Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü item kaçırma bugu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Pvpdeyken craftlama bölümüne item koyup ölünce kaçırma yapılıyor çözümünü bilen var mı

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Pvpdeyken craftlama bölümüne item koyup ölünce kaçırma yapılıyor çözümünü bilen var mı
Craft yapmayı engelleye bilirsin. Skript ile yada plugin ile böylelikle bug yapamazlar.

Örnek gibi belki de hile ile yapiyorlardır diye bi örnek vereyim dedim.

Kod:
on rightclick on a crafting table:
    if player doesn't have permission "craft.kullanim":
        cancel event
        send "&aSunucumuzda Craft Kullanimi kapalidir."

Son düzenleme:

sos1sk

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

sos1sk#8341

Elmaslar
75
Puanlar
6.760
Yer
team.aleria | stellar.builds | senior.team
Minecraft
sos1sk
Craft yapmayı engelleye bilirsin. Skript ile yada plugin ile böylelikle bug yapamazlar

Kod:
        cancel event
önce anlasaydın arkadaşın sıkıntısını, envanterdeki craftlama bölümüne muhtemelen hile clienti ile koyuyorlar.

bor4_

play.destrada.pw!

Discord:

bor4#0204

Elmaslar
109
Puanlar
520
Minecraft
bor4
Craft yapmayı engelleye bilirsin. Skript ile yada plugin ile böylelikle bug yapamazlar

Kod:
        cancel event
Anladığım kadarıyla yazdığınız kod, sunucuda komple craft yapmayı kapatıyor. PVP'de craft yapmak çoğu yerde önemsizdir, bu yüzden belki de böyle bir kod yazdınız ancak bazı PvP sunucularında craft zorunludur, yani ileriye dönük başkasının da böyle sıkıntısı olursa diye kod yazılırsa daha tutarlı olur bence. Arkadaş PvP sırasında craft (9'lu değil, envanterde ki 4'lü alandan bahsediyor) alanına eşya koyuyorlar ve bu şekilde ölünce eşyayı kaçırabiliyorlar yazmış, siz de komple sunucuda çalışma masasının kullanımını kapatmışsınız.

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Pvp atarken adam ölürse envanter ki craftlama yerine koyulan itemler yere düşmüyor böylece kaçırabiliyorlar

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
önce anlasaydın arkadaşın sıkıntısını, envanterdeki craftlama bölümüne muhtemelen hile clienti ile koyuyorlar.
ben örnek verdim yanlız bunun gibi şarjım bitti için yazamadım. Örnek vermiştim de baya yanlış anlamışsınız 2 niz de dediğin gibi hile ile yapiyorlar belki ama arkadaş hile den kasıt vermemiş bende bu tarz galiba niye bi örnek vereyim dedim.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Anladığım kadarıyla yazdığınız kod, sunucuda komple craft yapmayı kapatıyor. PVP'de craft yapmak çoğu yerde önemsizdir, bu yüzden belki de böyle bir kod yazdınız ancak bazı PvP sunucularında craft zorunludur, yani ileriye dönük başkasının da böyle sıkıntısı olursa diye kod yazılırsa daha tutarlı olur bence. Arkadaş PvP sırasında craft (9'lu değil, envanterde ki 4'lü alandan bahsediyor) alanına eşya koyuyorlar ve bu şekilde ölünce eşyayı kaçırabiliyorlar yazmış, siz de komple sunucuda çalışma masasının kullanımını kapatmışsınız.
ben örnek verdim yanlız bunun gibi şarjım bitti için yazamadım.

Teknoyuncu

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
9
Puanlar
415
Minecraft
Teknoyuncu
Pvp atarken adam ölürse envanter ki craftlama yerine koyulan itemler yere düşmüyor böylece kaçırabiliyorlar
Pvp eklentiniz nedir ?
CMİ Combat'ımı yoksa Combatlogmu apisi var ise küçük bir java kodu yazıp atayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı