• Hey, Ziyaretçi buraya bir göz at!

Forumumuzda düzenlediğimiz Güzel Türkçemiz etkinliğine katılmak için buraya tıkla!

KEYUBU | Dünyanın En İyi İşlemcilerini Türkiye Lokasyon Kullanmak İstemez Misin?

Ordinary

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
14
Maksimum performans, üst düzey kalite ve uygun fiyatlar hala keyubu kullanmayan kaldı mı :d

Eren | Beawen

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
139
Minecraft
we love Keyubu.com

Cepo

Lost Vanilla !
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
10
Açık açık söylemek istiyorum.
İyi yönlerini söyleyeceğim;
Desteklere gerçekten hızlı cevap veriyorlar.
İlgili yönetimleri var.
Kötü yönler;
Uzun süre kullanımı sonucu olarak 1.16 sürümü için sunucuları yetersiz.
Verdikleri sunucu BungeeCord kurulup kullanabilecek bir seviyede ama 1.16 sürümü yüklediğiniz zaman sunucu bir anda ping tps konusunda çakıldığını görüyorsunuz. alman sunucu ile alakalı olduğunu düşündüm başta ama sunucu ekipleri yardımcı olup optimazyon yapalım dediler. Beli bir süre sonra ping tps sorunları tekrar başladı.
Tavsiye yolu ile yabancı bir markaya ait daha düşük sistem gereksinimlerine sahip alman makineye sunucuyu yükleyip deneyince sorunları tamamen ortada kalktığını gördüm.
Sonuç olarak keyubunu sunucuları 1.16 sürümü için yetersiz olduğu açık açık ortaya çıkmış oldu.
Ana Sunucuyu başka firmaya taşıma zamanı diyelim o zaman

Öğrendiğim Sonuç;
Fosil işlemciler demeki iş görüyormuş. Fosil işlemciler sizi küçük gördüğüm için affedin beni :melek:

Son düzenleme:

LeBlach

Dare Desu Ka?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
194
Minecraft
Açık açık söylemek istiyorum.
İyi yönlerini söyleyeceğim;
Desteklere gerçekten hızlı cevap veriyorlar.
İlgili yönetimleri var.
Kötü yönler;
Uzun süre kullanımı sonucu olarak 1.16 sürümü için sunucuları yetersiz.
Verdikleri sunucu BungeeCord kurulup kullanabilecek bir seviyede ama 1.16 sürümü yüklediğiniz zaman sunucu bir anda ping tps konusunda çakıldığını görüyorsunuz. alman sunucu ile alakalı olduğunu düşündüm başta ama sunucu ekipleri yardımcı olup optimazyon yapalım dediler. Beli bir süre sonra ping tps sorunları tekrar başladı.
Tavsiye yolu ile yabancı bir markaya ait daha düşük sistem gereksinimlerine sahip alman makineye sunucuyu yükleyip deneyince sorunları tamamen ortada kalktığını gördüm.
Sonuç olarak keyubunu sunucuları 1.16 sürümü için yetersiz olduğu açık açık ortaya çıkmış oldu.
Ana Sunucuyu başka firmaya taşıma zamanı diyelim o zaman

Öğrendiğim Sonuç;
Fosil işlemciler demeki iş görüyormuş. Fosil işlemciler sizi küçük gördüğüm için affedin beni :melek:
1.16 işlemci sömüren bir sürüm evet öyle fakat senin ilk başta tps sorunu yaşadığın makineyi "paketini optimize" etmeyen kişiler kullanıp işlemciyi sömürdüğü için sende etkileniyorsun.

Diğer bir işlemci de ki kullanıcı sayısı ve işlemci kullanımı azlığından dolayı da tps değerlerin düzeliyor.

Unknown

projects.gg
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
205
Minecraft
Arkadaşlar, projects.gg; Minecraft platformunda Keyubu ile beraber çalışmaktadır. Projects'in 1.16.2 Minecraft projesi olan Kraken 85 oyuncuya kadar %100 verim oranıyla sanal bir sunucu üzerinde 11GB RAM bölünmüş bir sanallıkla kusursuz performans göstermektedir. Eğer işinizi iyi yaptığınızı düşünüyorsanız Keyubu'dan alacağınız tek çekirdek performansı iyi olan bir işlemcili makinede verimle ilgili bir sorununuz olmaz.

Tugratanr.exe

Demir Cevheri Gibiyim
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
143
Minecraft
Keyubu Gerçekten kaliteli bir hosting firması verdikleri yeni sunucu açacaklara keyubu her zaman önerimdir :<3:

BRKN

deli
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
151
Minecraft
1-2 kişi hariç kimse iyi kötü yönlerini sıralamamış acaba neden hmm

Yukarı Alt