Sol Reklam

KEYUBU | Dünyanın En İyi İşlemcilerini Türkiye Lokasyon Kullanmak İstemez Misin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Keyubu firması yine yıllardan beri var olan kalitesinden şaşmamış ;) <3

Shozem

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Shozem#5639

Elmaslar
78
Puanlar
6.770
Yer
Felsefeci
Minecraft
Shozem
tr lok i9 alınca bunun koruması ne olcak ip koruması 65 tl ve daha önemlisi stok yok server saldırı yerse ne olcak

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar

Green

Developer
Premium
MineWeb

Discord:

Green#1370

Elmaslar
334
Puanlar
14.315
Yer
İstanbul
Discord İzni

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.660
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
cacıklık yapmasan mı diyorum?
Hakaretinden dolayı yorumunu sildim konudan, bir şeye iyi veya kötü bir yorum yapabilirsin birine ''cacık'' diye veya argo bir şekilde hitap edemezsin gerek bu forumun gerek Türkiye etik kuralları içerisinde. Bilgin olsun. Eskilerden biri olduğun için bu bilgilendirmeyi sana genelden bu mesajımla yapıyorum. Yoksa doğrudan uyarı verirdim. Bilgine.

Keyubu

Odunlara Vur Vur Vur!
Hosting
Elmaslar
156
Puanlar
8.920
Ben şansa inanmam başarmanın tek sırrı #Keyubu ile çalışmak.
Gereksiz Bakımlar Olmadığı Sürece Kaliteli Bir Hosting.

Keyubu firması yine yıllardan beri var olan kalitesinden şaşmamış ;) <3
tr lok i9 alınca bunun koruması ne olcak ip koruması 65 tl ve daha önemlisi stok yok server saldırı yerse ne olcak
Hayatımda

Gördüğüm En İyi Hosting Desem Yanında Az Kalır Gerçekten Hiç Kasma Vb. Olmuyor Ve 7/24 Destek Vermiyorlar Sizlere Şiddetle Bu Hostingi Kullanmanızı Tavsiye Ederim.
Keyubu adına sevindim. 2312

@Shozem Ücretsiz 1GBIT e kadar korumamız var ekstra bir koruma talep ederseniz bu fiyatı ödüyorsunuz efendim sadece.
@nommeh Efendim bakımların genel sebebi veri merkezi kaynaklı ve bunu kendi kabinimize çıkarak %5'lere indirdik.

Güzel, kötü, eleştiri veya eksiklerimizi sunduğunuz yorumlar için hepinize teşekkürler. Kendimizi geliştirmek için emin adımlarla ilerlemeyi sürdüreceğiz. Şüpheniz olmasın sevgili dostlar. <3

bihency

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Emektar

Discord:

bihency#1337

Elmaslar
517
Puanlar
8.950
Minecraft
bihency

| BeyazPolis |

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Çoğu hosting firmasını kullanmış olsam bile en iyisi keyubu diyebilirim kaliteli bir hosting herkese öneririm başarılar.

Yağız Ahmet Günden

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

PWHV#4379

Elmaslar
9
Puanlar
395
Minecraft
PWHV,
minecraft için i5 veya i3 işlemcili makine yaparsanızda güzel olabilir :)

Ordinary

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
25
Puanlar
920
Maksimum performans, üst düzey kalite ve uygun fiyatlar hala keyubu kullanmayan kaldı mı :d

Beawen

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Beawen#6452

Elmaslar
322
Puanlar
4.775
Yer
İzmir
Minecraft
UmutEren
we love Keyubu.com

Cepo

Lost Vanilla !
Elmaslar
7
Puanlar
8.770
Açık açık söylemek istiyorum.
İyi yönlerini söyleyeceğim;
Desteklere gerçekten hızlı cevap veriyorlar.
İlgili yönetimleri var.
Kötü yönler;
Uzun süre kullanımı sonucu olarak 1.16 sürümü için sunucuları yetersiz.
Verdikleri sunucu BungeeCord kurulup kullanabilecek bir seviyede ama 1.16 sürümü yüklediğiniz zaman sunucu bir anda ping tps konusunda çakıldığını görüyorsunuz. alman sunucu ile alakalı olduğunu düşündüm başta ama sunucu ekipleri yardımcı olup optimazyon yapalım dediler. Beli bir süre sonra ping tps sorunları tekrar başladı.
Tavsiye yolu ile yabancı bir markaya ait daha düşük sistem gereksinimlerine sahip alman makineye sunucuyu yükleyip deneyince sorunları tamamen ortada kalktığını gördüm.
Sonuç olarak keyubunu sunucuları 1.16 sürümü için yetersiz olduğu açık açık ortaya çıkmış oldu.
Ana Sunucuyu başka firmaya taşıma zamanı diyelim o zaman

Öğrendiğim Sonuç;
Fosil işlemciler demeki iş görüyormuş. Fosil işlemciler sizi küçük gördüğüm için affedin beni :melek:

Son düzenleme:

LeBlach

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Yasaklandı
Elmaslar
225
Puanlar
9.835
Açık açık söylemek istiyorum.
İyi yönlerini söyleyeceğim;
Desteklere gerçekten hızlı cevap veriyorlar.
İlgili yönetimleri var.
Kötü yönler;
Uzun süre kullanımı sonucu olarak 1.16 sürümü için sunucuları yetersiz.
Verdikleri sunucu BungeeCord kurulup kullanabilecek bir seviyede ama 1.16 sürümü yüklediğiniz zaman sunucu bir anda ping tps konusunda çakıldığını görüyorsunuz. alman sunucu ile alakalı olduğunu düşündüm başta ama sunucu ekipleri yardımcı olup optimazyon yapalım dediler. Beli bir süre sonra ping tps sorunları tekrar başladı.
Tavsiye yolu ile yabancı bir markaya ait daha düşük sistem gereksinimlerine sahip alman makineye sunucuyu yükleyip deneyince sorunları tamamen ortada kalktığını gördüm.
Sonuç olarak keyubunu sunucuları 1.16 sürümü için yetersiz olduğu açık açık ortaya çıkmış oldu.
Ana Sunucuyu başka firmaya taşıma zamanı diyelim o zaman

Öğrendiğim Sonuç;
Fosil işlemciler demeki iş görüyormuş. Fosil işlemciler sizi küçük gördüğüm için affedin beni :melek:
1.16 işlemci sömüren bir sürüm evet öyle fakat senin ilk başta tps sorunu yaşadığın makineyi "paketini optimize" etmeyen kişiler kullanıp işlemciyi sömürdüğü için sende etkileniyorsun.

Diğer bir işlemci de ki kullanıcı sayısı ve işlemci kullanımı azlığından dolayı da tps değerlerin düzeliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı