Sol Reklam

Hikaye İlk Sunucu Hayalim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
N

Naxenta

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar buraya ufak bir macera bırakacağım umarım okursunuz. ben hep bu yaşıma kadar hayal kurarak geldim hedefler koyarak ilerledim ve bu gün burada sizlerin yanındayım. Hayallerimden biriside kendime ait bir sunucu kurmakti nasıl başlayacağıma dair en ufak bir fikrim veya öngörüm dahi yoktu ama bir yerden başlamak gerekiyordu. Ama inanın ne sikript ne ste ne makine nede puligin bilgim vardı yani Minecraft hakkında zerre bilgim yok oderece diyim yani. Sonra bir hastinğle anlaştık makine aldım nasıl bağlanacağımı bana öğrettiler saolsunlar herşeyi kendileri kurdular siteyi yapmayı öğrettiler eksiklerime yardımcı oldular şuan kendime ait bir sunucum var hayalim gerçek oldu bu hayalimi gerçekleştirmemde yardım eden herkese minnettarlığımı sunuyorum gerek oyun içi desteği gerek site desteği ile tek bir hostig firması iyiki varsın buda benim Minecraft maceramın ilk başlangıcı ama sonu değil inş sonuda gelmesin istiyorum sevgiyle kalın

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Sanırım bu süreç senin için hala devam ediyor. Eğer hala devam ediyorsa forumda, "Sıfırdan Sunucu Hazırlıyoruz" kategorisini oluşturduk. Bu kategori sayesinde Minecraft sunucunu çok daha ileri seviyelere taşıyabilirsin. (Tabii, bu kategoride olan konuları tamamen okuman gerekiyor.)

N

Naxenta

Ziyaretçi
Sanırım bu süreç senin için hala devam ediyor. Eğer hala devam ediyorsa forumda, "Sıfırdan Sunucu Hazırlıyoruz" kategorisi oluşturduk. Bu kategori sayesinde Minecraft sunucunu çok daha ileri seviyelere taşıyabilirsin. (Tabii, bu kategoride olan konuları tamamen okuman gerekiyor.)
Bilgilendirme için teşekkür ederim en kısa sürede gözden geçireceğim.

L

Lendry

Ziyaretçi
:D Benimde böyle bir hikayem var sunucu açmayı ilk denediğim de pl paketi skript hiç bir bilgim yoktu :D Şimdi üzerinde çalıştığım server da iddalı olacağımı düşünüyorum :D

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
hiçbişe bilmiyodum batihostta açmıştım panele giremiyodum kendime op verememiştim ama nedense 6 kişi felan gelmişti hazer paket sayısal ipyi nerden buluyolarsa

M

Mellifluous'

Ziyaretçi
Benimde böyle bir hayalim oldu ama tam böyle değildi bir sunucu vardı çok sevdiğim pvp sunucusuydu hala hatırlayıp duygulanıyorum o sunucudan beni banlamışlardı çok kızmıştım o hırsla bende sunucu açtım free hostinglerden agabe

L

Lendry

Ziyaretçi
Benimde böyle bir hayalim oldu ama tam böyle değildi bir sunucu vardı çok sevdiğim pvp sunucusuydu hala hatırlayıp duygulanıyorum o sunucudan beni banlamışlardı çok kızmıştım o hırsla bende sunucu açtım free hostinglerden agabe
Öyle ya çok eskiden oynadığım sunucuları hala özlüyorum. Şimdi tekrar açtıklarını duysam yine oynarım :D :D

A

airelzz#1228

Ziyaretçi
Benimde buna benzer bir hayalim vardı fakat hiç gerçekleşmedi :'(

P

PlueTaha

Ziyaretçi
9-10 Yaşlarımda Survival Sunucusu Açmıştım :D En fazla 10 15 kişiyi görmüştü ondan sonrada kapatmıştım 1 tane vip satmıştım :D

R

Rönesans Network

Ziyaretçi
2016'da oluşan fikrimi 2019 yılında başlayarak ara verdim fakat son üç aydır bunla uğraşıyorum. Sunucu artık bitmek üzere ve inanılmaz derecede heyecanlıyım.

benibilenbilir

Java / Skripter

Discord:

! metemoii#9257

Elmaslar
414
Puanlar
5.825
Yer
İstanbul
Minecraft
Mete
Bende ilk sunucumu (2019) batihost açmıştım fakat en ufak bir fikrim yoktu, script, plugin o zaman alıntı paketler ile +20 oyuncuya cıkıyordum. ama şuan acsam kesin kimse gelmez (:

tunayilmaz08

Bir yol var ama her yerde tuzak

Discord:

Tuna Yılmaz#0002

Elmaslar
40
Puanlar
9.345
Yer
Ankara
Minecraft
tunayilmaz08
Bende ilk sunucumu (2019) batihost açmıştım fakat en ufak bir fikrim yoktu, script, plugin o zaman alıntı paketler ile +20 oyuncuya cıkıyordum. ama şuan acsam kesin kimse gelmez (:
:C üzüldüm

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar

OnlySilents

Selam

Discord:

! OnlySilent

Elmaslar
16
Puanlar
595
Minecraft
OnlySilent
Üzdün kral :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı