Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü ItemsAdder

Spankly

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Orçun#0802

Elmaslar
12
Puanlar
2.020
Minecraft
Spankly
Merhaba, öncelikle iyi forumlar dilerim.

İtemsAdder Pluginini detaylı bilen birisi var ise benimle iletişime geçebilir mi veya sorumu cevaplayabilir mi takılı kaldım ve tek eksiğim gibi bir şey şuan.

Sorun;

İtemsAdder Plugininde Resource Pack yüklemesini bir türlü yapamadım dropbox ile denedim ama olmadı sebebi nedir ve ya sunucuda barındırmamız daha mı mantıklı oluyor.

Biraz aydınlanmam gerekiyor :)

Son düzenleyen: Moderatör:

why_shiro

Aerospace Nerd
Emekli

Discord:

why_shiro

Elmaslar
252
Puanlar
7.295
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
GrimOK
Twitter
whyshiro_
Selam ?,

Forum üyemiz @neon_vitor ItemsAdder eklentisine çok hakim. Eğer kendisi müsaitse belki size yardımcı olmak isteyebilir. Kendisi ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

Spankly

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Orçun#0802

Elmaslar
12
Puanlar
2.020
Minecraft
Spankly
Selam ?,

Forum üyemiz @neon_vitor ItemsAdder eklentisine çok hakim. Eğer kendisi müsaitse belki size yardımcı olmak isteyebilir. Kendisi ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.
Forum aracılığıyla mesajımı ilettim umarım yardımcı olur :)

neon_vitor

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

neon#9620

Elmaslar
103
Puanlar
725
Yer
İstanbul
Minecraft
neon_vitor
Merhaba, öncelikle iyi forumlar dilerim.

İtemsAdder Pluginini detaylı bilen birisi var ise benimle iletişime geçebilir mi veya sorumu cevaplayabilir mi takılı kaldım ve tek eksiğim gibi bir şey şuan.

Sorun;

İtemsAdder Plugininde Resource Pack yüklemesini bir türlü yapamadım dropbox ile denedim ama olmadı sebebi nedir ve ya sunucuda barındırmamız daha mı mantıklı oluyor.

Biraz aydınlanmam gerekiyor :)
Selamlar, Discord üzerinden arkadaşlık isteği gönderdim. Eğer kabul ederseniz yardımcı olabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı