Sol Reklam
Sağ Reklam

KEYUBU.COM - DDoS Koruması, Bot Koruması, Ücretsiz Reklam, Türkiye Lokasyon | Ryzen ve I9 Yeni Nesil Sunucular

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
3 sayfa az geldi

Loki

Katmankayasını kıran adam

Discord:

_LQKI#6487

Elmaslar
63
Puanlar
2.085
Benimde kullandığım ömür boyu kullanmayı düşündüğüm hosting. Tek sorun destek taleplerinin hızlı çözülememesi. Onun dışında gayet güzel bir hostingtir kendisi.

Atalente

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Efe#0001

Elmaslar
60
Puanlar
2.110
Minecraft
Equettin
Başarılar gayet iyi bir host

AtamanMC

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
Ataman
Başarılı köklü firmalardan, hayırlı ve bol kazançlar.

R

Rönesans Network

Ziyaretçi
Kesinlikle başarılı bir hosting.

MighTCraft

MighTCraft & Survival
Elmaslar
5
Puanlar
13.320
Yer
Italya
Minecraft
DoguErgul
keyubu candır,bu kadar...

xaprier

Seymen

Discord:

XAPRIER#0001

Elmaslar
5
Puanlar
2.060
3 aydır sunucu kiralamaktayım ve sağladıkları hizmetler, destek ekibi ve firma sahibinden çok memnunum. İleride daha başarılı yerlerde görmek dileğiyle... Başarılar 2312

Nuage

Koydum Çalışma Masasını
Yönetici Yardımcısı
Hosting Görevlisi

Discord:

nazmiyigitefe

Elmaslar
54
Puanlar
4.120
Yer
İzmir
Minecraft
NuageDev
Açık ara farkla, Türkiye'nin en iyi hostingi. Gerek DDoS koruması, hediyeleri, fiyatları ve sunduğu hizmetler tek kelimeyle mükemmel.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Her forumda her konuyu - firmayı övmeye yalakalık denir. Herhangi bir firma reklamına bakıyorum aynı kişi 3 4 tane firmayi beğendim vs. diyor. Ben şahsen Keyubu'dan hiç hoşnut kalmadım. VDS'ler kapanıp duruyor,2 - 3 gün arası kesinti bakım oluyor. Firmayı tavsiye etsinler diye reklam vs. hediyemizdir diyorlar,ve insanlarda kanıp alıyor (onların arasında bende vardım). 2. Olarakta firmanın okadar destek ekibi var ve hiçbiri ilgilenmiyor ta ki sorununuzu kendiniz çözene kadar. Ben bi kere destek için ticket açtım yarım gün beklediğim olmuştu sonrasında aldığım cevapta şuydu "Sorununuz çözüldü mü?". Bizi deniyolar heralde Keyubu hariç diğer tüm firmaları tavsiye ediyorum.

RunHeaven

HiperNW Owner & Bot Developer & Scripter

Discord:

RunHeaven

Elmaslar
149
Puanlar
4.550
Minecraft
RunHeaven
Zamanında Faction sunucusu sırf OVH Sorunu veya kapanıp açılma sorunları yüzünden kapanmıştı ve hostingimiz keyubuydu..

Zaten OVH hizmetinizi kaldırdılar ve çok iyi yaptılar..

Baya bir süre sonra tekrar Keyubuyu denedik, evet sorunlar gitmiş ve ddos konusunda hiç sorun yaşamadık.
Destek olarak Genel olarak Samet Bey sağ olsun ilgileniyor.
Minecraft destek ekibi bence yavaş kalıyor.

Makineler geçen ay olması lazım hatırlamıyorum sürekli 2 günde bir kapanıyordu.
Ama oda düzeldi şu anlık bir sorun yok gibi.​

WhiteEffect

MINENIX PROJE YÖNETİCİSİ
Yasaklandı

Discord:

whiteeffect

Elmaslar
230
Puanlar
4.635
Yer
Europe/Istanbul
Minecraft
WhiteEffect
Bana göre şu ana kadar kullandığım hostinglerden güvenilirlik bakımından en iyisi makinelerine gelince şu sıralar hiç gecikme yaşamadım. Destekleri 15:00dan sonra başlıyor ama hemen cevap veriyorlar.

anilcansari

Birisi mi Spawnlandı?
Hosting Görevlisi

Discord:

Hyaden^#6031

Elmaslar
30
Puanlar
13.550
Yer
İstanbul/Esenler
Minecraft
Hyaden_
Her forumda her konuyu - firmayı övmeye yalakalık denir. Herhangi bir firma reklamına bakıyorum aynı kişi 3 4 tane firmayi beğendim vs. diyor. Ben şahsen Keyubu'dan hiç hoşnut kalmadım. VDS'ler kapanıp duruyor,2 - 3 gün arası kesinti bakım oluyor. Firmayı tavsiye etsinler diye reklam vs. hediyemizdir diyorlar,ve insanlarda kanıp alıyor (onların arasında bende vardım). 2. Olarakta firmanın okadar destek ekibi var ve hiçbiri ilgilenmiyor ta ki sorununuzu kendiniz çözene kadar. Ben bi kere destek için ticket açtım yarım gün beklediğim olmuştu sonrasında aldığım cevapta şuydu "Sorununuz çözüldü mü?". Bizi deniyolar heralde Keyubu hariç diğer tüm firmaları tavsiye ediyorum.
Öncelikle merhaba :)
Ben Keyubu Minecraft Destek Ekibinden Anıl Can Sarı.
Yazdıklarını büyük bir dikkat ve özveri ile okudum. Haklı olduğun alanlar yok değil ama ekip ve kendi adıma bir açıklama yapma gereği duydum. İlk olarak VDS'ler kapanıp duruyor kısmında ufak bir açıklama yapmak isterim, çünkü gerçekten biraz muzdarip olduğumuz bir konu bu. Kesintiler yaşanmaktaydı evet, Yeni firewall cihazımız ile çoğunun önüne geçildi ve sorun bu süreçte problem yaşayan müşterilerimize birkaç gün telafi eklendiğini söyleyebilirim.

Ekip konusuna gelecek olursak;
Biliyorsun ki pandemi dolayısı ile bazı sorunlarımız mevcut insani açıdan. Gerek online ders olsun gerek hastalık sorunları olsun hayatımıza giren sıkıntılı süreçlerden bazıları. Destek talepleri çözülmüyor ve kendimiz çözdükten sonra "Sorununuz çözüldü mü?" gibi sorular soruluyor demişsin. Kendi adıma konuşacak olursam ekipte genel olarak bir kişinin baktığı talebe işine saygı gereği müdahale etmemekteyiz. Yani birisi bir talebe katılıp ve daha sonra kişisel problemi vs. gibi sorunlardan ilgilenemediğinde eğer farklı birine devretmeyi aksatır ise talep biraz uzun süre kalabiliyor burada haklısın. Ancak uzun süredir buradayım ve gördüklerimi, tecrübelerimi biraz aktarmak isterim ki elimizde somut örnek alınacak bir durum olsun. Örneğin, bir talebe hızlı yanıt versek dahi bazı müşterilerimiz talebi hiç umursamadan ve yanıtlanmış mı diye bakmadan (ki etiket atmamıza rağmen) kontrol etmiyor. Bu durumda akşamları ve üzerinden uzun süre geçen talepleri sonlandırıyoruz inaktif olması dolayısıyla. Daha sonra bu müşteriler gelip "Ben talep açmıştım yanıtlamadan kapatmışsınız" gibi şeyler söylemekten kendilerini alıkoymuyorlar maalesef. Bu noktada ise talebinin aslında yanıtlandığını bilmedikleri halde suçlanıyoruz. Ayrıca tahmin edebileceğin bir konu daha var ki bu en önemlisi de sayılabilir. Evet genel olarak çoğu kısma hakim ekip üyelerimiz ancak kimsenin %100 bilgili olması mümkün değil. Hepimiz kendi tecrübe ettiğimiz sorun ve hatalar üzerine bilgi kazanmışızdır konularda. Bilmediğimiz şeyler tabii ki olabilir burada da bize düşen şey müşteriler için sorunu net şekilde tespit edip olabilecek potansiyel kısımları değerlendirmektir. Şimdi muhtemelen aklına şu gelecektir ki haksızda sayılmazsın, "Bunlar benim sorunum değil. Ben destek istiyorum" diyebilirsin ancak maalesef bizlerin de bir hayatı var ve 24 saat boyunca bu işe kendimizi veremeyiz. Elimizden geldiğince sorun yaşayan müşterilerimizle herhangi bir sorunda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunları dikkate alırsan çok minnettar olacağım :) İyi günler dilerim ^^​

Justice will win.

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

batuhanacar#8206

Elmaslar
22
Puanlar
970
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı