Sol Reklam
Sağ Reklam

İnfumia l Minecraft Kazıcı Minyon Skripti l Depolama seçenekleri! l 7/24 Destek!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

infumia

Software and Design Brand

Discord:

Bycakr#6903

Elmaslar
209
Puanlar
0
Yer
İnfumia
Minecraft
infumia
giphy.gif

Öncelikle konuya geçmeden önce ekip tanıtım konumuza gitmek için papapa buraya tıklaa!

kazıcıtasarım.png

Konumuzun sonuna geldik. Satın alım ve ayrıntılı bilgi için discord sunucumuza gelip bir destek talebi açabilirsiniz.

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Skyblock sunucularının olmazsa olması bu yeni nesil sistemi alabilen herkesin almasını öneririm. Şahsen ben çok beğendim <3

>> wRonq <<

Play.DarkNW.Com

Discord:

|Jershy|#7336

Elmaslar
32
Puanlar
8.920
Yer
UNDEFİNED
Minecraft
wRonq_Executive
Facebook
UNDEFİNED
Twitter
UNDEFİNED
Elinize sağlık

infumia

Discord:

Bycakr#6903

Elmaslar
209
Puanlar
0
Yer
İnfumia
Minecraft
infumia

restinpeace

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
56
Puanlar
1.110
Acaba bu eklentinin bunlardan farkı nedir? Rapor edip sildirmeyin hemen mesajımı korkacak bir şey yok karalama yapmıyorum merak ediyorum sadece

Hatta sizinki bunların yanında baya küçük ve eksik kalıyor. Neden bunu almalıyız açıklar mısınız?

infumia

Discord:

Bycakr#6903

Elmaslar
209
Puanlar
0
Yer
İnfumia
Minecraft
infumia
Acaba bu eklentinin bunlardan farkı nedir? Rapor edip sildirmeyin hemen mesajımı korkacak bir şey yok karalama yapmıyorum merak ediyorum sadece

Hatta sizinki bunların yanında baya küçük ve eksik kalıyor. Neden bunu almalıyız açıklar mısınız?
Beklediğim yorumlardan birisi oldu. Öncelikle birkaç kişinin daha düştüğü hataya düştüğünüz için teşekkür ederim. Böyle mesajları yanıtlamaktan mutlu oluyorum. Araştırma yetinizi geliştirmeniz güzel olmuş. Şimdi gelelim konumuza;

İlk attığınız Jetminions eklentisinin Türk Lirasına çevirilmiş ücreti: 75,5064 Türk Lirası
İkinci attığınız Minions eklentisinin Türk Lirasına çevirilmiş ücreti: 118,5092 Türk Lirası
Dördüncü attığınız Minions eklentisinin Türk Lirasına çevirilmiş ücreti: 81,2187 Türk Lirası
Sadece üçüncü attığınız eklenti ücretsiz olarak yayımlanmış. Yayımlayan kişinin adı sanı, performansa etkili olacağı ya da olmayacağı hakkında bir şüphe.

Şimdi gelelim genellemeye, bu skriptin fiyatı burada belirtilen fiyatların yarısının yarısından daha ucuz durumda. Benim babam milyoner ya da trilyoner değil. Babamın bir firması ve babaannemin bir mirası yok. Gördüğünüz üzere buradaki insanların da trilyoner olduğunu düşünmüyorum. Demek istediğim, ucuz yollarla insanlara performanslı skript sunmak suç olduysa ve bunu bu şekilde ilk girişinizde eleştiri, kaldıramıyorsunuz. Sildirmeyin sakın gibi! Saçma cümlelerle hitap edeceğinize, bunun eklenti halinin gelişmişini yaparak insanlara faydalı olabilirsiniz. Harcanıyorsunuz.

restinpeace

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
56
Puanlar
1.110
Sadece üçüncü attığınız eklenti ücretsiz olarak yayımlanmış. Yayımlayan kişinin adı sanı, performansa etkili olacağı ya da olmayacağı hakkında bir şüphe.
O adamın adı sanı performansa etkisi belli değil de sizin ki belli mi

infumia

Discord:

Bycakr#6903

Elmaslar
209
Puanlar
0
Yer
İnfumia
Minecraft
infumia
O adamın adı sanı performansa etkisi belli değil de sizin ki belli mi
Kocaman mesaj yerine ücretsiz olandan laf geçirmeye çalışan siz, kahvemi yudumlarken gülen ben.
Şimdi hocam şöyle anlatayim. Minecraft yaş kitlesinin ingilizce seviyesi belli. Bir sorun olduğunda bu adamların hiçbirine ulaşamıyor. Bize ulaştığında ise çözüme kavuşturuluyor. Ek olarak bu eklentinin TR içerisinde kullanıp kullanılmadığını bilmiyorum. Keza böyle bir eklentinin olduğunu da yeni duyuyorum. 'Ücretsiz' sürümünün olduğunu yani. Bence komik olmayalım ha? Bide, fake hesaplarla yazmayalım. Direk kimseniz çıkın vurun masaya bilginizi.

restinpeace

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
56
Puanlar
1.110
Buna en kötü 50 tl isteyeceksiniz zaten üzerine 20 koyup adı sanı bilinmişten almak daha mantıklı değil mi sence de hani mesele ad san ya senin için neyse kg bide niye sırf sana yazmak için fake hesap açayım benim işim gücüm mü yok çok fazla önemsiyorsun kendini son konular kısmında gördüm ücretsiz paylaşılıyor sandım sevindim girdim baktım zaten dışarıda ücretsiz olanı ücretli satıyorsun bende yazdım seninde baya zoruna gitmiş belli ki haydi kolay gelsin

xOrcun

Script Merkezi
Hosting Görevlisi

Discord:

xOrcun

Elmaslar
414
Puanlar
14.925
Yer
Türkiye
Minecraft
xOrcun
Güzel skript skyblock sunucularının vazgeçilmezi oldu yeni nesillerde.İyi Satışlar

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
Cylonce bunu beğendi! İyi satışlar, bol güneşler ifinim.

Kadir245

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
0
güzel bir konu

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Güzel bir konu olmuş. Başarılı satışlar dilerim. Ancak, bana sorarsanız plugine paşa paşa parayı kıyarım. Skript çok seven bir insan değilim. Bu skript de sunucuyu yorar mı emin değilim. Ayrıca bu skript sadece kazıcı olarak mı işlev yapıyor? Mob kesen felan da var eklentilerin içinde mevcut.

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Başarılı olmuş, bir çok minyon daha eklenebilir aslında daha güzel olur. Bol satışlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı