Sol Reklam
Sağ Reklam

İnfumia l Minecraft Kazıcı Minyon Skripti l Depolama seçenekleri! l 7/24 Destek!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BlondeCowQQ

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

BlondeCow#5145

Elmaslar
34
Puanlar
2.060
Minecraft
BlondeCow
Güzel bir konu olmuş. Başarılı satışlar dilerim. Ancak, bana sorarsanız plugine paşa paşa parayı kıyarım. Skript çok seven bir insan değilim. Bu skript de sunucuyu yorar mı emin değilim. Ayrıca bu skript sadece kazıcı olarak mı işlev yapıyor? Mob kesen felan da var eklentilerin içinde mevcut.
Sunucuyu yormanın yanı ziyade acı çektirebilir, çünkü çoğu oyuncu bu özellikten faydalanmak isteyecek ve bu da sunucunun sebebi bilinmedik şekilde ağırlaşmasına sebep olacaktır. Kendileri eklenti yapmanın ne demek olduğunu bilmediğinden(Java diye bir dil var belki bilirsiniz, hayatınızda hiçbir işe yaramayacak boş beleş şeyler öğrenmek yerine buna veya bunlara yönelebilirsiniz.) tüm her şeyi skript ile çözebileceklerini düşünüyorlar.
ve tekrardan hatırlatırım yıl 2019

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Sunucuyu yormanın yanı ziyade acı çektirebilir, çünkü çoğu oyuncu bu özellikten faydalanmak isteyecek ve bu da sunucunun sebebi bilinmedik şekilde ağırlaşmasına sebep olacaktır. Kendileri eklenti yapmanın ne demek olduğunu bilmediğinden(Java diye bir dil var belki bilirsiniz, hayatınızda hiçbir işe yaramayacak boş beleş şeyler öğrenmek yerine buna veya bunlara yönelebilirsiniz.) tüm her şeyi skript ile çözebileceklerini düşünüyorlar.

Haklısın. Ama bazı konularda haksızsın. Örneğin ben bilişim bölümünde okumaktayım. Java dili programlamada o kadar basit bir dil değil. Bu nedenle herkesin direkt java öğrenmesi mantıksız. Hafifden başlayıp gitmek en doğrusudur. Örnek veriyorum. Java dili bilen birisi var da FlowPrograming bilmiyorsa kendine: "Ben bir yazılımcıyım!" demesin. Java dili hemen öğrenilecek bir dil değil, bu yüzden insanların skript ile bir şeyler yapabilmesi ve paylaşabilmesi bile güzel. Yılın konuyla alakası dahi yok. Önemli olan yıl değil, yaptıklarındır. Ben de kendimce yorumlarımı katmak istedim. Benimle aynı fikirde olanlarıda düşünerek tekrar söylüyorum. Skript yerine Plugin her zaman daha sağlıklıdır, bir sunucu için. Ayrıca kimse boş beleş davranmıyor, farklı şeyler öğrenmek istiyen ve öğrenenlerde var hatırlatmak istiyorum. Kimse burda java öğrenmek zorunluluğunda da değildir. Lütfen insan(lar)'a vurgulu bir mesaj vermeyin. Siz isteyeceksiniz diye insanlar ona göre hareket etmek zorunluluğunda değiller. İyi forumlar dilerim!

BlondeCowQQ

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

BlondeCow#5145

Elmaslar
34
Puanlar
2.060
Minecraft
BlondeCow
Haklısın. Ama bazı konularda haksızsın. Örneğin ben bilişim bölümünde okumaktayım. Java dili programlamada o kadar basit bir dil değil. Bu nedenle herkesin direkt java öğrenmesi mantıksız. Hafifden başlayıp gitmek en doğrusudur. Örnek veriyorum. Java dili bilen birisi var da FlowPrograming bilmiyorsa kendine: "Ben bir yazılımcıyım!" demesin. Java dili hemen öğrenilecek bir dil değil, bu yüzden insanların skript ile bir şeyler yapabilmesi ve paylaşabilmesi bile güzel. Yılın konuyla alakası dahi yok. Önemli olan yıl değil, yaptıklarındır. Ben de kendimce yorumlarımı katmak istedim. Benimle aynı fikirde olanlarıda düşünerek tekrar söylüyorum. Skript yerine Plugin her zaman daha sağlıklıdır, bir sunucu için. Ayrıca kimse boş beleş davranmıyor, farklı şeyler öğrenmek istiyen ve öğrenenlerde var hatırlatmak istiyorum. Kimse burda java öğrenmek zorunluluğunda da değildir. Lütfen insan(lar)'a vurgulu bir mesaj vermeyin. Siz isteyeceksiniz diye insanlar ona göre hareket etmek zorunluluğunda değiller. İyi forumlar dilerim!
Java dilinin basitliğini veya zorluğunu söylediğim bir kısım yok ve hafiften başlamakta nedir? Programlama dili dahi olmayan sadece Java öğrenmeye üşenip işini daha kısa ve basit yoldan halletmeye çalışan kişiler var ortada. Yılın gayet konuyla alakası var 2019 yılını bitirmek üzereyiz ve şu an konusuna mesaj attığın kişiye sorarsan ne zamandan beri Minecraft oynuyorsun ve bu ortamın içerisindesin? Sana vereceği cevap konuyla ilgisi olup olmadığını anlayacağın mesajdır. Örneğin 2013 yılında oynamaya başlıyorum 2014 yılında ise eklenti yapılabildiğini öğreniyorum ve bakıyorum Java ile gayet güzel eklentiler yapılabiliyor fakat ben bilmiyorum. Biraz daha araştırdıktan sonra skript diye bir şey olduğunu görüyorum ve bakıyorum ki bu daha basit. Bununla eklentiler yapıyorum, yapıyorum ve yapıyorum eee sonra? 5 Yıl boyunca sadece bir oyun için öğrendiğim saçma bir yazı türü yüzünden 5 yılımı çöpe atmış oluyorum çünkü üşenip daha kolaya kaçtım. İleride ne işime yarayacak bu benim? 2019 yılında dahi skript ile böyle saçma eklentiler yapılıyor. Kimse Java öğrenmek zorunda değil ve ben kimseye Java bilmeyen foruma girmesin diye bir şey de söylemedim sadece sattığı skript zararlı. Ha skript ile güzel şeyler yapılabilir mi? Evet yapılabilir ama bu onlardan birisi değil.

infumia

Software and Design Brand

Discord:

Bycakr#6903

Elmaslar
209
Puanlar
0
Yer
İnfumia
Minecraft
infumia
Evet, bende diyorum neden bu sunuculara crash atan çocuk burada değil. Ekibimiz içerisinde TR Minecraft platformunda tanınan ve bilinen Java Geliştiricilerin ve bu Java Geliştiricilerinin ise daha özgün ve en önemlisi sunuculara crash atmak yerine yardımcı olduğundan dolayı adının kirli cümlelerle anılmamasından dolayı Java bilmiyorsunuz gibi bir cümle etmişsiniz. Komik duruma düşmemeniz gerektiğini dile getirerek sizin gibi birine artık cevap verilmeyeceğini belirtmek isterim.

Diğer arkadaşlara ise verilecek cevap yok, burada fiyatı 50 ya da 60 lira olan değil. 15 Lira olan ucuz bir skript paylaşıldı. Bug kurtar gibi komutlarla her türlü sıkıntı yaratabilecek durum düşünülerek hazırlandı. Konunun altına bastıra bastıra, mantıklı cümleler yazın yazmamıza rağmen Türkçe dersinden 15 ve 10 alan arkadaşların çıldırmalarını görmek biraz üzdü doğrusu. Komik olmayın, erkek olun.

Cem ム

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
11
Puanlar
0
Evet, bende diyorum neden bu sunuculara crash atan çocuk burada değil. Ekibimiz içerisinde TR Minecraft platformunda tanınan ve bilinen Java Geliştiricilerin ve bu Java Geliştiricilerinin ise daha özgün ve en önemlisi sunuculara crash atmak yerine yardımcı olduğundan dolayı adının kirli cümlelerle anılmamasından dolayı Java bilmiyorsunuz gibi bir cümle etmişsiniz. Komik duruma düşmemeniz gerektiğini dile getirerek sizin gibi birine artık cevap verilmeyeceğini belirtmek isterim.

Diğer arkadaşlara ise verilecek cevap yok, burada fiyatı 50 ya da 60 lira olan değil. 15 Lira olan ucuz bir skript paylaşıldı. Bug kurtar gibi komutlarla her türlü sıkıntı yaratabilecek durum düşünülerek hazırlandı. Konunun altına bastıra bastıra, mantıklı cümleler yazın yazmamıza rağmen Türkçe dersinden 15 ve 10 alan arkadaşların çıldırmalarını görmek biraz üzdü doğrusu. Komik olmayın, erkek olun.
Crash atmaktan bahsettiğin hazır client indirip atmaktansa herkes yapabilir fakat peki sen bir crash metotu kodlayıp sunuculara açıklarını bildirmek için crash atabilecek misin? edit: bir sunucuya crash atmak en büyük yardımdır

BlondeCowQQ

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

BlondeCow#5145

Elmaslar
34
Puanlar
2.060
Minecraft
BlondeCow

Rica ederiz. Y3S3K4

Mesaj raporlanacaktır muhtemelen satın almayı düşünen kişiler için bi' kaç cümle kurdum, bunun yanı sıra sadece iyi mesajlar gözüküyorsa bu platformda mesajlarım silinebilir.

infumia

Discord:

Bycakr#6903

Elmaslar
209
Puanlar
0
Yer
İnfumia
Minecraft
infumia
Crash atmaktan bahsettiğin hazır client indirip atmaktansa herkes yapabilir fakat peki sen bir crash metotu kodlayıp sunuculara açıklarını bildirmek için crash atabilecek misin? edit: bir sunucuya crash atmak en büyük yardımdır
Benim görüşümce crash atmak iyi ya da kötü olarak nitelendirilemez. Bu arkadaş crash saldırılarını zevk alarak kendi kodlayarak üstüne birde onun korumasını satarak kendince para kazandı. Ben bu mesajımda bunlardan bahsetmiştim. Piyasadan uzaksanız takip öneriyorum. Biraz araştırdığınızda firmalarında bu arkadaşlar hakkında neler dediğini göreceksiniz.

Rica ederiz. Y3S3K4

Mesaj raporlanacaktır muhtemelen satın almayı düşünen kişiler için bi' kaç cümle kurdum, bunun yanı sıra sadece iyi mesajlar gözüküyorsa bu platformda mesajlarım silinebilir.
Evet, kesinlikle bu cümleler benim cümlelerim. Yiğidi öldür, hakkını yeme derler. Ben seni orada demekki yapılması gereken bir işi yaptığın için tebrik ederek saygımla karşı cevap vermişim. Bu konuda denilen mesajlar, saldırdığın ve grief adı altında YSK saçmalığını çıkararak bir oluşumla insanların fikirlerine saldırmandan ötürüydü. Büyüdüysen gerçekten helal olsun :)

infumia

Discord:

Bycakr#6903

Elmaslar
209
Puanlar
0
Yer
İnfumia
Minecraft
infumia
Buna en kötü 50 tl isteyeceksiniz zaten üzerine 20 koyup adı sanı bilinmişten almak daha mantıklı değil mi sence de hani mesele ad san ya senin için neyse kg bide niye sırf sana yazmak için fake hesap açayım benim işim gücüm mü yok çok fazla önemsiyorsun kendini son konular kısmında gördüm ücretsiz paylaşılıyor sandım sevindim girdim baktım zaten dışarıda ücretsiz olanı ücretli satıyorsun bende yazdım seninde baya zoruna gitmiş belli ki haydi kolay gelsin

Skriptin indirimsiz fiyatı 15₺.

portlek

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

portlek#5502

Elmaslar
197
Puanlar
1.460
Yer
iskanbuldotnet
Minecraft
poturtek
Kural 1 ihlali.
insanların sunucularına girip açıklarını bulup bunlar raporlamak için yapılmış client'lar elbette ki mantıklı ve güzel bir şey, ancak bu arkadaşımız video'ya çekip 10-20dk boyunca sunucuların açıklarını kullanıp bunları kötüye kullanıp üstüne birde bundan kâr elde etmekte, sadece girip açıkları bulup bunu admine bildirmesi sizce de mantıklı olmaz mıydı neden bu işi sırf para için yapıp birde yaptığı işi savunuyor ve savunuyorsunuz? muhtemelen bunun içinde ya kendiniz de kâr elde ediyorsunuz ya da büyük bir fanısınız. yaptığınız şey bir suç arkadaşımız yanlış bilmiyorsam almanya da yaşıyor ve yaptığı her şey yanına kâr kalıyor, ek olarak dava açılamıycağı gibi "crack" sunucularında her hangir bir söz hakkı bulunmuyor, çünkü oyunu zaten crackli oynuyorlar diğer bir suçluda onlar, ancak siz bu açıkları kullanıp kâr sağlayınca sanki çok mu doğru bi iş yapmış oluyorsunuz? tabii ki hayır sadece kendinizce vicdanınızı bu şekilde avutuyorsunuz rahatlatıyorsunuz. gerçekten yazık.

Son düzenleyen: Moderatör:

TurkiyeNT

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
0

Dediği gibi skript sunucuya ızdırap çektirir bunu sen de biliyorsun fakat sırf bunu yazan kişi seni zamanında takmadığından dolayı konuyu dönüp dolaştırıp başka yere çekmektesin. Madem böyle bir konu açıyorsun, gelen eleştirileri de konuyu alakasız yere çekerek eleştirmeyeceksin.

MeexFouStrong

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Hephaestus20#4307

Elmaslar
7
Puanlar
6.265
Yeni Nesil SkyBlock Serverleri İçin İyi adakitte verilebilir

restinpeace

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
56
Puanlar
1.110
Dediği gibi skript sunucuya ızdırap çektirir bunu sen de biliyorsun fakat sırf bunu yazan kişi seni zamanında takmadığından dolayı konuyu dönüp dolaştırıp başka yere çekmektesin. Madem böyle bir konu açıyorsun, gelen eleştirileri de konuyu alakasız yere çekerek eleştirmeyeceksin.
Bunun plugin hali bile zorluyor bir de skript yapmışlar, başka adam bunun daha fazlasını ücretsiz yapmış veriyor bende sordum ki farkı ne niye kullanalım, performansa etkisi nedir dedim?

@infumia dedi ki; onu yapan kişinin adı sanı belli değil. Bende kahvemi yudumlarken gülmekten klavyeye döktüm. Hayırlı işler. Bol satışlar

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Java dilinin basitliğini veya zorluğunu söylediğim bir kısım yok ve hafiften başlamakta nedir? Programlama dili dahi olmayan sadece Java öğrenmeye üşenip işini daha kısa ve basit yoldan halletmeye çalışan kişiler var ortada. Yılın gayet konuyla alakası var 2019 yılını bitirmek üzereyiz ve şu an konusuna mesaj attığın kişiye sorarsan ne zamandan beri Minecraft oynuyorsun ve bu ortamın içerisindesin? Sana vereceği cevap konuyla ilgisi olup olmadığını anlayacağın mesajdır. Örneğin 2013 yılında oynamaya başlıyorum 2014 yılında ise eklenti yapılabildiğini öğreniyorum ve bakıyorum Java ile gayet güzel eklentiler yapılabiliyor fakat ben bilmiyorum. Biraz daha araştırdıktan sonra skript diye bir şey olduğunu görüyorum ve bakıyorum ki bu daha basit. Bununla eklentiler yapıyorum, yapıyorum ve yapıyorum eee sonra? 5 Yıl boyunca sadece bir oyun için öğrendiğim saçma bir yazı türü yüzünden 5 yılımı çöpe atmış oluyorum çünkü üşenip daha kolaya kaçtım. İleride ne işime yarayacak bu benim? 2019 yılında dahi skript ile böyle saçma eklentiler yapılıyor. Kimse Java öğrenmek zorunda değil ve ben kimseye Java bilmeyen foruma girmesin diye bir şey de söylemedim sadece sattığı skript zararlı. Ha skript ile güzel şeyler yapılabilir mi? Evet yapılabilir ama bu onlardan birisi değil.
Usta yazılımcı konuşmuş :) Sizlere gülmemek elde değil. Madem yılla alakası var buyur Python ile Minecraft yap sonra de ki alın bu da bunun framework ü bununla da eklenti yapılır ha bir de sözde yapay zeka kütüphanesi de var bunu da kullanın. Yılın olaylarla hiçbir ilgisi yoktur. Bu devirde hala ALGOL kullanan bile bulabilirsin. Belki senin anlamadığın anlayamayacağın işler yapıyordur ama o onun için önemlidir. Belki sen ona zararlı buna yararlı dersin ama sözünün geçmediğini hatırlamıyorsundur. Ben sana hatırlatayım dostum. Daha alıp kullanmadığın bir ürüne a bu skript hadi zararlı diyelim mantığıyla yaklaşırsan hiçbir şey öğrenemezsin. Önce o dar kalıbını genişletip dünyaya öyle bak. Sizler ve sizler gibi düşünenler her zaman uzaktan baktığınızla yetinirsiniz. Olayın iç yüzü sizin için önemli değildir çünkü içine girdiğinizde hiçbir şey yapamamaktan korkarsınız. Ondan da böyle her yere saldırırsınız. Sana şöyle bir dipnot geçeyim yazılımcı olmak istemeyip kendi işine yönelirken aynı zamanda dur bir bakalım neymiş bu skript diye skript kodlamaya başlayanlar var. Bunun yanında belki senin yazmaya çalıştığın eklentilerden bin kat güzelini skript olarak yazanlar dahi var. Mesele skript ya da eklenti olması değil. Konuya hakim olmasıdır. Adamın skript kullanmama takıntısı varsa ona tek sözüm yok. Ancak sizler meseleyi büyütüp oraya buraya saldırıyorsunuz. Aşırı komik ve senin durumunda biri için bu daha da komikleşiyor :)

TurkiyeNT

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
0
Bunun plugin hali bile zorluyor bir de skript yapmışlar, başka adam bunun daha fazlasını ücretsiz yapmış veriyor bende sordum ki farkı ne niye kullanalım, performansa etkisi nedir dedim?

@infumia dedi ki; onu yapan kişinin adı sanı belli değil. Bende kahvemi yudumlarken gülmekten klavyeye döktüm. Hayırlı işler. Bol satışlar
Pardon unutmuşum, skript > plugin.
Daha fazla satışına engel olmayalım, öğrenci adamın paraya ihtiyacı vardır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı