Sol Reklam
Sağ Reklam

GLORY Webscript

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

GLORY#2835

Elmaslar
44
Puanlar
0
30TL veriyorsunuz ev, araba almıyorsunuz. Çoğunuz dışarıda o paranın 3-4 katını harcıyorsunuz 1 günde.

LordOfDeath

Play.GoldTurkNW.Com
Elmaslar
10
Puanlar
13.295
Minecraft
LordOfTurk
Keşke konudaki config.yml yi gözlerin görebilse.

Yakında açılacak olan SilentNW ye gelir eklentinin son hâlini görürsünüz.
sanırım şu kuralı anlamadın " Bu eklentiyi düzenleme izniniz bulunmamaktadır. " yani düzenlemeye izniniz yoktur diyor editlemek ve düzenlemek benim gözümde aynı şey dostum .

utsukushihito

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
81
Puanlar
0
Minecraft
A_Takimi
sanırım şu kuralı anlamadın " Bu eklentiyi düzenleme izniniz bulunmamaktadır. " yani düzenlemeye izniniz yoktur diyor editlemek ve düzenlemek benim gözümde aynı şey dostum .
editlemekten kastı eklentinin içi, sen olayı çok yanlış anlamışsın, config diye bir şey var ya hani çoğu eklenti kullanır eklentinin tercihlerini değiştirmek için anlatabiliyor muyum, bom bıoş bi insansın yemin ediyorum, eminim ki biliyorsun configin ne olduğunu ve sırf ya troll ya da baltalamak için boş boş yorum atıyorsun

ArdaBroTV

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

NewLeader#3826

Elmaslar
5
Puanlar
0
Yer
Türkey İstanbul Şişli Halide Edip Adıvar Mah
Minecraft
MemoryHackers
güzel bir çalışma tebrik ederim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

SkyBlock Mü Kaldı

LordOfDeath

Play.GoldTurkNW.Com
Elmaslar
10
Puanlar
13.295
Minecraft
LordOfTurk
@Kalerda Bence çok hakli bu ücret bu eklenti için fazla maximum 15 10 tl denilmeliydi ha tabi derseniz güncelleme getirilicek veya o fiyata tam bir performans sağlanıcak ozaman anlarim ama yine de konuda bilgilendirme amaçli bir bilgilendirme olmali yakıt sistemin de ne var ki bu kadar zor görülüyor item spawner eskiden yoktu hatta yapilmaz olarak görülüyordu ee şimdi kolaylikla satirlarla yapilabiliyor bana kalsa 15 tl veya 10 tl fiyat biçerim satişimi yaparim güncelleme esnasindada ücret almam spigot da paylaşip update şeklinde otomatik güncelleştirmesinden yanayim bu arada java düzenlemesi nedir yahu?
tamam anliyorum yaptığın kodlar metodlar öğrenilmesin istiyorsun ozaman paylaşim yapmaman gerekir ne ücretli ne ücretsiz kendine saklamalisin ben bu eklentiyi satin aldigimda içeriğine bakarim içeriğini değiştiririm bilmedigim herhangi bir şeyi öğrenmeye çalişirim her hangi bir eklenti için geçerli @bertek41 bence doğru yoldasin ama kodlarini metodlarini paylaşmak istemiyorsan bu tür eklenti konulari açmamalisin örnek vereyim bir pantolon aldim üstünde kesikler boşluklar yapamazmiyim neden öyle bir kural mi var ben satin aldigimda tüm haklari satin almiş olurum herhangi bir şey için geçerlidir bu ticaret budur.
Yok içine bakamasiniz yok içini kariştiramasiniz ne anlami kaldi arkadaş ozaman adam eklentiyi satin alir java öğrenmeye çalişir eklentinin içine bakar kurcalar kimene o satin almiş bir kere bu dava mevzusunada kılım zaten sen bir saticiysan bir şey satiyorsan madem resmiye dökmek gerekli sattigin şeyin yasal olduğuna dair bir belge ve vergi ödemen gerekli yoksa hiç bir şey gelmez elinden ben bile bir şey satarken güvence olarak tc kimlik numarasi veren adamim biraz güvence ver insanlara ki onlar da karşiliginda sana danişsinlar.
sana katılıyorum düşüncem seninle aynı yönde ...
belki javacılar yada skripter gibi bilgili değilim ama ben şu zamanda kadar nerdeyse herşeyi tek başıma öğrendim bunuda boza yapa öğrendim bu plugini aldıp inceleyemediğim sürece ne işime yaradı bu , birşeyi incelemeden bozmadan öğrenemezsin şahsen plugin kodlayabilecek olsam daha doğrusu zaman bulup öğrenebilsem kendi itemsp pluginimi yapar ücretsiz şekildede paylaşırım ki millet yararlanabilsin diceksinizki emeğini ücretsizmi vereceksin hayır tabikide bi plugin yaptıysan bunu 2 seviye olarak ayarlayabilirsin ilk seviye temel şeyler olur 2 seviyeyse daha farklı özellikler eklersin atıyorum bu plugindeki yakıt sistemi gibi vb vb kısaca .
editlemekten kastı eklentinin içi, sen olayı çok yanlış anlamışsın, config diye bir şey var ya hani çoğu eklenti kullanır eklentinin tercihlerini değiştirmek için anlatabiliyor muyum, bom bıoş bi insansın yemin ediyorum, eminim ki biliyorsun configin ne olduğunu ve sırf ya troll ya da baltalamak için boş boş yorum atıyorsun
troll amaçlı yazmadım kurallar doğrultusunda o anlam çıkıyor kafamda bu kadar basit ayrıca bir plugini satın aldıysam istediğim gibi kullanırım bu hakka sahibim çünkü bozarsamda kendi satın aldığım plugini bozmuşum demektir yedeğide yoksa kendi paramı çöpe atmışım demektir haaa paylaşırsamda oda benim kul hakkı yediğimi gösterir onuda zaten diyer dünyada cezasını çekeceğiz BANA GÖRE adamın bu kuralları koymasının tek sebebi kimse bu plugindeki kodlamaları öğrenmesinki kendi de yapmasın ve ben daha çok satabileyim kusurabakmayın benim çıkardığım anlam bu .

(Sadece kendi düşüncelerimi belirtiyorum yada eleştiri değin fark etmez eğer çekemiyorsanız böyle konular açmayacaksınız bukadar basit)

utsukushihito

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
81
Puanlar
0
Minecraft
A_Takimi
troll amaçlı yazmadım kurallar doğrultusunda o anlam çıkıyor kafamda bu kadar basit ayrıca bir plugini satın aldıysam istediğim gibi kullanırım bu hakka sahibim çünkü bozarsamda kendi satın aldığım plugini bozmuşum demektir yedeğide yoksa kendi paramı çöpe atmışım demektir haaa paylaşırsamda oda benim kul hakkı yediğimi gösterir onuda zaten diyer dünyada cezasını çekeceğiz BANA GÖRE adamın bu kuralları koymasının tek sebebi kimse bu plugindeki kodlamaları öğrenmesinki kendi de yapmasın ve ben daha çok satabileyim kusurabakmayın benim çıkardığım anlam bu .

(Sadece kendi düşüncelerimi belirtiyorum yada eleştiri değin fark etmez eğer çekemiyorsanız böyle konular açmayacaksınız bukadar basit)
developer sana eklentiyi düzeneleme yetkisi vermiyor, ama legal olarak sana sunulan config.yml i düzenleyebilirsin bununla kimsenin sorunu yok, derdini anlamıyorumi bilgili olmadığın konuda bu kadar fazla konuşman enterasan, hadi diyelim ki eklentiyi düzenleme yetkisi verdi eklentiyi açıp düzenleyebilicek misin? hiç sanmıyorum, önce java öğrenmen sonra bukkit i öğrenmen gerekiyor, bu skript gibi 2dk da olacak iş değil. senin çıkardığın anlam mı önemli yoksa developer ın kastettiği anlam mı? konu sahibi sen misin? konuyu başka yerlere çekip çekip duruyorsun sadece, config vermiş kullan mesajlar oradan ayarlanıyor, sen eklentinin içini açıp düzenleyince ne olucak söylese ne düzenleyebilicek misin o kadar bilgin var mı java bilioyr musun, hadi diyelim hepsi okey, ekletninin amacı belli, spawner oluşturup benzin ile sınırlandırılmış bir yapısı var sen gidip bunu bozarsan ve eklentiin amacı dışına çıkartırsan bu eklenti onun mu senin mi olmuş olur? bu çalmak gibi olmuyor mu sencede(açık kaynaklı olmayan kodlar için konuşuyorum)

bertek41

The Developer of Apia Team
Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi
developer sana eklentiyi düzeneleme yetkisi vermiyor, ama legal olarak sana sunulan config.yml i düzenleyebilirsin bununla kimsenin sorunu yok, derdini anlamıyorumi bilgili olmadığın konuda bu kadar fazla konuşman enterasan, hadi diyelim ki eklentiyi düzenleme yetkisi verdi eklentiyi açıp düzenleyebilicek misin? hiç sanmıyorum, önce java öğrenmen sonra bukkit i öğrenmen gerekiyor, bu skript gibi 2dk da olacak iş değil. senin çıkardığın anlam mı önemli yoksa developer ın kastettiği anlam mı? konu sahibi sen misin? konuyu başka yerlere çekip çekip duruyorsun sadece, config vermiş kullan mesajlar oradan ayarlanıyor, sen eklentinin içini açıp düzenleyince ne olucak söylese ne düzenleyebilicek misin o kadar bilgin var mı java bilioyr musun, hadi diyelim hepsi okey, ekletninin amacı belli, spawner oluşturup benzin ile sınırlandırılmış bir yapısı var sen gidip bunu bozarsan ve eklentiin amacı dışına çıkartırsan bu eklenti onun mu senin mi olmuş olur? bu çalmak gibi olmuyor mu sencede(açık kaynaklı olmayan kodlar için konuşuyorum)
Sorsan bytecode bilmezler burada açıp editlemekten bahsediyorlar. Sana sunulmuş olan arkaplan değiştirme özelliğini kullanınca windowsu editledim diyor. Cidden halkımızın böylesine cahil olması beni üzüyor. Herkes bildiği kadar eleştirse daha iyisini yapamıyorsa susup öğrenmesi gerekirken böyle uğraşlar... Önceki sayfada dediğim gibi eklentinin güncellenmiş hâli yakında açılacak olan SilentNW sunucusuna satılmıştır. Spawner birleşme, hologram, spawner menüsü gibi bir çok yeni özelliğin bulunduğu sürüme orada bakabilirsiniz. Son olarak "Yok ben yapsam ücretsiz koyarım herkes faydalansın" gibi söylemlerde bulunanlar öğrensin bu işi yapsın koysun benim ücretli satmam senin bunu yapamayacağın anlamına gelmez ama eleştirmeden önce bir yapın atın Github'a herkes faydalansın öğrensin. Bu işin adabı budur. İzin verilmedikçe decompile etmek sizin ayıbınızdır.

LordOfDeath

Play.GoldTurkNW.Com
Elmaslar
10
Puanlar
13.295
Minecraft
LordOfTurk
Sorsan bytecode bilmezler burada açıp editlemekten bahsediyorlar. Sana sunulmuş olan arkaplan değiştirme özelliğini kullanınca windowsu editledim diyor. Cidden halkımızın böylesine cahil olması beni üzüyor. Herkes bildiği kadar eleştirse daha iyisini yapamıyorsa susup öğrenmesi gerekirken böyle uğraşlar... Önceki sayfada dediğim gibi eklentinin güncellenmiş hâli yakında açılacak olan SilentNW sunucusuna satılmıştır. Spawner birleşme, hologram, spawner menüsü gibi bir çok yeni özelliğin bulunduğu sürüme orada bakabilirsiniz. Son olarak "Yok ben yapsam ücretsiz koyarım herkes faydalansın" gibi söylemlerde bulunanlar öğrensin bu işi yapsın koysun benim ücretli satmam senin bunu yapamayacağın anlamına gelmez ama eleştirmeden önce bir yapın atın Github'a herkes faydalansın öğrensin. Bu işin adabı budur. İzin verilmedikçe decompile etmek sizin ayıbınızdır.
Benimde hala anlayamadığım şu tüm yazılarımda kendi düşüncelerimi berlirttim diye özelikle not düştüm ama siz hala aynı şeyi diyip durun tamam pluginde emek var satın alınmasına bişey demiyorum ben sadece bukadar katı kurallar gereklimiydi onu düşünüyorum ve sizin düşüncelerinize saygı duyuyorum ama görüyorumki siz başkalarının düşüncelerine saygı duymuyorsunuz ah ah ne günlere kaldık düşünceye saygı bile bitmiş daha fazla çenemi düşünceye saygı duymayanlar için harcamayacağım bu konu benim için bitmiştir ztn bunu yazdığım halde bana saygı duymayacak ve bu yorumumu da eleştireceksiniz ...

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Benimde hala anlayamadığım şu tüm yazılarımda kendi düşüncelerimi berlirttim diye özelikle not düştüm ama siz hala aynı şeyi diyip durun tamam pluginde emek var satın alınmasına bişey demiyorum ben sadece bukadar katı kurallar gereklimiydi onu düşünüyorum ve sizin düşüncelerinize saygı duyuyorum ama görüyorumki siz başkalarının düşüncelerine saygı duymuyorsunuz ah ah ne günlere kaldık düşünceye saygı bile bitmiş daha fazla çenemi düşünceye saygı duymayanlar için harcamayacağım bu konu benim için bitmiştir ztn bunu yazdığım halde bana saygı duymayacak ve bu yorumumu da eleştireceksiniz ...
Düşünceme saygı duyun diye millet atıp tutuyor, düzeltince fikrime karışamazsın oluyor kjasdfkasgjafdslgk. Devir bence bundan dolayı bozulmuş :D PÜ PÜ saygı bitmiş

goksan

Oyna.RegendNW.Com
Elmaslar
160
Puanlar
6.560
Minecraft
Goksanxx
Mesajları okurken kanser oldum adam editleyemezsek neden alıyoruz yazıyor kardeşim configi değil pluginin değiştirip/düzenleyemezsin. Ayrıca fiyatına kimse karışamaz arkadaşlar adam Satıcı istediği fiyattan satabilir siz 1 Türk lirasına su aldığınızda neden 1 Türk lirası diyor musunuz ?

LordOfDeath

Play.GoldTurkNW.Com
Elmaslar
10
Puanlar
13.295
Minecraft
LordOfTurk
Düşünceme saygı duyun diye millet atıp tutuyor, düzeltince fikrime karışamazsın oluyor kjasdfkasgjafdslgk. Devir bence bundan dolayı bozulmuş :D PÜ PÜ saygı bitmiş
Herkezin hatası vardır kimse hatasız değildir Hz. Yusuf bile hata yapmıştır tabi dizisi ne kadar doğru bilmiyorum ama neyse işte ama ben hala yazdıklarımın arkasındayım...

bertek41

The Developer of Apia Team
Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi
Herkezin hatası vardır kimse hatasız değildir Hz. Yusuf bile hata yapmıştır tabi dizisi ne kadar doğru bilmiyorum ama neyse işte ama ben hala yazdıklarımın arkasındayım...
Tarihi dizilerden öğrenmeye devam et. Konuya daha fazla yorum yazmazsan sevinirim.

LordOfDeath

Play.GoldTurkNW.Com
Elmaslar
10
Puanlar
13.295
Minecraft
LordOfTurk
Tarihi dizilerden öğrenmeye devam et. Konuya daha fazla yorum yazmazsan sevinirim.
Mlsf bu dini konularda herkez alim değilki asıl kaynağından öğrensin :)) bu arada merak etme istenmesiğim yerde durmamam gibi bir huyum vardır ayrıca merak etme benim tarih bilgim bana yeter :)

EmreCN

Play.McDeyiz.Com

Discord:

zNightLastTR | EmreCan #2763

Elmaslar
238
Puanlar
11.070
Minecraft
zNightLastTR
1. Adam plugini alan olursa güncellemeler getireceğim diyor ve siz hayla özellikleri çok az diyorsunuz.
2. Gelmiş adam epic spawner alırım diyor. Adam bur da emek verip yaptıgı pl yi tanıtıyor ve sen gelmişsin başka bir pluginin reklamını yapıyorsun [reklam yaptığın plugin de plugin olsa dolu bugu var]
3. Adam size pluginde hiç bir sey değişemezsiniz demiyor sadece kodlara erişimez siniz ve kodlar ile alakalı birsey yapamaz sınız diyor. Yani config den felan ayarlamalarınızı yapabilirsiniz.

Plugin on numara !!! Fiyatı uygun başarılar...

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı