynı reaksiyonu göstermeyecek teşekkür edecektin.

Nerede Keyubunun üstlendiği bir eklenti, proje varsa karalama peşindesin.

Bunu yapıp iki firma olarak birbirinizi yaralamak yerine illegal, saldırı gibi can yakan durumlarda birbirinize yardımcı olun. Siz birbirinize yardım ettiğinizde emin olun ki Minecraft Türkiye piyasası dahada güzelleşecektir.

@Zergi bitecekse eğer bu tartışma konu içeriğini şu şekilde düzenlemeni istiyorum.
Bu eklentinin kullanımı Batıhost firmasının sahibinin isteğiyle Batıhost sunucularında kullanılması uygun gözükmemektedir.
Diğer tüm firma müşterileri ve bağımsız sunucu sahipleri kullanabilir.

ErenAslN

play.knightnw.com

Discord:

erenaslan

Elmaslar
106
Puanlar
13.800
Minecraft
oreraslan
Birbirimizi kandırmayalım. Şu piyasada ki sunucuların hangi firmalardan açıldığı belli. Bir zamanlar knightnw'yede uğramış biri olarak senin batıhost kullandığını da biliyorum. Bu eklentiyi Zergi değilde firma sahibin yada firma sahibinin yandaşları paylaşsaydı aynı reaksiyonu göstermeyecek teşekkür edecektin.

Nerede Keyubunun üstlendiği bir eklenti, proje varsa karalama peşindesin.

Bunu yapıp iki firma olarak birbirinizi yaralamak yerine illegal, saldırı gibi can yakan durumlarda birbirinize yardımcı olun. Siz birbirinize yardım ettiğinizde emin olun ki Minecraft Türkiye piyasası dahada güzelleşecektir.

@Zergi bitecekse eğer bu tartışma konu içeriğini şu şekilde düzenlemeni istiyorum.
Bu eklentinin kullanımı Batıhost firmasının sahibinin isteğiyle Batıhost sunucularında kullanılması uygun gözükmemektedir.
Diğer tüm firma müşterileri ve bağımsız sunucu sahipleri kullanabilir.
Yahu konunun sözde batihost ile alakalı olduğunu cidden batihost kullanmamamı bağlıyorsun ?

Bana gösterir misin kaç tane keyubu konusunu karaladığımı?

RealTaxiDriver

Eskilerden kim kaldı?
Elmaslar
78
Puanlar
0
Yer
im bile yok :(
Yahu konunun sözde batihost ile alakalı olduğunu cidden batihost kullanmamamı bağlıyorsun ?

Bana gösterir misin kaç tane keyubu konusunu karaladığımı?
Haklısın yedek. Hayrola Yusuf'un finalleri felan mı başladı gözükmüyor ortalıkta?

ErenAslN

play.knightnw.com

Discord:

erenaslan

Elmaslar
106
Puanlar
13.800
Minecraft
oreraslan
Haklısın yedek. Hayrola Yusuf'un finalleri felan mı başladı gözükmüyor ortalıkta?
Düşündüklerinde madem ısrarcısın o zaman seni sana bırakalım. Senin kalıplaşmış düşüncelerine ve yazılarına daha cevap vermeyecem. Kimse için kullanılmadım kullanılmayacamda :)

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar

Discord:

yusufkemal#5290

Elmaslar
1.138
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
ImHai
@ErenAslN selam, geri bildirimin için teşekkür ederim.
Esnek RAM & CPU projesi haziran - temmuz aylarında web panel olarak 1 ay boyunca denenmiş olup sonrasında kaldırılmıştır.
Ancak projeyi kalıcı olarak sonlandırmayıp arka planda çalışmalarımız devam ettiği için tasarımı güncelleme gereği duymadık.
https://keyubu.com/minecraft-bungeecord-ddos-bot-korumasi satın al kısmına tıkladığınızda
2GB ve 4GB fiyatlandırmalarıyla karşı karşıya kalıyorsunuz bu yaklaşık olarak 6 aydır böyle.
Güncel paketlerimiz şu şekildedir.

1577226490890.png

Laternad

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
15
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
mc.laternad.com
Saldır > Korumasını Gönder > Kahraman Ol
1577257032119.png

Son düzenleme:

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı